Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Saugumas ir grėsmės
 
  Bitkoinai – elektroninė valiuta (6)

Komentarai:

vbn, 2012 06 19 00:28
Bitkoinas yra pirmas bandymas. Jo programines dalies vystytojai yra įstrigę senosios įdėjos spastuose ir panašu, kad nepajėgs žengti su laiku. Buvo nemažai lygiagrečių tobulinimo bandymų, tačiau nepavyko pastatyti milžino ant molinių Bitkoino kojų (pradinio dizaino).
Atskira nepatenkintų developerių komanda užsibrėžė iš esmės perdirbti įdėjos realizaciją. Jų pirmasis bandymas taip pat buvo bitkoino tobulinimas. Išryškėjus rimtiems bitkono pamatų trūkumams sukurta antroji - daug tobulesnė ir patogesnė sistema. Po maždaug metų jos naudojimo realiomis sąlygomis (birža, keityklos, prekyba). Sukaupta technologinė ir ideologinė ekonominė patirtis bei įdėjos neužilgo bus pateiktos visuotiniam naudojimui.
Laisva, nepriklausoma, atviro kodo, visuotinai naudotojų papildoma pagal poreikį (o ne primestą piramidės shemą) atsiskaitymo priemonė bus patogi tiek pirkėjui. tiek pardavėjui, tiek tarpininkui, tiek skolintojui.
Žodžiu, laisvė nuo vyriausybių, bankų ir akcijų rinkų leis žmonėm apsisaugoti nuo nuolatinio apiplėšinėjimo ir perdėtos kontrolės.

Laukiam nekantriai http://microcash.org/

ome, 2012 02 24 22:06
hehe aukso neauzteks marozai, geriau prilyginti elektrai.

Miau, 2012 02 21 01:41
Labai įdomus straipsnis.
...Ir įdomi pati bitkoinų idėja.

ccp, 2012 02 16 12:07
pesimistams:
Gal net ir negirdejot , kad generuojant reikia naudoti tik grafines vaizdo kortas, ir tai net ne bet kokias, o tik ATI, (AMD), ir tik tas kurios duoda daugiausia MHashu per sekunde vienam watui (jauliui). Pasikurk bent jau kokias 4 ATI 5970 kortas, (geriau butu 12 vnt) ir naudojant pigiausius imanomus elektros tarifus, sistema pranes nest pelna gal jau po pusmecio (t.y. tiek gali trukti atpirkti pradinius ~4000 LT uz technika) . Gal primityvus skaiciavimai ir neatrodo taip optimistiskai, bet islosimas pagrinde atsiras tada, kai pakils bitkoinu verte. Uz $7 tai dar neatrodo itin patrauklu, bet po kokiu 3 metu, kai jo verte sieks pvz $300-400 uz bitkoina - paminesit dar si mano komentara. :)

Tadas, 2012 02 12 12:11
Straipsnyje šiek tiek netiesos, ir šiaip jis kažkaip prastokai parašytas. Tai per daug pažodžiui nevertinkite, neskubėkite daryti skubių išvadų (pvz. praeitas komentaras), o geriau pasidomėkite šia žavinga decentralizuotos sistemos idėja ir technologija. Iki bitcoin atrodė, kad tai iš viso neįmanoma.

Galima pradėt domėtis nuo: weusecoins.com, en.bitcoin.it, bitcoinme.com.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 02 10 22:24
1.NETOLIMOJE ATEITYJE POPIERINIUS PINIGUS PAKEIS ELEKTRONINIAI IR TAI BUS GAN GREIT

2.IVEDANT ELEKTRONINIUS PINIGUS SUSIDURTA SU 3 IMS
KLIUTIMIS

2.1.PIRMA KLIUTIS DIDELIS KIEKIS POPIERINIU PINIGU YRA PAS PRIATININKUS IR JIE SIUO METU YRA PINGU MONOPOLISTAI ELEKTRONINIUS PINIGUS TURI VALDYTI PASAULIO BANKAS JIS UZ 1% ELEKTRONINIUS PINIGUS PRIVALO PERSKOLINTI KITIEMS BANKAMS TIE SKOLINS ELEKTRONINIUS PINIGUS SU 3% PALUKANOMIS

SIUO METU KAI KURIU BANKU PALUKONOS YRA 600%,BANKU RINKOJE TURI BUTI 10% ZAIDEJU DABAR YRA 30% 20% EIS GATVES SLUOTI

2.2.ELEKTRONINIAI PINIGAI TURES PADARYTI 20 APYVARTU IR PO TUO BUS ISEIKVUOTA GAUTA IS BANKO PINIGU SUMA

2.3.ELEKTRONINIAI PINIGAI TURI ATITIKTI AUKSO EKVIVALENTA

2.4 TURI BUTI GRIEZTA PINIGU KONTROLE ONLAIN REZIMU MATAU-VYKDAU

2.5.NA IR PAGRINDINIS ASMENS ATPAZINIMAS YRA JO ELEKTRONINIS PARASAS

3.VISKAS PADARYTA TIK KAI KURIUOS SESELINES STRUKTUROS NARKO BARONAI,GYNKLU PREKYBA NELEGALI KRATOSI IR BLOKUOJA ELEKTRONINIU PINIGU ERA


BITKOINAI YRA ELEKTONINIU PINIGU ATMAINA IR JA DAUGIAU TOLERUOJA PRIVATUS SEKTORIUS ZINIDAMAS KAD ELEKTRONINIUS PINIGUS VALDYS VALSTYBE JIE NORI DAUGIAU GALIU SAU I PRIVATU SEKTORIU SU BITKONAIS

BITKONAI REIKALINGI TIEMS 20% SPEKULIANTU KURIE NETEKS DARBO NESS PRILIGINUS ELEKTRONINIU PINIGU KIEKI PRIE AUKSO EKVIVALENTO SPEKULIANTU LIKS TIK 10% IR SI DARBA DIRBS TIK ISRINKTIEJI

4.BET PASAULIS NESTOVI VIETOJE IR ELEKTRONINIUS PINIGUS JAU NAUDOJA IE SENELIS IR MOKYNUKAS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1253)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (301)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (652)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras