Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Estija: ne šaipytis, o imti pavyzdį (3)

Komentarai:

Murza patriotinei eisenai, 2011 03 10 12:02
Kas leidžia dėti čia visokius provokacinius skelbimus? Ar portalas tam skirtas?Kur filtras? Jaučiu tuoj lenkai jame pasiskelbs, kad kuria autonomiją, ir visi vykite į Solečnikus...

Kovo 11 Patriotinė eisena, 2011 03 09 17:33
Platinimui interneto komentaruose

Kovo 11 Patriotinė eisena

Pratęsdamas gražią kasmetinę tradiciją, šių 2011 metų kovo 11 d. 16 val. Lietuvių Tautinis Centras rengia eitynes Vilniuje, Gedimino prospektu, siekdamas pagerbti Nepriklausomybės Atkūrimo Aktą - svarbiausią datą Naujausiųjų laikų Lietuvos istorijoje.

Tikime, kad šis projektas padės vienyti Lietuvių Tautą, o taip pat skatins pilietiškumą ir pagarbą savo šalies istorijai.

2011 metų Kovo 11 dieną 16 val. Patriotinė eisena pajudės Gedimino prospektu nuo Gedimino paminklo Katedros aikštėje.

Eiseną sudarys pėstieji su priekyje einančiomis merginomis, vilkinčiomis lietuvių tautiniais rūbais.

Eisenoje dalyvaus vyrų choras, dainuosiantis lietuvių tautines dainas. 17 val. eisena pasieks Lukiškių aikštę. Čia, Aukų g. skverelyje, prie paminklo žuvusiems už laisvę sugiedosime Tautinį himną.

17 val. 30 min. - renginio pabaiga.

Kiek vėliau įvyks kasmetinis tradicinis, "Vorai MC" rengiamas koncertas – "Tėvynei", skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Lietuva - Lietuviams!

Ne Rytams ir Vakarams, Lietuva – Lietuvos vaikams.

Lietuvi, stok greta Lietuvio!

Už Tautą, Laisvę ir Tėvynę!

Prieš "raudoną", "juodą", "žydrą" kyšininkų mafiją!

Prieš ped-erastinio "Jievrosojuzo" komisarų diktatūrą!

Zanuda, 2011 03 09 14:48
Šaipymasis tai nereiškia, kad mes neimame pavyzdžio... Patys estai jumorą supranta, o Kubiliui dar iki jų toli. Jam tik mokytis ir mokytis, ir ne tik iš estų ekonomikos, o ir politinės diplomatijos. Pritariu str. idėjom...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1205)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (267)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (322)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (597)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (154)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras