Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Caras visada teisus, arba kaip Rusijoje olimpiados talismaną rinko (8)

Komentarai:

Andrius, 2011 04 23 20:29
Snieginiai Leopardai gyvena Rusijoje, sibire ir tolimuosiuose rytuose, neseniai mokslininkai kartu su Putinu paleido vieną į laisvę Chakasijoje, tada dar ir buvo kalbama apie šį talismaną. Kaukaze leopardai irgi gyveno, dabar yra atgaivinama jų populiaciją, pernai buvo du parvežti iš Irano ir paleisti į rezervatą, tad dėl leopardo viskas ten normaliai.
O visa šita Lietuvą apėmusi isterija, - kas laimės rinkimus Rusijoje? Jau darosi juokinga, palauksim pamatysim, ir nesvarbu kas laimės Rusijos politika nepasikeis.
Tik man labai gaila tų žmonių kurie paskaito straipsnį, kuris yra publicistinis ir viso labo pateikia kažkieno net neargumentuotą nuomonę, priima kaip fakta. Pažystu ne viena tokį vargšą ir kiek pastebėjau tai liberalų liga, tie vargšai viskuo tiki, nes patys mastyt nemoka.

Rimvydas, 2011 04 20 22:08
Reaguojant į straipsnį.
Šviežiai pasirodė vaizdelis kaip Medvedevas šoka. Neskaitau komentaru, bet skaitau =DDD. Trumpai tariant delfi.lt kažkoks žmogus apdovanotas humoro jausmu, pakomentavo trumpai, bet aiškiai "Medvedevas soka, nes Putinas prie klavisu ..."


Tiesa to Edgaras,, 2011 04 18 15:11
Cia snieginis leopardas.. Yra toks :)

Edgaras, 2011 04 17 14:19
Kazkaip man nesusije atrodo leopardas ir ziemos olimpines zaidynes

pietvys, 2011 04 15 16:17
Ginčytis dėl to, kaip ten iš tikrųjų gavosi, nei neverta. Nes mes tikrai nežinom kaip ten yra.

GRU pasekejas to xenonas, 2011 04 15 13:28
Is tavo komentaro apie tave daugiau irgi nepasakysi! O straipsnis "S" didziausias. Gera vieta buvo - "originale buvo kiečiau", tai taip iseina autorius paskaite komentarus kazkokiam forume, kur kazkoks runkelis "matam" stume ant talismanu rinkimu, nes jam mat nepatiko kazkas, o vat cia mes turim ir isvadas daranti straipsni. O Putino paklause, jis kaip zmogus ir atsake - man patinka leopardas. Kas cia tokio, leopardas gerai ir atrode - jaunatviskai, energingai! Jaunimas eme ir prabalsavo! Ir gal butent del to kad nepalikti meskino uz borto, buvo pasirinktas triju talismanu variantas! Taip rutuliotis situacija negalejo? Ar autorius buvo rinkimu kampanijos direktorius! Kas per isvados??? Galiu tik perfrazuoti sakini - "Butu juokinga, jei nebutu liudna". Geriau galima butu paziureti i UK 2012 talismana - ciklopas, vienaakis, atspindintis tik vertybiu degradacija!!!

xenonas, 2011 04 15 13:04
Vienu zodžiu, Rusija - tai barbarų ir atsilikėlių šalis!

A, 2011 04 15 09:47
Oba, jei rusų politologai pasižvalgytu po delfi komentarus, ko gero prieitu prie išvados kad Kubilius kas antram lietuviui prie kaktos pridėjęs pistoletą atiminėjo pinigus. Ir kur įrodimai, viso to kas kalbėta? Ogi kažkokio rusiško portalo komentatorių mintys. Mes 2011 EČ emblemą įdomiai rinkomės, bet kur Volovoj mintys apie mūsų išprusimą? Juk pusė lietuvių šaiposi iš "alaus putos" talismano, nemaža visuomenės elito dalis psipiktinusi jog turėdami progą pasirodyti prieš visą europą, dėl marketingo net savo talismanui davėme anglakalbiams suprantamesnį pavadinimą. Puikiai žinome kad visi kiti talismanai buvo pavadinti gimtosiomis tų šalių kalbomis...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1012)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (154)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (427)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras