Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  A. Zakajevo testas Lenkijai ir Vakarams (15)

Komentarai:

londonas, 2010 10 12 10:31
Всемирный конгресс чеченского народа открывается сегодня в Грозном, сообщили ИТАР-ТАСС в пресс-службе главы Чеченской Республики.
Тема двухдневного форума - "Чеченский народ в современном мире: политические, экономические и культурные процессы". Встреча проводится "с целью анализа адаптационных процессов чеченских диаспор, проживающих за рубежом, координации деятельности органов государственной власти и содействия в интеграции чеченцев в социально-культурное пространство стран их проживания", отметили в пресс-службе.
В повестке - утверждение устава Всемирного конгресса чеченского народа, избрание руководящих органов, учреждение журнала "Чеченцы в XXI веке". С докладами выступят спикер парламента Чечни Дукуваха Абдурахманов, ученые и общественные деятели республики, представители чеченских диаспор за рубежом, приехавшие на форум из Бельгии, Грузии, Иордании, Казахстана, Киргизии, Польши, Сирии и других стран. idomu ar nors vienas lietuviu zurnalistas ten bus? juk butu idomu paklausyti kaip cecenai savo tevyneje sprendzia reikalus nevien prievarsuvos? zakajavas ten bus? ne greiciausiai ne.....

londonas autoriui, 2010 10 08 01:51
??????

londonas autoriui, 2010 10 03 22:11
kada paskutini karta ten buvote? teigiamu pokiciu nematote jokiu? ka manote apie nemaza cecenu tautos dali kuriems ant nepriklausomybes svelniai tariant nusisvilpt?kas jums yra nepriklausomybe? VELIAVA? herbas? ar pinigai is centro?(maskvos)(briuselio)? ka manote apie cecenu tautos charakteri? kaip jus manote kodel dauguma cecenu yra pasikele(arogantiski) ir uzriete nosis? ir tai pastebiu ne as vienas lietuvis emigrantas, bet ir anglai, vokieciai, rusai, latviai ir begale kitu keliautoju ir seip zmoniu besidominciu istorija geografija. is milijono cecenijos gyventoju normaliu gal ir yra kokie 100 tukstanciu visi likusieji yra islamo exstremistai kurie pasitaike pirmai progai uzdes visoms moterims burkas ir ives savo perkreiptus islamiskus istatymus tautos charakteris taip greitai nepasikeicia prie carines rusijos buvo taspats dabar panasiai....pabaigai pakartosiu viena klausima: kada paskutini karta buvote cecenijoje? as esu is londono,seip autoriui pasakau esu is londono, kaip ir zakajevas :)ha ha ha ha

Andrius, 2010 10 03 20:58
Maladec Rusai tegu naikina tuos šunis, tuoj ir šitą išgamą zakajevą sutvarkys.

Autoriui, 2010 10 03 20:54
Čėčėnija buvo ir visada bus Rusijos dalis, gal labai norėtūt, kad prasidėtų dar vienas karas, bet to nebus. Turbūt tokie žmonės ir finansuoja tų banditų veiklą. Jei vakarai remia neegzistuojančios valstybęs "vadovą" vadinasi jie nenori, kad Kaukaze įsivyrautų taika, prie nesantaikos kurstymo prisideda dar ir tokie autoriai.

Autorius Londonui, 2010 10 03 17:04
Kas tu ir kur tu bebūtum, bet va prasižiojai, ir išlėkė iš burnos keletas rupūžių... O aregumento jokio nėra. Taip, tris katrtus ten buvau (vieną, kai jau prasidėjo karas) ir turiu pažįstamų čečėnų. Patikėk: tai, ką rašau, puikiai žinau ir svarbiausia, nesu piktas ant viso pasaulio žmogus... Patariu: perskaityk dar kartą...

londonas, 2010 10 02 21:15
autorius svelniai tariant yra debilas........suprantu krize lietuvoje reikia iskaskur pinigeliu pasidaryti bet....ar esate buve kasnors cecenijoje?

GRU pasekejas to EU, 2010 10 02 00:07
"Čečėnų kova aišku, kad beprasmiška, nes ir lietuviai nelaimėjo kovos su stipresniuoju (kiekybė, technika kita)." kaip cia suprasti? berods Algirdas Maskva du kartus bande paimti lyg ir budamas stipresnis??? Minejai visu megstama kapitalizma? taip kad kovoti turi teise visi. Tukididas sake - stiprus daro tai ka gali, o silpnas kencia tai ka turi...


EU, 2010 10 01 22:04
Čečėnai - teroristai, pribaltai - fašistai. Nieko naujo, Rusijos imperijos šaukliai gieda šeimininko iš Kremliaus propagandą.

Iš tikrųjų, tai Čečėnai kaip ir visos tautos įkalintos Rusijos imperijoje yra palaužtos ir praradusios laisvę.

21 amžiuje teroristai, 20 amžiuje buržuaziniai-nacionalistai, 19 amžiuje kas buvo? Visada surandama kaip paaiškinti, kas tavo priešas. Nors ar Čečėnas atėjo pas Putiną į kiemą? Ir pasakė: mes tave okupuojame? Ne, deja, bet įvyko atvirkščiai. Čia panašiai jei mes visus, kurie ginasi nuo užpuolikų vadinsime žudikais, nes jie irgi žudo, nors ir ginasi. Logikos nerasta.

Čečėnų kova aišku, kad beprasmiška, nes ir lietuviai nelaimėjo kovos su stipresniuoju (kiekybė, technika kita). Bet pati esmė yra: laisvės kovotojas kovoja už laisvę, vartotojas kapitalizme kovoja už savo teises, darbininkas irgi, visur yra kova. Jei tu klausi kam čečėnas kovoja, tai paklausk savęs kodėl tu tokio kvailo klausimo klausi, gal tu esi vergas? Kuris nekovoja niekada? Jei iš viršaus komanda duodama nekovoti. Tai kas čia pralaimėtojas? Laimėti neįmanoma visiškai gyvenime. Tegu istorija parodys, kas laimės, o kas pralaimės ateityje. Galbūt šiandien jie pralaimi, bet kas žino, kas bus po 50 metų?

Mumu, 2010 10 01 07:03
O man cecenai visai nieko,tik nereikia ju mokyti kaip gyventi, prikaisioti ju kilme ir Korana. Su bile kokiu zmogumi reikia sugyventi graziai. Kam tai naujiena?

Andrius, 2010 09 30 19:28
Gaila, kad europoje seniai teroro išpuoliai buvo, tai gal mažiau teroristus remtų.

prijauciantiems, 2010 09 30 18:29
prj cecenams siulyciau su jai turet riekalu, tada kalbet nes cecenai, kiek teko bendraut galiu pasakyt svelniai,, labai nemalonus pasikele ir kitu negerbentys zmones

Patenkintas, 2010 09 30 15:39
Labai malonu kad vakarai ipac Europa sugeba atsispirti BLOGIO IMPERIJOS spaudimui!

Lochas, 2010 09 30 07:31
Betgi čečėnų kova be perspektyvos. Jie nebus nei nepriklausomi,nei laisvi. Arba liks amžiams Rusijos kolonija, arba patys savo elgesiu susivaldys laisvę. Tikiu, kad Zakajevas išsilavinęs žmogus, bet jis vienišas prieš FSB nupirktus karo lauko vadus (jei tokių dar Čečėnijoje yra). Tokia realybė...

Interesantas, 2010 09 30 00:41
Dekui autoriui uz si informatyvu straipsni. Malonu zinoti, kad Vakaruose dar yra valstybiu, kuriems "pragmatizmas" nera auksciausia vertybe. Bent jau kol kas.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras