Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Branduolinės Baltarusijos paslaptys (13)

Komentarai:

VVER nerkai, 2011 08 16 03:47
"jie stato jie pinigus duoda tokia nauda"

Taigi jie pastatys belarusam elektrinę, ir dar patys už ją sumokės :) Nemažai aš sukau galvą, bet iš tiesų taip ir neradau jokios priežasties, nei ekonominės, nei politinės, kodėl rusai NORĖTŲ ten AE matyti. Peršasi vienintelė logiška išvada: ruskeliai tik tempia laiką, nieko jie ten nestatys. Aišku, čia tik mano nuomonė, gal ji neteisinga, kas čia žinos.

"gi musu ekonomika pagrysta vartojimu o ubagu taupymu ar ne"

Ne. Kaip tik ubagų ekonomika pagrįsta vartojimu. Protingas taupymas bet kokiu atveju išeis į naudą.nerka verui, 2011 08 15 06:14
kokia tavo nuomone rosatomui nauda iš tų stroikių Baltarusijoj?

jie stato jie pinigus duoda tokia nauda gi musu ekonomika pagrysta vartojimu o ubagu taupymu ar ne


VVER nerkai, 2011 08 13 02:14
"na matai rosatomas siuo metu daug reaktoriu stato, gal pajegumu truksta o prie to prisideda, kad gal del paskolos ko nors nesutaria taip ir tempiasi guma, faktas ir paruosiamuju darbu ten daug gi plynas laukas"

O kokia tavo nuomone rosatomui nauda iš tų stroikių Baltarusijoj?

nerka to WER, 2011 08 12 16:49
O aš manau, kad jei jiem būtų buvę kas naudinga iš to, tai jie jau seniai būtų visas tas statybas jau pradėję:)

na matai rosatomas siuo metu daug reaktoriu stato, gal pajegumu truksta o prie to prisideda, kad gal del paskolos ko nors nesutaria taip ir tempiasi guma, faktas ir paruosiamuju darbu ten daug gi plynas laukas

VVER, 2011 08 12 16:20
Nerkai:

"dar manau kad rusam naudinga ta elektrine jie statys jie paskola duos"

O aš manau, kad jei jiem būtų buvę kas naudinga iš to, tai jie jau seniai būtų visas tas statybas jau pradėję:)
Nepamiršk, kad Baltarusijos AE buvo sumanyta dar anksčiau nei Kaliningrado AE, kurios statybos jau vyksta, tuo tarpu Astrave jau kiek metų vyksta ir niekaip nesibaigia "paruošiamieji darbai" :)

VVER to GRU pasekejas, 2011 08 12 16:15
Kažin ar net reikės kažką priešint, užtenka tiesiog tempti laiką, maždaug nu mes tuoj tuoj jau pastatysim, dar truputį palaukit :) Iš tikrųjų dėl projekto Kaliningrade rusai turėtų būti ypač suinteresuoti, kad regione būtų kuo mažesnis elektros generavimas, priešingu atveju jie savo 2400 megavatų paprasčiausiai neturės kur dėti.

L N to A, 2011 08 09 15:04
Na jei tiltai bus tai gal bus geriau nei su gamtinėm dujom dabar. Bet juos pirma pastatyt reikia, nes juos jau ilgai stato. O Rusija vis tiek kanors sugalvos kad tik Lietuvai pakenkt tai geriau jau savo elektrine turėt.

A, 2011 08 09 14:11
Ln, nepamiršk kad bus tiltai su lenkija ir švedija, taip kad nebent ir jos mums kiaulę kiš, o rusai jei norės parduoti, parduos rinkos kaina. O va kai mes pasistatysime, su visokiais papildomais mokesčiais iki lito mokėsim, tikrai nė neabejoju.

L N, 2011 08 09 12:58
Jei teks pirkti iš ruskiu elektra tai nenustebkit jei kilovatvalandė kainuos 1 lt. Lietuva nepastačius elektrinės atsidurs tokioj pačioj situacijoj kaip su gamtinėm dujom, tai mano nuomone elektrinę statyti būtina.

nerka, 2011 08 09 12:40
su jumis nesutinku, nes batka zodziais nesimeto kaip musiskiai,. o ir paruosiamieji darbai vyksta pilnu tempu. dar manau kad rusam naudinga ta elektrine jie statys jie paskola duos,, kam jiem jav ar japonu projektai lietuvoj kuria jie laiko savo itakos zona, o kai jie su batka pastatys tai mums jau neapsimokes

GRU pasekejas to VVER, 2011 08 08 22:46
Sutinku, veikaiusiai Baltarusiu elektrine bus priesinama su Lietuvos atomines projektu, taip po truputuka igyvendinant branduolini projekta Kaliningrade... ir galiausiai nei Lietuva nei Baltarusija atomines netures, ir pirks is Kaliningrado...

VVER, 2011 08 08 20:00
Aš manau kad atominė elektrinė Baltarusijoj nebus pastatyta. Nes rusam daug naudingiau tuos baltaruskius pamažu į bankrotą varyti užuot tokias investicijas darius.

nerka, 2011 08 08 18:50
na vistiek baltarusiu projektas realus o musu popierinis

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (12)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (35)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (101)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras