Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  KSSO neranda sau vietos (5)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2010 11 05 22:43
VIDMANTAS TO LODORIUI
1.PATENKINSIU TAVO SMALSUMA NORS IR TAIP DAUG PASAKIAU

2.PAIMK ZODI MIFOS IR PANEIG JI SU ZODZIU LOGOS
IR GAUSI GAN IDOMU REZULTATA IR IKELK TAI VISA I 3-JU LINIJU NAUJA GEOPOLITINE TEORIJA(TAI KITAS SACHMATU)ZAIDYMAS TAISYKLES SIEK TIEK PAKOREGUOTOS MADINGU 5 STRAIPSNIU VIENOS SALIES UZPOLIMAS REISKIA VISU SALIU UZPOLIMA,KURI SEKMINGAI PRITAIKE JAV IR RUSIJA,ATEITYJE TAIKIS IR ISLAMO IR KITOS SALIS

Lodorius, 2010 10 31 21:53
Gal gali pamineti kaip angliskai arba rusiskai vadinasi ta KARAN?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2010 10 31 16:14
VIDMANTAS TO LODORIUI
1.PO ANRO PASAULINIO KARO 3 VALSTYBES JAV,RUSIJA,UK
PADALINO PASAULI IR NUBRAIZE RAUDONAS LINIJAS BUVO
VEDAMA TAIP VADINAMA RUSKOS ARKLIU TROIKOS POLITIKA,KADA 3 SALIS(JAV,RUSIJA,UK) ARKLIAI TEMPIA VEZIMA(VISA PASAULI) TAI METAFORISKAS PAVYZDIS BET LABAI AISKUS

2.DABAR JAV PRADEJO TAIP VADINAMA KAVBOJAUS POLITIKA,KADA JAV KAVBOJUS ,O KITI ARKLIAI (KITOS SALIS) KURIUOS TURI APJODINETI PATYRES KAVBOJUS

3.JEI SNEKETI NORMALIA KALBA BUVO DAUGIAPALIARIS PASAULIS,SUBIREJUS SSSR NORIMA PADARYTI VIENO POLIARISKUMO PASAULI

4.PASAULIO SALIS PAGAL NAUJA EKONOMIKOS TEORIJA(NET) SKIRSTOMOS I
4.1.TURTINGAS JAV,UK
4.2. PASITURINCIOS RUSIJA PRETENDUOJA DABAR I SI SLUOKSNI
4.3.UBAGES 3 PASAULIO SALIS

JAV ANTRA SLUOKSNI PASITURINCIUS TAI YRA KONKURENTUS NORI PASALINTI

5.PASAULIO PROTAI SIAM VEIKSMUI PRIESINASI IR PADALINO PASAULI ITAIP VADINAMAS 12 ITAKOS ZONU
TAI DIDZIOJI GEOPOLITIKOS STRATEGIJA,BUS ARABU ITAKOS ZONA,ISLAMO ITAKOS ZONA,AMERIKOS,ANGLU,EUROPOS IR KITOS,VISA KITA DIDZIOSIOS GEOPOLITIKOS TAKTIKA,ANTRA STRATEGIJA DIDZIOSIOS GEOPOLITIKOS TAI ELEKTRONINIAI PINIGAI BET TAI ATSKIRAS KLAUSIMAS,KARAN TAI NAUJAS KARINIS BLOKAS APIE KURI VIESAI NEDISKUTUOJAMA JO ALTERNATYVA YRA BRIK KAIP ATSVARAS


Lodorius, 2010 10 31 10:25
Marozai, gal galima placiau apie ta didele taktika bei apie KARAN?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2010 10 30 23:35
1.KSSO YRA DIDELES GEOPOLITIKOS TAKTIKA,DIDELES GEOPOLITIKOS
STRATEGIJA YRA KARAN ARBA BRIK

KARAN TAI PIRMOSIOS VALSTYBIU RAIDES KINIJA+AMERIKA+RUSIJA+ANGLIJA(ES KARIUOMENES ATSTOVE)+NAUJOS SALYS SU NVS

BRIK TAI BRAZILIJA+RUSIJA+INDIJA+KINIJA
TAI TRUMPA INFORMACIJA KURIE GAUDOSI GEOPOLITIKOJE

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (368)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras