Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Galimo Ukrainos skilimo baimė kol kas turi nedaug pagrindo (8)

Komentarai:

nerka europieciui tipo, 2010 06 01 18:15
man tai tu greiciau jav propagandos auka, ir kur as sakiau kad rusijoj viskas gerai ten iki visko gerai dar toli, bet kad jie juda iprieki tai jau faktas

Europietis > Nerka ( o gal Ivanai), 2010 05 31 15:29
Rusofilas visada matys JAV kaip blogį, o motiną Rusiją kaip gėrį. Ar yra prasmė kažką dar rašyti? Statistiką internete bet kuris susiras ir pamatys kaip gyvena JAV, kaip Rusija kaip Gruzija ir kaip Ukraina.

nerka, 2010 05 29 16:52
beja demokratai ar zinot kokia vidutine pensija svajoniu salij "dzordzijoj" gruzijoj apie 20 doleriu tai ko jankiai "hameriu" duoda saakasviliui pakariaut ,o liaudziai pensijom nelieka

nerka autoriui, 2010 05 29 16:46
nejuokink manes tu su tuo ukrainos pralenkimu rusija tu manai kad pas chokolus spauda laisva, o ta tavo demokratija paprastam zmogui p..h.. jai jis neturi darbo arba ardamas sahtoj uzdirba 100 doler.. per menesi. o ko dar pensiju nepalyginai beja pramone ir zemes ukis irgi nuo rusu ir baltarusiu atsiliko . taip kad la la nereikia vaizdas toks kad lyginai 95 tu rusija su dabartine ukraina. ukrainai linkiu bendradarbiaut su rusija nes nuo jos niekur nepabeks ir neatsikratys kaimynystes ir maziau i jankius zet kuriem rupi tik savo interesai. nuo to paprastam ukrainieciui bus tik geriau taip pat ir saliai

Lodorius to 123, 2010 05 25 20:51
Butent, kad yra trys. O as pats neatstovauju jokiai pusei. As lietuvis ir nei Jav, nei Vokietija, nei Rusija nera mano tevyne. Nematau tikslo atstovauti svetimai saliai.

ve, 2010 05 25 00:06
kazin ar elitai ukrainieciu nors sokti pagal rusu dudele, net tie rytiniai, o gal yopac rytiniai, nes jiems yra ka prarasti, bo tektu dalintis rusu oligarxais, valdanciaja virsunele ir ko gero nelygiom dalim, so neskils pakolkas ukraina bet kaip toliau ten kas rutuliosis ...

123, 2010 05 24 15:30
vaje, vaje kaip propagandistas graziai parase ES(Vokietija). Suprask yra trys: JAV,Vokietija,Rusija :)
kuriai pusei lodorius atstovauja? :DDDD

Lodorius, 2010 05 24 09:09
Na nesuskils ta Ukraina tikrai. Jokios naudos nera is to skilimo nei Rusijai, nei ES( Vokietijai), nei JAV.
Greiciausiai Ukrainos ekonomika taps dar labiau priklausoma nuo Rusijos, galbut perspektyvoj prisijungs ir prie Muitu sajungos ar netgi Sajungines valstybes idejos. Ir Maskva liktu patenkinta - dalinai uzvaldzius Ukraina, ir Berlynas- pastoviu duju tiekimu i ES.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (379)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras