Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Naujienos ir aistros (3)

Komentarai:

Edvinas, 2010 12 10 14:52
Manau, kad alkocholio nereikia drausti, kaip dabar draudžia, o šviesti tautą, kad ši nepikrtų ar nevartotų. Juk tokių ,,taškų", kur gauti alkocholio pilna, net tos pačios degalinės pardavinėja. O be to pradeda pirkti ir iš privačių asmenų, kurie neaiškų kokį birzgalą pardavinėja.
Dėl Wikileaks, tai tik parodo, iki ko pasaulis nusivažiuoja ir kad JAV laikyti kaip gerą sąjungininką nėra teisinga. Žinoma, mums kito, kol kas gersnio pasirinkimo nėra, tačiau reikia būti atsargiems..

Paulius Paulaitis, 2010 12 08 19:22
Alkoholio po 10 degalinese ir taipgalimaisigyti, nejaugi nezinot? Degaline pasistato pora staliuku (net kedziu nereikia) ir jau supraskite, kad tai kavine, todel pirkti galima kada tik nori. Tokie patys irnaujieji "nacnykai". Skyles istatymuose kaip reikalas. Nezinau miesto kuriame nebutu jokios vietos nakti alkoholio nusipirkti.

skaitytoja, 2010 12 08 17:18
Su pagarba ponui Landsbergui del naujienos nr.1 as visiskai sutinku su problemomis del nesaikaus alkoholio vartojimo, taciau tai yra gilios socialines problemos ir turi buti sprendziamos is sitos puses. Valdzia neturi teises varzyti zmogaus laisves ar teises i jo asmenini pasirinkima kada jis nori nusipirkti ar vartoti alkoholi. Tos dvi valandos plius ar minus pardavinejimo laiko tikrai nieko nepakeis ir neisspres situ problemu ir nereikia apsimetineti kad taip bus. Zmones kuriems reiks ras aleternatyviu budu gauti alkoholio ir po 10 val. ir tai tik prisides prie seselines ekonomikos didinimo. As taip pat asmeniskai manau kad valdzia dabar turi daug svarbesniu ir rimtesniu probelmu, negu gincytis del alkoholio prekiavimo laiko.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (920)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (296)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras