Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Rusijos ginklų importas (I) (18)

Komentarai:

tokius to nerka, 2011 04 13 16:04
Nėra mistraly jokių technologijų, kokių ruseliai gerai pasiraitovę rankoves negalėtų sukurti patys, ir netgi nereikėtų žiauriai didelių investicijų. Juk tai iš tikrųjų tik priemonė kariuomenei transportuoti. Kokią karo pramonę jie turi, gamina lėktuvus, sraigtasparnius, balistines raketas, karo laivus, paprastus ir povandeninius, ir čia negali pasigaminti paparasto karinio kelto? Kaip ir minėjau, man atrodo, arba čia vedžioja už nosies rusiukai prancūzus, arba generolai rado naują būdą prisikimšti kišenes.Manyčiau, tie 1,5 mlrd. dolerių, skirtų 2 mistraliam pirkti, ir rusų laivų statykloms labai praverstų, kurios, kiek girdėjau, dabar dirba tik trečdaliu pajėgumo.

nerka to vadim, 2011 04 13 12:23
tu ne ten komentarus rasai tokiem kaip tu yra delfi, ir jai tau del savo kilmes geda tai man taves gaila, man valdzia lietuvos ne prie sirdies, bet man negeda kad as lietuvis. nes yra daug, kuo galima diziuotis,, savo salimi visu saliu istorijoje rasi juodu demiu ,,,pagal tavo proteli ir logika vaikiska visi vokieciai turetu nemegti savo kilmes del hitrelio

nerka to tokius, 2011 04 13 12:15
seip tu teisus .jiem geriau dabar mazesnius statyt o ateityje manau ir patys gales toki projeka sukurt tuo paciu savo statykloms darbo duodami tik yra vienas bet; galbut ta laiva del technologiju perka ir dar pagrindine ir vienintele sssr lektuvnesiu statykla liko ukrainoj nikolajeve... o kas del kirovu tai viena tikrai jau nuspresta modernizuot

tokius to nerka, 2011 04 12 22:08
Žinoma, geriau jau turėti laivą, nei jo neturėti. Bet pagrindinė esmė yra kaina: už du laivus 1,5 mlrd. dolcų. Už tiek visai nemažą kiekį korvečių galima būtų pasistatyti. O uranus į laivą įdėti būtų problematiška, nėra tam vietos. Aišku galima patobulinti projektą, bet tada prancūzpalaikiai dar daugiau užsiprašys. Tai aš ir sakau, pirma tegul ruskiai pasisitato naujesnį laivyną, nusiperka fregatų korvečių, severodvinsk podvodkių, atgaivina savo kirovus, ir tik tada tegu galvoja apie užjūrio karus, (kokiem ir skirtas mistral, o jei būtų naudojamas tiktai visokiom gruzijom gąsdinti tai sakyčiau būtų brangokas malonumas).

Vadim, 2011 04 12 19:38
As daugiau gedinuos ne paciu savo saknu, o tos valstybes caro maro laiku politikos ir politiniu vertybiu! Tarp tu dalyku reikia jaust skirtuma.

Ibrahimovičius, 2011 04 12 13:49
Žmogus, kuris gėdinasi savo kilmės ir šaknų visada buvo ir bus šudo vietoje.

Vadim, 2011 04 12 00:56
Pagaliau urviniai supras, kad ju karine techika kuo toliau tuo greiciau surudijusiais metalo gabalais taps.

Pats esu rusiskos klimes (del to man labai geda) bet save laikau lietuviu.

Andrius, 2011 04 12 00:17
Gal ir netapsiu, bet vadinu daiktus savo vardais.

123 to Andrius, 2011 04 11 23:47
ar tau pasirode, kad buvo kreiptasi i tave? :D

Ir beje, kitus vadindamas debilais, pats protingesnis nebusi ;)

Andrius to 123, 2011 04 11 23:33
Aš nesuprantu kuo aš tau toks įdomus, na man tai nusispjaut į tavo nuomonę ir pasisakymus, o kodėl tu vis nori čia man priklijuot kažkokią nuomonę?:)
Ir man gaila Lietuvos su tokiu žemu intelektualiniu lygiu, kur lyg ir bando diskutuoti žmonės, bet atsiranda pora debilų, kurie pradeda rašinėt nesamones.:)

123, 2011 04 11 22:20
Bet istikimas Rusijos patrijotas Andrej visdar sapalioja apie "net analog v mire".

123, 2011 04 11 22:17
"Todėl per pastaruosius kelerius metus vis dažniau pasigirstančios kalbos apie prastą rusiškos gamybos ginkluotės kokybę ir blogas, nuo pasaulinių standartų atsiliekančias jos technines charakteristikas daug kam, ypač šiuolaikiniams „patriotams“ ir jaučiantiems nostalgiją sovietų laikams piliečiams, yra labai nemaloni naujiena." Pagaliau naujienos pasieke ir urviniu ausis, kurie gyvena Rusijos gludumoje, tik gaila, kad naujienos ju nepradziugino...

Romas, 2011 04 11 22:17
Nieko nuostabaus, kad Rusija perka ginluote su laiku prades pirkti ir smulkiaja buitine technika. Juk ji degraduojanti salis ir nieko cia nepakeisi.

nerka to tokius, 2011 04 11 18:45
na matai sssr turejo sraiktasparniu nesejus moskva klases tai gal ir dabar ju rusijai reikia. nes nei 775 nei 1171.1 projektai tokiu funkciju kaip ,,mistral ar moskva,, negali atlikti, o prikelti maskvos projekta manau beprasmiska kas del palydos laivu tai rusai dar ju turi ir jai pasigamins ka planuoja tai tokiu laivu tikrai pakaks.o dar jei mistrali be gimkluotes perka tai gi gali ,,kortikus uranus,, uzdet ir nebus jau jis toks bedantis

nerka, 2011 04 11 18:23
idomu; laukiam antros dalies

Tokius, 2011 04 11 17:29
kaip nepilotuojami lėktuvai nedideliais kiekiais galima nupirkti, ir gal dar išsiderėti licenziją, nes tokio tipo ginkluotės sukūrimas daug kainuoja ir pirkti būtų tiesiog pigiau. Bet nesuprantu mistral pirkimo logikos. Ir kainuoja jis labai daug, ir tokio laivo reikalingumas abejotinas. Nu kam rusam reikia laivo su 37000 km nuotoliu? Plius jokios stiprios gynybinės ginkluotės nebuvimas reiškia reikės juos eskortuojančių laivų. O kokius rusai turi naujos statybos laivus? Tik korvetes ir dar stato kelias fregatas, o jos kažin ar labai tiktų ekspedicinei karo doktrinai, kokiai ir atstovauja mistral. Labiau reikėtų destroyerių, kokių rusai dar net neplanuoja gaminti. Aišku, galima naudoti senus udaloy ir sovremenyj, bet man atrodo, tegul rusai pirma pasistato pakankamą kiekį karo laivų, o va tada galima pagalvoti ir apie tokius desantinius. O vietinėms operacijoms( kokiai Gruzijai ar Kurilams) pilnai užtektų mažesnių, bet ir pigesnių ivan gren laivų, na jeigu tikrai reikės ko nors rimtesnio, dar galima atnaujinti ivan rogov klasės gamybą. Šiaip aš manau, kad arba čia rusai tik apgaudinėja, visai nesiruošia to laivo pirkti ir nori tik išsiderėti bonusų iš prancūzų, arba generolai atrado naują būdą atkatams gauti: perkant "geresnę" ginkluotę iš užsienio.

Jonis, 2011 04 11 14:44
Internete yra ir daugiau straipsnių, kur giriama Rusijoje gaminamų tankų, ir ne tik jų, kokybė. Bet kas iš to? Juk ne iš gero gyvenimo Postnikovas skundėsi ta kokybe ir ypač tuo, kad po n-sios T-64 = T-72 = T-90 modernizacijos T-90 tapo tokiu tanku, kad karys jame painiojasi tarp laidų, kabelių, vamzdžių ir t.t., jaučiasi tanke kaip siaurame tunelyje, o tai varžo jo kovines galimybes.

Andrius, 2011 04 11 10:12
"Juk ne veltui po to, kai kovo 15 d. vykusiame Federacijos Tarybos Gynybos komiteto posėdyje Sausumos pajėgų vadas generolas A. Postnikovas pasiskundė bloga rusiškų tankų kokybe bei didele jų kaina ir pareiškė, kad būtų geriau pirkti vokiškus tankus „Leopard“" - Postnikovas nusišnekėjo kaip turi būti. dabar neaiškinsiu kas ir kaip, bet a straipsnis: http://www.lenta.ru/articles/2011/03/16/army/

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1012)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (154)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (427)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras