Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Priešrinkiminė Baltarusija: žvilgsnis iš vidaus (5)

Komentarai:

nerka, 2010 12 13 19:35
malonu kad ne vienas taip galvoju

Maxima ciulpia, 2010 12 11 00:07
Teisingai Nerka sako, monopolio valstybe, vergaujam mes visi maximos oligarcham.Verkt man noris kai pagalwoji koki pelna jie gauna ir ,kaip jie yra apmokestinami , lobistai seime klesti kartu su jais.Man atrodo kad mum reiktu stiprios prezidento valdzios ir kardinaliu pertwarku valtybej.Galetu koks Tadas blinda atsirast ir padaryt didziuly valyma....

Julius, 2010 12 10 20:53
Vemti vercia nuo sio absurdo,kai boba politike,ar verslininke reikia nusisauti is karto,skaityti pastalus save negerbi..kazkodel lietuva buvo gerbtina kai valde kunigaiksciai vyriskos gimines,,,o dabar kas vyksta,kai bobos valdzioje

nerka, 2010 12 10 18:26
tarp kitko gerbiu valdzia kuri dirba liaudziai o ne turtuolems

nerka, 2010 12 10 18:19
Šalies žmonės nori pokyčių, nori laisvai gyventi, keliauti ir reikšti savo nuomonę; kaip sakė viena studentė – „aš noriu kvėpuoti laisve,,,,, mane siti zodziai uzmuse tu treciu 80 proc ko jus norit is tos baltarusijos bardaka padaryt, kaip lietuvoj kas ta laisve. Uzduokit sau klausima.Vergove oligarchams, darbas maksimoj ar bemieges naktys kai galvoji uz uzveluota imoka bankas atims buta, ar papirktas seimas. Man laisve-valstybes stabilumas, darbas del kurio esu tikras ir rytoj,kad ji turesiu(kad firma kurioje dyrbu rytoj nesubankrutuos ir nedings netycia). Kad mano vaikai isigys issilavinima mano tevyneje ir juo didziuosis,kad jie gerbs tevyne ir gales didziuotis vadovybe
Dabar apie Baltarusija:
Vadovas neparsidaves,dirba liaudziai,imones strategines neatiduotos uz dyka, normaliai bendradarbiauja su visais kaimynais ir ne tik.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras