Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusijos prioritetai ir politika Arkties regione (II) (6)

Komentarai:

nerka pilieciu, 2011 04 10 13:10
gerai kad prisimeni as taip pat prisimenu ir jau 3-ti metai begu gyvybes ir mirties keliu tik niekaip nematau kuo sausio 13-ta susijusi su siuo straipsniu

pilietis, 2011 04 09 22:58
man pvz. landzbergis nieko i galva nekale, as prisimenu sausio 13

nerka to 123, 2011 04 09 21:34
na o tu su savo komentaru tai klase parodei,,, deja nieks cia nieko negerbe o papraciausia pazeta realiai i situacija ir parasyta bet ka tau aiskint tu gi viska matai per lanzbergio ikalta i galva prizme

Andrius to 123, 2011 04 09 20:22
Jei neturi ką pasakyt, tj geriau patylėk. Eik į Lansbergininkų tinklapius ir rašinėk, ten tu būsi suprastas.

123, 2011 04 09 12:47
pagerbe tavo ruselius ir susileidai :)

cia dar truputy malonumu - Rusija yra viena galingiausiu ir turtingiausiu valstybiu pasaulyje. Jos produkcija yra "net analog v mire", isskirtinai geros kokybes ir visame pasaulyje puikiai vertinama. Karinis Rusijos potencialas yra pats didziausias pasaulyje, apylygiai konkuruojantis tik su JAV, o visos kitos valstybes yra akmens amziuje palyginti su Rusija. Pradziai gal uzteks, o tai dar nuleisi ;)

nerka, 2011 04 07 14:24
kaip minejau geras straipsnis antra dalis taip pat, beja nustebino nesaliskumas , labai realiai i viska pazeta ir nevarant ant vienu ar kitu pagarba taip toliau ,,nes kai delfi paskaitai tai tik kompa isjunkt norisi net nesuprantu is kur toks noras tuos rusus ar baltarusius apsiktt

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1015)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (157)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (430)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras