Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusijos opozicija ir jos kategorijos (14)

Komentarai:

To Andrius, 2010 07 07 14:12
Tai tik sausi, neparemti faktais teiginiai. Iš kur žinai, kad balsavimo rezultatai nėra suklastoti, o visa kita, ką minėjai, nėra tik fasadinis prisidengimas vaidinant demokratiją? Suprantu, kad Rusija galbūt yra tavo gimtinė ar tėvai iš ten kilę ir tu tiesiog nenori tikėti, kad dalykai, minėti tekste, gali būti panašūs į tiesą, bet patarčiau kiek kritiškiau į viską žiūrėti, kad ir kaip bebūtų.

Andrius, 2010 07 07 11:30
O tu įrodyk, tai ką pasakei? Sisteminė opozicija yra tikra, nes konkurencingai dalyvauja demokratiniuose rinkimuose, nedalyvauja vyriausybės sudaryme, turi alternatyvią vyriausybės programą, pastoviai kritikuojua valdančią partiją ir t.t. pasižiek dūmos posėdžius. Atsipeikėk vaikeli, Putinas net ne prezidentas, o ministras pirmininkas, pasikeitus daugumai parlamente jis būtų pašalintas, kaip ir kiekvienas premjeras, tu tiesiog šneki niekuo neparemtas nesamones.

Rusija - caro valdoma valstybė, 2010 07 07 02:15
Pakartojimas (skirta ne rusofilams):

Rusijoje nėra opozicijos.

Rusijoje nėra demokratijos.


Yra Putinas (caras) ir jo pavaldiniai.

Visa kita tik filmas durneliams bei trankymas su bananais per protesto akcijas, jei nesupratai, kodėl Putinas vertas būti caru.

is toli, 2010 07 06 21:56
...ir vistiek turi atsirasti nors vienas kaip tas andrius..

To Andrius, 2010 07 06 20:14
O gal Jūs, tamsta Andriau, būtumėt toks malonus ir pateiktumėt argumentų, kodėl taip vadinamą sisteminę Rusijos opoziciją galima vadinti TIKRA opozicija?

Andrius, 2010 07 06 18:37
Nu tai tu man įrodyk, genijau, kad Rusija yra autoritarinė valstybė, ir kodėl visas pasaulis ją laiko demokratine? kažkas pasako kažkokią nesamonę, kaip aksiomą, ir aš turiu tikėt?

kaimietis- andriui, 2010 06 28 23:03
kodel tau turim yrodinet kad, juoda yra balta.ir atvirksciai.? jai tu pagal gyvenama vieta sprendi apie zmogaus isprusima,tai su tavim neverta diskutuot.ir aplamai labai primeni"studenta" su jo komentavimo ypatumais.

Andrius, 2010 06 28 17:54
Man atrodo, kad TIKRAS europietis, taip pagiežingai ir su neapykanta neturėtų kalbėt, taip gali tik kaimietis. Ir tu man įrodyk, kad pavyzdžiui komunistai ar Spravedlivaja Rasija nėra opozicinės partijos, tu gal žiūri dūmos posėdžius? man atrodo, kad jos dar ir kokios opozicinės partijos. o tokie, kaip Gazparovas, tai politiniai lavonai, kurie maištauja, patys nežinodami prieš ką ir per rinkimus surenka po 2 proc. maksimum. Taip yra dėl to, kad jie nieko nesiūlo, nei ekonomikoje, nei kitose srityse. Jie sako, kaip turėtų būti, bet, kaip tai padaryti, net patys neįsivaizduoja, vienu žodžiu politikai Šustausko ir Murzos lygio.

Tikras Europietis, 2010 06 27 23:32
Rusijoje yra opozicija? Ten tik parodija. Rusija yra ne demokratinė, autoritarinė, atsilikusi, azijinė imperija. Putinas caras, o parlamentas ne vieta diskusijom kaip sakė ten jų "didieji demokratai". Apgailėtina. Tamsi liaudis, toks pats ir valdymo aparatas. Sunku būtų rasti kakžką panašaus normalioje Vakarų valstybėje. "Suvereni demokratija"

Andrius, 2010 06 27 13:29
Na paprasčiausiai autorius teigia, kad rinkimai kontroliuojami, tai reiškia klastojami, nedemokratiški, ei juk stebėtojai būna iš kitų valstybių, kodėl kokios rezoliucijos neparašo ES ar dar kas nors, bet turbūt jie ne tokie protingi, kaip ponas autorius.

Irmas, 2010 06 27 08:47
na tik tokiem is gali tai sukelti sypsena,man gaila jusu ir jusu motineles rusijos

Irmas, 2010 06 27 08:47
na tik tokiem is gali tai sukelti sypsena,man gaila jusu ir jusu motineles rusijos

Lodorius, 2010 06 26 18:48
Laukiam Europiecio komentaro.

Andrius, 2010 06 26 13:04
:DDD straipsnis gali sukelt tik šypseną.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1259)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (305)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (344)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (658)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (172)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras