Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Daugiakultūrės Europos ateitis, arba Europa, kuriai reikia akinių (9)

Komentarai:

to Senis, 2010 09 22 21:32
Kad ir robotai dirbs tačiau imigracija nemažės. Juk priežastis Afrika. Neapsisaugosim. plotas daug didesnis imigruoti, nei Meksikai į JAV. O dėl musulmonų teko bendrauti su prancūzais tai jiems jie baisiausi žmonės, nes jie pagrindiniai nusikaltėliai ir pnš. Jiems jie Siejasi su baime. Jie šlykštisi nacionaline komanda ne vien dėl to kad prastai žaidžia, o vien dėl to kad joje vien juodžiai, imigrantai iš Afrikos...

editor, 2010 09 22 01:17
Klaida - eropiečiams trūksta ne "nekvalifikuotos" darbo jėgos, o PIGIOS.

Senis, 2010 09 20 13:03
Nu va, tiek metu nugyvenau, tiek Europos apvaziavau, o tokiu nesamoniu seniai nesu regejes.Paciai Violetai reikia akiniu kad geriau matytu.Tik ne roziniu, o tokiu su dideliais dideliais didinamaisiais stiklais! Tukstancius metu Europoje gyveno TAUTOS. Vienos draugavo ir jungesi, kitos pykosi ir kariavo, bet jos visada BUVO. Ir bus. Europa - tautu lopsys. Ignoruoti tai - kvaila. Dar kvailiau yra bandyti priversti Tautas buti Niekuo. Kvailas veiksmas duos ziauru atoveiksmi. Nereikia gasdintis fasizmais ar nacizmais, yra dar tiesiog TAUTISKUMAS. Toks grazus baltiskas zodis. (Pabandykit isverst i kitas kalbas.Kitose kalbose analogo nera). O juodus darbus dirbti imigrantu nereikia. Tegul robotai dirba. Taip japonai daro. Gal is ju Europai pasimokyt verta?

Dziugas, 2010 09 19 22:52
Nezinau ka tu studijai, bet tikrai ne kulturos istorija. Neziurint toli, visas XX a. nusetas imigrantu menininku,poetu, dainininku ir t.t. Kad ir Prancuzija, garsiausios XX a. Prancuzijos muzikos asmenybes - Serge Gainsbourg (Rusijos zydas), Aznavour (armenas) ... Tuose paciuose Balkanuose, muzika itakota zydu ir cigonu. Ispanijos flamenkas grynai cigonu paveldas... Pagal tave, gyventi kaip nori turi teise ir Afrikos babuinai, kurie atvaziuoja ir gyvena kartoniniuose namuose. Jie nieko nevercia gyventi kaip jie nori. Tos pacios Lietuvos kultura paremta ir rusu ir baltarusiu ir ukrainieciu ir lenku. Nezinau ka tu ten studijavai.

Memellanderis, 2010 09 19 22:06
Mozaikos sukurtos ne imigrantu o ta kultūra isisavinusiu europiečių, nežinau nei vieno garsaus menininko ar meno mecenato imigranto, o meno istorija aš studijaves. geriau pavažinėk po balkanus ir pažiurėk osmanu imperijos meno 'pavelda'.
Gal gali atrodyti, kad tai neesmine straipsnio dalis, bet tai viska metaforiškai paaiškina. Apie kitka jau senai nusibodo diskutuoti. 'Gyventi taip kaip tu nori nėra egoizmas, ogoistiška versti kitus gyventi taip kaip tu nori.'

Dziugas, 2010 09 18 23:03
Naujajai Europai truksta nauju ideju, naujo tikslo, kuris uzkrestu visus visuomenes sluoksnius. Viskas estikazkokiame pereinamame laikotarpyje. Kai atsiras nauji postumiai ir naujas uzsidegimas juos vykdyti (kaip, kad Prancuzijos revoliucijos laikais) atsiras ir naujas europietis, kuris sulies savyje visas tautybes ir rases, o kolkas - idejinis liunas ir is jo kylantis fasitiniu tautinio svarumo ideju tvaikas.

EU, 2010 09 18 12:19
Žiūrint kokie tie imigrantai. Jeigu tai žemo intelekto naujieji vergai tai apie kažkokį indėlį reikėtų labai atsargiai kalbėti. Šie žmonės reikalingi, kad dirbtų purvinus darbus Europoje, nes Europiečių (tikrųjų) mažėja dėl gimstamumo mažo. Nelabai įsivaizduoju imigranto iš kito žemyno, kuris dirbs purvinus darbus arba vogs ir prekiaus narkotikais, kuris gali kažką pasiūlyti Europai - įnešti kažkokį indėlį. Suprasčiau, jeigu Europiečiai staiga pasitrauktų iš savo geriausių vietų visuomenėje ir užleistų tas vietas imigrantams, kviesdami pačius protingiausius iš viso pasaulio, bet juk ne taip yra. Blogi darbai, kurie mažai apmokami, reikalauja darbo jėgos importo. Darbo jėga nebūtinai yra aukšto intelekto, todėl ir yra visokios riaušės, neramumai, socialinė įtampa. Tokie žmonės paprastai nepasižymi dideliu intelektu, todėl tikėtis indėlio kažkokio gali nebent naivūs socialistai, kurie sapalioja apie visų lygybę. Jeigu Europiečiai pakankamai gimdytų ir keltų algas tiems, kurie uždirba mažiausiai, tai nereikėtų imigrantų iš kitų žemynų. Tačiau kai kam reikia tokių pat pelnų iš verslų, todėl imigrantai iš kitų žemynų puikiai tinka tiems pelnams užtikrinti. Algų nereik didinti, o kartais galima ir pamažinti. Kuo ne puiku? Kapitalistui pelnas, o visuomenei problemos.

L N, 2010 09 17 15:45
Kai žiūrėdavau per žinias kaip Prancūzijoje imigrantai mašinas degino ir vitrinas daužė tai bjauru. O pagalvojus kad jei Lietuvoje kokie imigrantai taip padarytų tai būčiau už visų emigrantų deportavimą ir imigracijos uždraudimą.
Jei konkrečiai apie straipsnį, tai idėja kilni, bet praktikoje viskas veikia taip kaip pavyksta, o ne taip kaip turėtų vykti.


nu jo..., 2010 09 17 15:19
idomus straipsnis, bet ar autore tuo tikrai tiki ka raso? Jeigu lietuvoje privaziuotu 100 000 kinu, ir imtu reiksti pretenzijas i viska? Lietuvoje problemos su cigonai? megsta juos kas? NE juk... Kokios problemos su lenkisku pavardziu rasymu? nors lenkai cia gyvena senu seniausiai? Tai ko noreti nuo prancuzu, kai tustanciai juodziu degina masinas ir kelia neramumus, o dirbti JIE NENORI... O italijoje? privaziuoja juodziai ir ka si jais daryti, jei jie nelegalai? Amerikoje saudo meksikiecius ties siena, seniai pasakyta visiems - No Room! o Europa mat mat turi visus priimti... Ji visus ir priima, bet tik tuos kas sunkiai dirba, ir stengiasi, o su balvonais ka daryti neaisku - pakol kas deportuoti
P. S. pats gyvenu UK

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras