Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Slaptosios tarnybos, arba kodėl Bondas niekada nedirbtų CŽV (7)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2010 10 22 22:31
1.VIENA IS MODERNIAUSIU IR GALINGIAUSIU SPEC TARNYBU
MOSADO,CZV,GRU,KGB KONKURENTU IR KITU BUS EUROPOS SAJUNGOS,KAIP VALSTYBES BENDRA SPEC TARNYBA KURIOS PAGRINDA SUDARIS 27 ES SPEC TARNYBU ATSTOVAI PIRMI ZINGSNIAI JAU PADARYTI SUTVARKANT DIPLOMATINI KORPUSA

2.O TOLIAU KAIP SAKO SACHMATININKAI LAIKO KLAUSIMAS,PROTU KARE TAIP PAT VYKSTA PERMAINOS

IMHO > Antanui, 2010 10 20 13:48
O gal tamstytė galėtum mums pats šiek tiek paaiškinti apie SVR pradžiai ?
Būtume dėkingi, nes apie tai nerašo niekas. Visgi geriausi šnipai yra žydai. Juk jie tinklu apraizgė bvisą pasaulį.

IMHO > autorei, 2010 10 20 13:44
Buvo labai įdomu paskaityti. Anot Nami Klein cžv susimovė kai buvo į valstybines struktūras įdiegtos friedmaniški "laisvos rinkos" principai ir samdomi "nepriklausomi" tardytojai persistenkdavo išgaunant prisipažinimus. IMHO, per M. Friedmano ir neokonų politiką, trockistai diskreditavo JAV tuo pasitarnaudami komunistinėms šalims...juk neokonų lyderis Kisindžeris nuo seno buvo įtarinėjamas kaip dvigubas agentas. Obamos-Bzežinskio laimėjimas visiems jiems sukėlė nemažą šoko terapiją... :)
Laukiu nesulaukiu antros dalies. O gal ks sutrukdė jos pasirodymą?

Antanas, 2010 10 16 14:17
Bandoma lyginti nepalyginamus dalykus. Keistas sprendimas - MI6, CIA ir Mossad kompanijoje pasirinkti FSB, kuri vykdo vidaus saugumo funkcijas. Arba reikia imti Rusijos SVR, arba iš JAV - FBI, Izraelio - Shin Bet, o iš UK - MI5.
Autorei kitame straipsnyje siūlau rašyti apie SVR.

Mantas, 2010 10 15 14:11
Pasirinkta labai idomi tema, puikus straipsnis

mi-au, 2010 10 12 06:31
Gal netyčia ir apie Vokietijos STASI planuojama rašyti?

mi-au, 2010 10 12 06:31
Gal netyčia ir apie Vokietijos STASI planuojama rašyti?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (913)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (124)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (221)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (286)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras