Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Protestai Rusijoje: ką jie duos? (15)

Komentarai:

kazkokiapartarlesako, 2012 01 22 23:00
Geriau su protingu pamest, negu su durniu rast

Pilietis, 2012 01 18 17:51
Pilnai su tavim sutinku, kad reikia normaliai šnekėtis ir siekt naudos sau, gerų santykių pagalba. Bet ko visai nepalaikau, tai tapimo setelitine visiškai nuo Rusijos valstybe.

Maladiec, 2012 01 18 17:45
tu vel sprendi ju problemas :) Mum lietuviam neidomu tegul jie ten uzsiknisa :) nors algos didesnes nei pas mus policininko alga 33000rubliu tai 3300lt men paprasto :) o pas mus ? :) tai va ziuriu jus zmones mediniai kartais atrodo nieko nenoriu izeist zinai kodel amerika gerai gyvena nes jai neidomus kiti ji moka diplmatiskai pasneket ir isdurt visa pasauli ir visiems tik parodyt kaip pas juos viskas gerai :) nors turiu pazystamu zmoniu kurie isgyveno 8 ir 10 metu amerikoi ten laisves nera aisku gyvent geriau nei cia :) bet baikim sprest ju problemas ir galu gale spreskim savo naudodamiesi palankiom salygom verslaujant su rusais ar tu baisiai giliniesi i draugo seimos problemas kai kuri bendra versla? ar ten jo gimines juk nesakysi ziurek tavo pusbrolis kai blogai gyvena ne as su tavimi nebendradarbiausiu nafik lai uzsiknisa ziurek lietuveles gerove bendradarbiauk o nespjaudyk i snuki :) Neeskaluokit rusu problemu jos mum ne prie ko mes turim gaut sau naudos is bendradarbiavimo :) mane tik uzknisa visu garbinimas amerikosu :) KAAAA!!!! JIIEEEE!!!! MUM!!!! DAVE!!!! Nieko!!!! Jeigu jie tokie protyngi kodel neatvaro ir nesako ziurekit jusu verslui reikia sitaip daryt tada jusu valstybe pakels ekonomika ne jie atvaro ir sako ziurekit kaip jus blogai gyvenat gal paskolike atspauzdintu dolcu 1mlrd po 10metu atiduosit gi nu imkit o taip jie mus ir gelbsti ir jiems px viskas kaip mes gyvensim ir pan mes privalom jiem vergaut ir atidavinet bapkes o jie sedi ir galvoja ot durneliai tegu suka bapkes mum! :) Grobuonis ten uz atlanto! nesakau kad rusam i subine lyst bet sneket normaliai o ne sakotis kaip debiliukam!

Pilietis, 2012 01 18 17:38
Sry neparašiau sakinio galo хороших новостей

Pilietis, 2012 01 18 17:36
Aš jus pilnai suprantu, jūs gyvenat ta Rušika nuostalgija, kad žlugo tokia didi valtybė ir panašiai. Beto manau dauguma jūsų apie Rusiją yra pasiskaitę tik teorijoje. O kaip žinia Rusijoje geras naujienas labai mėgstama eskaluot, o blogos tik laikraščio kamputyje mažomis raidėmis parašomos. Kai ten dirbau net buvo toks humoras tarp rusų: если в эфире появился Путин , ждите - vertimas jei eteryje pasirodė Putinas laukite gerų naujienų (blogų jis niekada nepraneša ;DDD). Linkiu ten jums keletą metelių pagyvent ir pabandyt liaudiškai kalbant ten ant savo šiknos išlaikyt (atsiprašau už išsireiškimą), o tada galėsime diskutuot, nes aš tai puikiai patyriau.

Maladiec, 2012 01 18 17:30
Noreciau pabrest cia paprastas dalykas tu gyvenime taikaisai prie zmogaus is kurio valgai ir stengiesi su juo graziai sutarti o ne jis kuris tave maitina! :) Mes dabar taikomes prie tos valstybes kur ta baisi ponia clinton atvaziuoja pasako pora zodziu apie laisve demokratija kurios pati realiai nesupranta kas tai :) ir isvaziuoja o jus gyvenkit o mes ir gyvenkim snekekim bendradarbiaukim su ruskiais ir pan :) bendraukim su europa neprasiduokim i viena puse ir lokim ant tu is kuriu aletume prasisukt :) durniu gauja musu parsidavus valdzia!

Maladiec, 2012 01 18 17:26
As nei kiek neneigiu kad ten nera auksinis gyvenimas tuose kaimuose bet ar mum tai turetu rupet reiketu apsimest durniukais kartais ir daug ko nepamatyt ir tiesiog sutart su rusija kad gautume sau palankesniu salygu o nelaikyti griezto tono ir kurio reikalauja musu sajungininkai uz atlanto mes perdaug jauciames saugus ju glebyje bet to niekada nebus :) mes nieko neturesim gero jei nesutarsim su rusija mum nereikia spresti ju bedu spreskim savo naudodami daugiau diplomatijos santykiuose su rusija :) tik tiek! o kas jau ten ten jau ju problema ne musu :)

Pilietis, 2012 01 18 17:17
Suprasčiau, jei Rusija būtų tokia turtinga valstybė kaip skandinavų šalys, tada sakyčiau gerai bendradarbiaukim. Bet ten lygiai toks pat bardakas kaip ir čia tik per padidinamą stiklą. 60% Rusijos ekonomikos sudaro šešėlis tuo tarou Lietuvoj tik 30. Kas iš tų pigių Rusiškų dujų jei net tų neįstengsim įpirkt. Turiu galvoj Rusijos pragyvenimo lygį. Taip sutinku Maskvos ar Peterburgo centruose labai gražu bet kas darosi 30-40km nuo centro, nekalbant, kas kaimuose. Turiu tolimų giminių, gyvenančių Rusijos provincijoje, teko ten keletą kartų svečiuotis ir klausytis paprastų žmonių pasakojimų, mačiau jų buitį ir tikrai galiu patikinti, kad lyginant su jais dauguma LT gyventojų gyvena tikrai pasiturinčiai.
Juk Rusija turi tiek naftos, tiek dujų ir dar velniai žino kokių iškasenų. Jas pardavusi turėtų dėdi ne į kojinę ir ne kariuomenės stiprinimą, o skatinti ekonomiką, verslumą, stiprinti vidurinę klasę. Valdžia žino, kad taip eldamasi labai pakels pragyvenimo lygį, bet taip nedaro. Kodėl? Ogi todėl, kad tada reiktų gyventojams suteikti žymiai daugiau teisių ir laisvių, ipač politiniame gyvenime, kuria faktiškai (ne teoriškai) yra uždaras naujoms jėgoms. Putininis rėžimas sito visai nenori, nes jis yra paremtas "za imperija" politika, jei taip pasielgų arba turėtų kardinaliai keistis ir švelnėti, nes labiau pasiturintys gyventojai reikalautų panašių teisių kaip turi vakarų europiečiai, veikiančių realiai, o ne teorijoje arba neišvengiamai žlugtų. Kaip jau minėjau šito rėžimas nenori todėl aš jo ir nemėgstu. Tikrai nesu nusistatęs prieš pačią Rusijos tautą ir jei ji taptų panaši į išsivysčiusias skandinavų valstybes ar vokietiją tikrai ją palaikyčiau kol to nebus tikrai ten nematau nieko jau tokio romantiško.

Maladiec to Pilietis, 2012 01 18 16:57
Klausyk ziuriu tu gyveni kazkokiam pasaku pasauly kaip tu gali islikti nepriklausomas nuo valstybes kuri turi 60porc. viso pasaulio istekliu visa mendelejevo lentele pas rusus ir jie musu kaimynai. mazeikiu nafta pastatyta taip kad nafta teketu vamzdziais i ja! Kiek pinigeliu lauktu musu bendradarbiaujant su rusija atidarytume sienas su jais visko butu bapkiu imoniu verslo visko!!! Zinok pasaulis taip sudetas kad tokios valstybes kaip mes turim prie kazko prisiplakt bet prisiplake mes prie amerikos ir ka ji pastate pas mus gal kokia gamykla kur zmones darbo turetu o gal kazka konkurencingo sukure per 20metu o tai tame drauguzi ir yra reikalas kad mes su draugu uz atlanto niekur nenueisim o su draugu kuris mum uz tvoros gyvena galetume ir kazka suderint ir dujos pigesnes butu per toki zmoniu mastyma kaip tavo ir sedim subinej svajodami elektrine stayt kai aplink mus ju 10 stovi ir perpus pigiau elektra parduoda :) Bet ne juk mes tokia didi valstybe negal sau leist pirkt is ruso geriau turesim vakarietisku maximu 100tais parduotuviu miestuose ir vaidinsim kaip visko dabar daug parduotuvese bet bapkiu kaip ner taip ner paziurek kaip Kazakstane zmones gyvena ir nemegink imt pavyzdzio is borato filmo nes tai dar vienas sudveziu is amerikos triukas parodyt kaip visiems ten blogai pats bendravau su kazokai kaip jie ten gyvena ir kokias bapkes gauna ir masinom vazineja o pasakes kad mano alga 250eur uz galvos susieme paziurejes kuro kainas reikia but realistais o ne kazkokiais svajokliais apie nepriklausomybe mes dabar priklausom nuo vakaru... nesakau kad valgyt neturim bet ateities nera mes tokioj geografinej padety gyvenam kur be ruso tu niekur ir reik pamirst tas nuoskaudas buvo kas buvo dabar mum gyvent reikia ir gyvent ateitim o ne praeitim!!!

Pilietis, 2012 01 18 15:23
Nelys? kurgi ne. Vienas iš pagrindinių Rusijos užsienio politikos uždavinių yra okupuoti baltijos valstybes (bent jau energetiškai) tikrai nesiruošiu nurodinėti, kaip visos valstybės turi tvarkytis viduje. O Lietuva nepriklausoma turi teisę būti ir nereikia čia išvedinėti kvailų teorijų.

Šiaip tau, Andriau, duosiu draugišką patarimą patariu skaitytis su žodžiais durniais ir durneliais visų vadinti nereikėtų, nes tokius daug įžeidinėjančius kitus gyvenimas greit pamoko (įpač jei diskusija vyksta ne virtualiai).

Andrius Piliečiui, 2012 01 18 14:35
Aš netikiu, kad tu nepapirktas, nes tu niekada nepatikėsi, kad aš nepapirktas, vargšas menko intelekto žmogeli.
O kas liečia lietuvą, tai jei tokie durneliai, kaip tu neinkš, kaip tu darai, tai niekas prie jūsų ir nelys, bet kadangi inkščiat, tai jūs ir mokat už dujas atitinkamai.

Pilietis abiem, 2012 01 17 22:46
Tikrai nesu aš koks nors proamerikonas nesuprantu, kada jūs rusomanai suprasit, kad nemėgti Rusijos, tai nereiškia mylėti ameriką. Mano nuomonė Lietuva turi būti nepriklausoma valstybė ir nedalyvauti šiose kvailose dviejų durnelių peštynėse. Taip mano nemaža dalis Lietuvos gyventojų.

Maladiec, 2012 01 17 13:28
Pilieti o kiek tau obamiuks pamokejo kad suda maltum? :) A? ir jEIGU paprotestavo 40tukst zmoniu kur maskvoi gyvena milijonai tai ten saujele finansuojamu is uzsienio parsidaveliu kaip musu lietuva!!! Visa parsidavus :) ko neini prie amerikos ambasados rekaut kaip su zmonem elgias protestuose ? ka :) ? BEK isaskyk nuomone ai bet juk tau tiek smegenis isplauti kad ten turi viskas taip ir but juk amerika tai laisve demokratija neisskiriama draugyste ir tik rupinimasis kitais... :) nejuokinkit zmoniu su savo parsidaviskumu skaitos geltona spauda ir manot kad amerika dievas :) paskaityki knygu susipazinkit su ta 400metu civilizacija :)

Putinas, 2012 01 16 19:02
Uztat yra ivairiausio plauko obamoidu "neaisku kieno" "financuojamu".

Pilietis, 2012 01 15 20:05
Keista, kad nėra putinoidinių komentarų turbūt kremliui baigėsi pinigai financuot tuos kelis interneto žmogelius, bandančius sudaryt prorusiškos masės įvaizdį.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1187)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (256)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (315)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (582)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (147)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras