Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Maskvos ir Dušanbės konfliktas: kenčia migrantai (5)

Komentarai:

Žygeivis, 2011 11 17 22:36
TTT, 2011 11 16 20:26
Paskaičiau. Mėgėjiškas pseudo-žinių kratinys
-----------------------------------------

Taip, konferencijoje buvo susirinkę tikri mėgėjai... :)

День первый. Открытие конференции. Доклады

Шабтай Шавит, бывший директор МОССАД. Соображения о будущем разведки

Яаков Амидрор, бывший начальник Аналитического департамента разведки Генерального Штаба Израиля. Противостояние идеологическому террору

Сергей Кургинян, президент Международного общественного фонда "Экспериментальный творческий центр". Поиск и разведка - сочетание двух видов деятельности в пределах одной профессии

Владимир Овчинский, советник Председателя Конституционного суда РФ, бывший руководитель российского бюро Интерпола. Войны спецслужб в новом мировом беспорядке: противники и союзники, интеграция и дезинтеграция

Ицхак бен Исраэль, бывший начальник Научно-исследовательского департамента Министерства Обороны Израиля. Борьба с новым террором - теория и израильский опыт

Юрий Бялый, вице-президент Международного общественного фонда "Экспериментальный творческий центр". Парадигма хаоса и деятельность спецслужб

День второй. Дискуссия. Выступления

Владимир Крючков, бывший Председатель КГБ СССР

Андрей Архипов, эксперт по международным вопросам
Антон Суриков, политолог

Александр Неклесса, заместитель генерального директора Института экономических стратегий, руководитель группы «ИНТЕЛРОС»

Олег Нечипоренко, эксперт Международной контртеррористической тренинговой ассоциации

Александр Либин, координатор российско-израильской конференции с израильской стороны

Дов Конторер, политический обозреватель русскоязычной газеты "Вести", Тель-Авив

Мартин Шерман, эксперт Междисциплинарного Центра, Герцлия

Сергей Кургинян, президент Международного общественного фонда "Экспериментальный творческий центр"

Александр Нагорный, политолог

Владимир Марущенко, политолог

Петр Гваськов, ответственный секретарь Союза военных китаеведов России

Юрий Штерн, председатель Комиссии Кнессета по государственному контролю


Žygeivis (papildymas), 2011 11 17 19:04
Patarčiau ir ši pranešimą paskaityti:

Юрий Бялый
Парадигма Хаоса и деятельность спецслужб.

Доклад на российско-израильской конференции «Идеология и спецслужбы».

http://www.miacum.ru/forum/inform-voina/factcs/1598

Žygeivis - TTT, 2011 11 17 19:01
Iš jūsų komentaro akivaizdu, kaip ir ką jūs skaitėte - panašu,kad tik straipsnio pavadinimo pirmus tris žodžius... :)

Nes visų pirma, šio straipsnio autorius yra ne Kurginianas, o Jurij Bialyj (prieš komentuojant jums vertėtų perskaityti internete ir Kurginiano knygoje išvardintus įvairių straipsnių autorius).

Antra - valdomo chaoso teorija jau senokai kuriama, ir ne tik JAV (tame tarpe ir įvairūs SSSR laikų matematikai dirbo šioje srityje (fraktalų teorija), nors p. Bialyj tai "kukliai" nutyli..).

TTT, 2011 11 16 20:26
Paskaičiau. Mėgėjiškas pseudo-žinių kratinys. Jeigu autoriui Kurginjanas - citavimo vertas šaltinis, tai ką toliau ir kalbėti.

Žygeivis, 2011 11 16 18:23
Patariu paskaityti:

Valdomas chaosas. Globalus radikalusis islamas, kaip įrankis transporto-energetiniuose XXI a. karuose
http://lndp.lt/diskusijos/viewtopic.php?t=7234

Bus žymiai aiškiau, kas vyksta Tadžikijoje (ir ne tik) ir kodėl... :)

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1258)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (657)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras