Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Tripolis krito. Kur dabar suks Libija? (11)

Komentarai:

GRU pasekejas to Vytenis, 2011 09 02 23:20
Esme tame, kad sedejo jie subineje, ir toliau sedes... Nemanau,kad cia dbr pas juos demokratija atnes gerove. Bet kokiu atveju, dbr klausimas tik vienas, kada jie sugebes pasikelti iki pries revoliucini Kadafini ekonomikos lygi. Vat nuo cia ir reikia pradeti... o tai jiems ilgai uztruks...

Vytenis to GRU pasekėjas, 2011 09 01 19:55
"kas liecia lybius, man ju gaila, patys sugriove savo sali, sedes dbr prie suskilusios geldos..."
----------
Ne "lybius", o "libius". Libijos gyventojai yra "libiai"... Ir nesėdės jie prie suskilusios geldos. Turimi naftos ištekliai leis jiems atstatyti pilietinio karo nusiaubtą šalį. Tą pulkininką-diktatorių (beje, aš taip ir nesupratau, kodėl jis sau nesuteikė generolo laipsnio) jau seniai reikėjo versti.

GRU pasekejas to GOGA, 2011 08 31 20:26
suprantu goga, jog tau idomu paskaityti mano kometarus, nes turbut pats nieko neismanai, ir parasyti nieko negali... kas del "pjankes pajury", tai nesivadovauk steriotipais, nes gyvenime kentesi, jei zmogus nera tos pacios nuomones tai nereiskia kad jis kvailas, gal tu mastai klaidingai! kas liecia lybius, man ju gaila, patys sugriove savo sali, sedes dbr prie suskilusios geldos... paciam galiu palinketi toliau gerti pajury, arba rasyk i tema, arba keliau i delfi...

nerka to marius, 2011 08 28 15:30
beja dinozaurai isnyko del... mamutas mamutieniai uuu... mamutiene u.. nosi kraipo u.. u..

nerka to marius, 2011 08 28 15:26
Dziaukis, kad istorija susikloste taip jog esi plesrunas, o ne auka. ,,;.,as sakau tau as.le manau tuo viska ir pasakei,,,o as sakau, kokie jus primityvus kaip dinozaurai tikiuosi taip greit ir isnyksit

Marius to nerka, 2011 08 27 13:16
O kur tu stebejai kaip neskraido Libijos lektuvai? Manau jog turi viso konflikto laikotarpio radaru duomenis su patvirtintais paaiskinimais. Kitu atveju tai tik tavo subjektyvi ir nieko neirodanti, bei visiskai nepagrista nuomone. Sakykime jog priezastis nafta. Ir? Pavyzdys. Eini su zmona ir trimis vaikais per dykuma. Salia eina tokio pat dydzio libiu seima. Vandens turite tiek, jog is dykumos gyva iseiti gali tik viena seima. As padaryciau viska jog tai butu manoji. O tu? Aukotum savaja? Taip? Budamas sveiko proto gamtos desniu nepakeisi. Dabar perkelkim viska i kitus mastelius. Nors ir atrodytu nehumaniska pagal siuolaikinio pasaulio supratima, taciau tai yra butina. Dziaukis, kad istorija susikloste taip jog esi plesrunas, o ne auka. Viskas labai naturalu ir paprasta, tiesiog apvilkta i musu paciu sukurtus sudetingus remus. Reziume: dziaukis gyvenimu ir nesigilink i teisybes paieskas. Ji yra vykdoma. Teisingai. Teisingai mums.

nerka, 2011 08 26 18:23
gerai sakai mongol, dar karas nelaimetas o jau vakaru bendroves libijos gyventoju turtus dalijasi prisidengdamos tipo investicijom., o as tai nesupratau ka reiskia ta neskraidymo zona kiek matesi tai kadafio lektuvu nieks nenumusinejo nes jie ir neskraide po paskelbimo ,,neskraidymo zona,, , bet va nato bombino ka netingejo pisidengdami ,,nekaltu pavadinimu,, neskraidymo zona virs libijos, va tau ir isaiskejo kas vakaram rupi , ko virs sirijos neskialbia tos zonos ten tipo civiliai nezusta o gal naftos ir duju ten nera

Kas toliau?, 2011 08 26 15:22
Jeigu pakankamai nebus issilavinusiu zmoniu, islamistai perims politika

Goga, 2011 08 24 16:27
str. normalus, iš kur autorius galėjo žinoti, kad dings Gad Gadafis? O prognozių iš tiesų galėjo būti daugiau...Tiesa, smagiai paskaitydavau GRu pasekėjo, kažkokių Nerkos dar keleto pasapaliojimus, bet ir dabar jų nėra. Gal užsitesė pjankės pajūry?

mongol, 2011 08 24 14:59
Ziuriu i dziugaujancius sukilelius ir man ju gaila. Po kiek laiko jie arba prades pjautis tarpusavyje, arba verks, kad viskas tik pablogejo, o vakarieciai viska uzgrobe, o atnese tik chaosa, kaip tai atsitiko Irake. Dar tikrai ateis laikas, kai Kadafio laikus jie prisimins su nostalgija. Gaila tos valstybes ir jos zmoniu. O Vakarai eilini karta pademonstravo kaip del savo interesu (oj, pamirasau "del humanitarines katastrofos") gali nedvejodami subomborduoti valstybe, ir niekas jau dabar neprisimena, kad kalba buvo apie oro erdves uzdaryma.

nekomunistas, 2011 08 24 11:44
uzmetus akį į remėjus plakuosi save už naivumą u tai kad tikejausi rimtos analizės iš geopolitikos apie libijos įvykius, .. radau tik tu pačių informacinio karo ruporų atkartojimas su tokiais pačiais teiginiais, juokinga skaityti apie gadafio sunaus suėmimą, kai visa istorija jau senokai išaiškinta ir tapo dar vienu anekdotu, nusileidžiančiu nebent šiam ...
http://koment.lt/node/462/Libijos-paemimas-Kataro-Holivudas


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras