Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Branduoliniai Irano scenarijai (5)

Komentarai:

ve, 2010 12 13 16:02
baubaubau Iranas #2 pasaulyje pagal duju isteklius, na nafta baigsis dujas stumdys, badu nemirs
del lyderystes regione - jaja pretenzijas reishkia az 100 metu ir prie tai, pasak pasaku, persai kazka reishke


dzukas, 2010 12 05 14:13
Visos trys prielaidos galimos kartu. Jie žino,kd nafta baigsis ir tada kaip reiks gyventi? Dabar irgi ne pyragai. Naftos yra,o benzin trūksta. Lietuvoje naftos gamykla yra,o benzinas brangesnis nei pas kaimynus.Elektrą pardavinėjome veltui,o dabar perkame brangiai. Taigi Iranas protingesnis ir galvoja apie ateitį.

123, 2010 12 05 00:30
Indija nera aplinkui

To Skaitytojas, 2010 12 03 23:46
Zinoma ne viena mitingo ir pasipiktinimo banga nusirito per Irana. Ir ne viena is ju buvo finansuota ir kurstyta issoriniu aktoriu.
Pasidomek Irano istorija ir visa siuolaikine Irano politika bus aiski kaip ant delno. JAV turi protokola kaip tvarkyti nepaklusnias valstybes. Mateme, bande isardyti is vidaus, nepavyko. Ta pati dare Irakui, irgi nepavyko. Ir kas toliau seke?

Jau ne viena karta JAV kisosi i Irano vidaus politika, ne viena karta JAV ir jos partneriai kurste vidine nesantvarka Irane. Ir ne viena karta jos bande pastatyti savo marionetes Irano valdzioje.

Taip, kad visi tie mitingai ar "opozicijos" proverziai nemanau, kad yra pagrindinis indikatorius, kad vis del to Irano visuomene nepalaiko branduolines programos.

Skaitytojas, 2010 12 03 13:30
Zinoma, visi aplinkui turi (Izraelis, Pakistanas, indija ir kt.) O Iranui negalima. Truputi vaikiskai atrodo.
Taip pat visa istorija su embargu. Kas daugiausiai agituoja blokuoti Irano ekonomika? Ogi tie, kas neturi jokiu ekonominiu rysiu su Iranu.
Beje, straipsnyje pamineta, kad Irano visuomene palaiko branduolinio ginklo gamyba - parodykit kuri visuomene?! As dirbu su iranieciais ir visi jau nezino kaip atsikratyt ju kvailojo prezidento su visom jo idejom. Beje per paskutinius metus Irane buvo kiles ne vienas mitingas siekaiant sustabdyti agresyviaja irano vyriausybes politika.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (920)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (296)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras