Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Kodėl islamas toks radikalus? (15)

Komentarai:

To Arturas, 2013 05 24 12:49
Skaitau tavo komentara ir susidariau nuomone ,kad nuostabus tie zmones musulmonai,visi kiti kalti,tik ne jie.Gal atgumentu kokiu galetum pateikti,kad butu itikinamiau?

L N to Arturas, 2010 12 24 03:50
Na mano nuomone islamo ekstremistai nelabai turi kitų būdų atakuoti vakarų civilizaciją kaip terorizmas, tai jie nepagalvoja apie atsakomuosius veiksmus. Ekstremistai iš viso nlb galvoja apie pasekmes, o fanatiškai vykdo savo tikslą. Nors kuo daugiau gilinuosi, tuo daugiau klausimų kyla dėl oficialios nuomonės dėl 9/11. Bet kokiu atveju, kai tokio lygio įvykije yra pasaulio galinga valstybė, šiuo atveju JAV, tai kas kaip iš tikrųjų vyko sunku pasakyti. (Išvykstu, tai jei bus replika į mano komentarą, nieko nebepridėsiu :) )

Arturas, 2010 12 24 01:04
Del Nord Ost tai net neabejoju, bet del Beslano tai gal ir sudvejociau, nes biski per ziaurus scenarijus ten vyko.

GRU pasekejas, 2010 12 24 00:27
Arturai WTF? pameciau minti apie ka tu zmogau? Daugiabuciai daugiabuciais, bet Nord Ost ir Beslano mokyklos drama rusu darbas? Nu cia jau per ziauriai pavarei:)

Arturas (to LN), 2010 12 24 00:15
Kokios dar samokslo teorijos? Kokie ateiviai, kokie masonai. Atsipeik tu, paziurek kokie ivykiai seke iskart po 911. Ka jus cia nusisnekat. Dabar isivaizduok tokia situacija: musulmonai kazkur Saudo Arabijoj bunkeryje sugalvoja terakta susprogdinti WTC. Bet ar jie yra tokie durniai, kad jie tipo nezinotu kuom Amerika atsakys po tu teraktu. Koks tikslas musulmonam sprogdinti WTC? 3000 zuvusiu, laikinas Amerikos paziminimas? ir viskas. Bet jie tikrai turetu suvokti, kuom Amerika atsakys i tuos ju teraktus, o Amerika atsake, daugiau nei kas nors tikejosi. tad nemanau, kad musulmonai ryztusi sprogdinti WTC, vien tam, kad nuzudyt 3000 amerikieciu, kurie poto nuzudys 200 000 Iraku ir Afganistano gyventoju. Cia tas pats kas, nuzudyt nemegstama zmogu ar priesa ir uz tai gaut atitinkama bausme - 20 metu kalejimo. Tai, kad islamui net neverta daryti tokius teraktus nes jie puikiai zino, kad uz tai jiems atsieis su ziauriu kaupu, kas ir pasitvirtino. Ar tu nuzudytum zmogu, zinodamas, kad iskart po nuzudymo tu kalesi 20 metu? Manau, kad ne. Islamas irgi ta suprato. Tad jie ir nezude nieko, ir jokio terakto neorganizavo. Tik debilas gali toki terakta realiai suorganizuoti, o kadangi joks debilas nieko neorganizavo, tai persasi isvada, kad pacios JAV viska puikiai atidirbo.

Beje patiko jusu mintys del teraktu Rusijoj. As jau pries 5 metus viesai sakiau, kad daugiabuciu sprogdinimai, Beslanas ir Nord Ost yra Rusijos vidaus tarnybu darbas. Akivaizdu. Aisku jei turi siek tiek smegenu. O Ceslovui Iskauskui palinkeciau atsikratyti sovietinio mastymo bei faktu isvedziojimo, nes biski rtimtai kai skaitai jo straipsnius matosi zmogaus regejimo lygis. Ceslovai gal tu i pensija jau eik

GRU pasekejas to L N, 2010 12 23 23:00
Na apie viskas is eiles:
Taigi sakote kad kiekvienas durnius zino kad karas yra nuostoliai, bet taip pat yra protingu zmoniu kurie supranta kad is to galima daug uzdirbti, del sios priezasties durniai lieka durniais:) Taigi, didzioji amerikos ginkluotes dalis buvo pagaminta dar saltojo karo pabaigoi, ir dbr ja reikejo jau utililizuoti, kas kainuoja didelius pinigus, lengviau aisku isprogdinti irake(taip kad cia milijardai sutaupomi). Apie naftos versla kalbeti neverta, cia JAV kompaniju interesas aiskus (velgi milziniskos sumos), nauji uzsakymai gynybos pramonei, bei privacioms firmoms (Blackwater). As nesakau kad paprastam amerikieciui karas naudingas, bet tiems zmonems kurie ji finansafo jis buvo LABAI naudingas, o butent tie zmones ir stoveju uz Busho nugaros. Taip kad pinigia tikrai dideli.
Kas liecia islamo, as asmeniskai palaikau rusus cecenijoje, ir net JAV Irake ir Afgane, bet gerbiamasis nesuprantat problemos esmes. Islamas europoje plinta ne ginklu juk! Ir iveikti ginklu jo neimanoma. Jis plinta nes krikscioniu pasaulis prarado savo religija del sionistionio-ateistinio iskiepyto poziurio i gyvenima. Vat kada L N buvot baznycioi? Vat cia kova su islamu prasideda, baznycioj... Vakaru visuomene negimdo vaiku ir nemoko ju religijos, o musulmonai daug vaiku daro, ir visi iki vieno musulmonzi, nei vienas religijos nepakeis. O pas mus vat lietuvoi pediku eitynes, kur cia religija:) Taip kad amerikonai problemu su islamu nesprendzia, jie kariauja tik del pinigu...

L N to GRU pasekejas, 2010 12 23 13:34
Yra tokia japonų patarlė, "Jei tiki viskuo ką skaitai, tai geriau nieko neskaityti". Tuo noriu pasakyti, kad toli gražu netikiu viskuo ką valdžia kalba.
Jūs teigiate, kad JAV užpuolė Iraką dėl pinigų, bet net kiekvienam durniui aišku, kad karas tai milžiniški piniginiai nuostoliai net jei esi laimėtojas. Iš to karo jokiu būdu, jokiom aplinkybėm amerikonai nebūtų piniginės naudos gavę.
Man susidaro įvaizdis, kad jus musulmonus laikote pacifistais. Atsikvošėkit :) Po kokių 50 metų Rusija, JAV ir visa Europa bus paskendusi musulmonų masėje ir nežinos ką daryti ir galiausiai jie mus išnaikins ir asimiliuos. Tai kai kokia JAV pasodina į savo vietą Iraką ar kai Rusija ta patį padaro su Čečėniją, kuri buvo peržengusi ribą, man tai tikrai nėra katastrofa.


RGU pasekejas, 2010 12 23 02:16
Tarp kitko, neginu rusu, ir visu kitu, visi vienodi. Bet paprasciausiai nera teisybes, kai amerikonus laiko tyrumo ir gerio isikunijimu...

GRU pasekejas to Jonis, 2010 12 23 02:07
Na ir atsakau - jo, veikiausiai sprogdino patys rusai... nes jiems reikejo motyvo, preteksto...
P. S. Ir tik Joni nelygink cecenijos karo auku su Irako ir Afganistano karo aukomis... vel kaip ir sakiau savo komentare, bandoma uzkimsti visus kitaip manancius saukiant apie Rusija, kokie jie blogi... rusai susprogdino pora namu, tam kad visuomene valdziai leistu pradeti kara cecenijoje (gi savo paciu teritorijoje, dar turint omenyje kad cecenai isiverze i dagestana buvo ir bespredela bele koki isdarinejo), tuo tarpu amerikieciams reikejo sokiruoti pasauli, susprogdinant bokstus, vien tam kad galetu uzpulti pora nepriklausomu valstybiu prie ir paaukoti pora simtu tukstanciu irakieciu ir afganistanieciu... BET, kur suo pakastas - rusai kaip ir kovesi del ko? kaip ir del savo salies vientisumo? ar gi ne taip? o del ko kaunasi amerikonai? del pinigu juk! O juk JAV yra pasaulio demokratijos tvirtove, PAVYZDYS visiems. O juk Amerikieciai uzpuole Iraka pries Jungtiniu Tautu valia?... taip kad ka tu cia gini JONI?

Jonis to GRU pasekėjas, 2010 12 23 00:36
Jeigu jau esi GRU pasekėjas, tai atsakyk, kas sprogdino namus Maskvoje, Volgodonske, Buinakske 1999 m. Tie sprogdinimai buvo labai puiki proga Putinui vėl pradėti karą Čečėnijoje, kad taptų Rusijos prezidentu. Ir Čečėijoje išžudytų daugiau žmonių, nei žuvo 2001.09.11 d.

GRU pasekejas to L N, 2010 12 22 23:43
Kontrklausimas - O Jus tikite viskuo ka jums valdzia sako?
Nesvarbu kas juos susprogdino, o svarbu kaip buvo pakreipti ivykiai. JAV buvo reikalingas pretekstas, ir stai, jis buvo sukurtas. "Demokratijos pavyzdys" daro nusikaltimus zmonijai kiekviena diena, ir vikas OK, jei rusai kazka panasaus lygio butu iskrete, nezinau turbut atominem butu uzleide... Visur yra motyvas... Huseinas buvo visiskai ne prie ko, Afganistano zmones, jie net amerikieciu mate nera... Bet demokratija reikia juk eksportuoti, tai pagal ta pati scenariju amerikieciai turi dbr Minska isbombinti iki pamatau? Vat kas mane siutina, netiesa, kuria leidziama amerikai veikti, ir sakoma kad taip turi buti. Amerikonai nesiskiria niekuo net nuo tu paciu siaures korejieciu, komunistu nesveiku... Pvz Gvantanamo baze - tai juk tikru tikriausia koncentracijos stovykla??? Ir nesvaru kas susprogdino juos, bet tai kas pasakyta yra melas...

Arturas, 2010 12 22 19:06
prisipazystu kad nusisnekejau ir dabar einu gulti.

L N, 2010 12 22 18:40
Aš nemanau kad užgrobti lėktuvą reikia kažkokios super paramos. Žinoma, visi įvykiai, kurie pasuka pasaulio politikos kryptį, pakeičia pasaulio tvarką ar šeip būna rezonansiniai, visada būna apipinami sąmokslo teorijomis, kad del visko kalti masonai, ateiviai, ar dar kas nors egzotiško. Nejau Jūs, Artūrai, tikite visa informacija ant kurios viršelio parašyta "Sąmokslo teorija" ? Aš neneigiu, kad tarp tų sąmokslo teorijų yra tiesos, bet ten toli gražu ne tyra tiesa. Dėl 9/11 nesu įsitikinęs kas dėl to kaltas, bet manau kad jei tai būtų suorganizavusi kokia slapta grupelė galingųjų ir sėkmingai įvykdžiusi, tai nei tu, nei aš, nei visas likęs pasaulis nebūtų nieko sužinojęs. Nejau tie masonai, ateiviai ar dar kas sugeba idealiai įvykdyti tokius išpuolius, bet totaliai susimauna nuslėpdami savo dalyvavimą ir atsakomybę už tuos veiksmus...

Arturas, 2010 12 22 17:47
jau nebe pirma karta pastebiu ceslovo nusisnekejima. ant senatves zmogui gal biski smegeneles kitaip veikia. kaip ir su N1 varikliais pries keleta metu buvo nusisneketa, taip ir dabar del 9/11 nusisneketa. musulmonai nieko bendro neturi su tuo teraktu. ji organizavo ir ivykde daug rimtesni dedes is bilderbergo grupes, kuriem reikejo, kad amerika isiveltu i ilgalaiki kara. o kiekvienas karas tai didelis pelnas uzdaram ratui zmoniu, kurie susije su fed rezervu ir pasauline globalizacija. tikrai ne barzdukam musulmonam toki terakta suorganizuot. praplesk savo akirati ir pasiskaityk knyga TRAGEDY AND HOPE, Ceslovai

jo, 2010 12 22 15:14
nu grazi mintis ir gerbtina ideja pas gerbiama Iskauska, bet pavadinimas ne i tema siek tiek o ir jokio klausimo neatsako sitas straipsnis.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1205)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (267)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (322)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (597)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (154)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras