Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  Davidas Marplesas. Baltarusija: nauja armija ir integracija su Rusija (1)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2011 12 22 14:48
1.RUSIJA SUKURE BUSIMA KARINI BLOKA BRIK ALTERNATYVA NATO

2.PADEJO PAMATUS EAS(EUROAZIJOS SAJUNGAI KURI LAIKUI BEGANT TURES SAVO KARIUOMENE IR KAIP NATO 5 STR VIENOS EAS SALIES UZPOLIMAS BUS EAS +BRIKO UZPOLIMAS

3.BALTARUSIJAI DABR NEREIKIA GRAMOZDISKOS ARMIJOS JI SUPAPRASTINA JA DARO MOBILIA IR MAN KAIP KARISKIUI TAI NIEKO NAUJO NESAKO VYKSTA EILINE KARO JEGU RAKIRUOTE,MAN DAUGIAU PASAKO 5 EAS STRAIPSNIS KURI ISRADO JAV IR KURIUO JAU DESIMTMIECIUS SEKMINGAI NAUDOJASI KITI

4.EAS PELNO SIEKIANTI SAJUNGA IR PELNAS BUS PASKIRSTYTAS SAZININGAI TARP
BALTARUSIJOS
KAZACHSTANO
IR RUSIJOS

DVI KARIUOMENES TURETI YRA PRABANGA KAM ISRADINETI DVIRATI JEI JIS ISRASTAS DABAR BALTARUSIJA BUS EAS SUDETYJE KURI TURES SAVO KARIUOMENE,KUO NETURI ES,NES UK NEAPSISPRENDZIA AR VALDYTI ES AR VALDYTI ES KARIUOMENE AR VALDYTI AFRIKOS KARINI BLOKA KITI APSUKRESNI ESAMOJE SITUACIJOJE IR NEMIEGA

2007-2010 PIRMOJI KRIZE BUVO MENKA PAVADINSIU JA TAKTINE BIREJO,BANKAI,BANKROTAI IR T.T

2011-2018 ANTROJI KRIZE BUS STRATEGINE LUZ PASAULIS I 3 EKONOMINES ZONAS
SU SAVO VALIUTA,SAVO EKONOMIKA SAVO NAUJU POLITINIU MASTYMU PAGAL TRIJU LINIJU GEOPOLITIKA

BUS RUSIJOS EKONOMINE ZONA EVRAZIJA PINIGAS
EVRAZ AR ALTYN
UK EKONOMINE ZONA EUROPOS SAJUNGA PINIGAS EURAS
JAV EKONOMINE ZONA PINIGAS AMERAS

ATITINKAMAI NAUJI KARINIAI BLOKAI
PASAULINIS KARINIS BLOKAS KARAN

JAV EKONOMINES ZONOS KARINIS BLOKAS MODERNI NATO
RUSIJOS EVRAZIJOS EKONOMINES ZONOS KARINIS BLOKAS BRIK

UK EKONOMINES EUROPOS SAJUNGOS EKONOMINES ERDVES KARINIS BLOKAS AFRIKA

PASAULIS NESTOVI VIETOJE JUDA,NORS KAZKAM TO LABAI IR NESINORI

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras