Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Trečiasis pasaulinis vadinsis „valiutų karu“ (9)

Komentarai:

Nato priešas-Kinija, 2010 11 11 15:40
Ko čia bijoti įvardinti,kad Nato priešas yra Kinija,ir JAV niekada nepajėgs susitaikyti su trečiarūšia role-o tam reikalingas karštasis karas Kinijai.

from london 2 vangas, 2010 10 29 22:37
man irgi..aisku kai turesi laiko.

Vardas, 2010 10 27 20:11
>>amerikai ateina krize, tas visiems aisku
Tamsta paaiškinkit, man neaišku.

vangas, 2010 10 24 14:10
amerikai ateina krize, tas visiems aisku. bet neaisku kokiu karu pagalba amerika iseis is krizes. lokaliu karu azijoje tam gali neuztekt

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2010 10 22 22:21
1.TECIAS PASAULINIS KARAS JAU SENIAI PRASIDEJO IR DAUG METU TESIASI IR SIS KARAS VYKSTA NE DEL PINIGU,O DEL GERIAMO VANDIENS ISTEKLU

2.VIENA IS STADIJU SIUO DAUGIAMECIO TRECIO PASAULINIO KARO YRA KOVA UZ IDEOLOGIJA,NES JI LEMIA MASIU RYZTA IR PERGALE KARE

2.1 BUVO KOMUNISTINE IDEOLOGIJA KURIOS PAGRINDA SUDARE KOLEKTYVINE BENDRUOMENE-ZLUGO

2.2. BUVO NACISTINE IDEOLOGIJA KURIOS PAGRINDAS BUVO RASE-ZLUGO

2.3 DABAR BAIGIA PATIRTI FIASKO LIBERALINE IDEOLOGIJA KURIOS PAGRINDAS VIENAS VERSLININKAS KAPITALISTAS,DABAR PAGRINDAS JAU VERSLININKU SUSIVIENIJIMAI

2.4. SUKURTA TAIP VADINAMA KETIRTA IDEOLOGIJA KONSERVATIZMAS KURIOS PAGRINDAS YRA VIDUTINIS VISUOMENES SLUOKSNIS IR BANDOMA JA VYSTYTI IR TOBULINTI IR JAU DUODA GAN GERUS REZULTATUS

3.JUOS PAGRINDU GYME BRIK KARAN IR DAR DAUGELI KONCEPCIJU,TAIP PAT PASAULINES VALIUTOS IDEJA KILANTI IS VALIUTU KREPSELIO,TODEL KINIJA IR STIPRINA SAVO VALIUTA,KAD BUTU SIUO KREPSELIO NARE


Jules, 2010 10 22 19:53
Karštasis irgi bus neišvengiamas, kai susidarys tam palankios sąlygos.

patvorių analitikas, 2010 10 20 15:11
o kas kaltas?Kai TVF Kinijoj 1990 metais sukėlė krizę, kinai sugalvojo kaip apsiėiti be TVF ir dabar skolina pinigus visoms valstybėms, kuriuos TVF iklampino.. ar nepriimsit ir šio komentaro?:)

kiesza, 2010 10 20 14:01
Amerikos dominavimas baigesi ji virsuneje uzsilaike apie 100 metu .. prasideda Kinijos

Mumu, 2010 10 20 10:40
Na jau na, tik nereikia mūsų gazdinti... Gazdino III pasauliniu per karą su Iraku, o dabar vėl... Nėra kada ramiai pagyventi.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras