Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Euroatlantinės organizacijos
 
  Kodėl Rusija nenori, kad NATO trauktųsi iš Afganistano? (6)

Komentarai:

ve, 2012 06 20 10:22
dar reikėtų paminėti kad Rusija yra laiminga kai JAV yra paskendusi artimųjų Rytų problemose bei Afganistane. JAV lieka gerokai mažiau resursų rengti/remti oražinės revoliucijas, o dar žiurėk panašių i 2008 Osetijos karo atveju paremtų realiau negu ten keliadešit HMWEE. Žodžiu rusai nesuinteresuoti
patyus kišti nagų prie Afganistano peklos, ir dar susinteresuoti kad amerikonai ten būtų sulindė kuom giliau

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 06 20 07:20
1.PILNAI KARIOMENE IS AFGANISTANO ISVESTA NIEKADA NEBUS IR TAM YRA TRYS PRIEZASTYS

2.PIRMA AFGANISTANO NARKOTIKAI IR GAUTI UZ JUOS PINIGAI KURIE PAPILDO NELEGALIAI VISU JEGOS STRUKTURU NELEGALIUS BIUDZETUS

3.ANTRA GERA STRATEGINE BAZE PUOLYMUI IR PRAKTINIAM KARIUOMENES APMOKYMUI

4.TRECIA KONTROLIUOJAMI VISI NARKOTIKU TIEKIMO TAKAI KARIUOMENE UZSIIMA NE SAVO FUNKCIJA

5.GAL AS NETEISUS BET AS MATAU DAR VIENA GAL IR PAGRINDINE PRIEZASTI JEGOS STRUKTUROS JU VADAI CIA DARO PINIGUS SAU IR JU BUSIMAI VALDZIAI,NES CIVILIUOKAI SVELNIAI SNEKANT IS PASAULINIO PINIGO PADARE POPIERIUKA NUO KURIUO VISI ATSISAKO

6.JEGOS STRUKTUROS NUMATE,KAD ELEKTRONINIU PINIGU ERA TOJAU BUS,PINIGAI TURI ATITIKTI AUKSO EKVIVALENTA,DABAR NEATITIKIMAS 20000 KARTU IR
RAMIAI LAUKIA CIVILIUOKU BANKROTO

7.PO TO BUS MODERNI NATO IR NAUJOS ZAIDYMO TAISYKLES,CIVILIUOKAI ISEME SAVE IR NUSIGRYBAVO IKI FINANSINIO EKONOMINIO NIURBERGO,KUR KARISKIAI IR KITOS JEGOS STRUKTUROS EILINI KARTA BUS ATPIRKYMO OZIAI

tom, 2012 06 15 15:41
"Intervencijos į Afganistaną priežastimi tapo 2011 m. rugsėjo 11 d. teroro išpuoliai JAV"

įdomu, įdomu

p.Renata, 2012 06 14 10:22
jei NATO išves iš Afganistano 100 tūkstančių karių ir paliks ten vieną karį, ar tai bus laikoma, kad neišvedė visų?

Vytenis, 2012 06 13 20:38
Renata, šiame portale straipsnių autoriai nėra įpareigoti pretenduoti į objektyvumą. Straipsniuose jie išreiškia savo nuomonę, o skaitytojai gali su ja nesutikti, rašyti savo komentarus. Vyksta normali diskusija. Taip kad straipsnio tikrai nereikia perrašyti.

Sutinku su autoriaus nuomone, kad pasitraukus NATO pajėgoms Karzajaus valdžiai ateis galas. Šalyje įsiliepsnos naujas pilietinis karas. Bet nemanau, kad suirutė Afganistane kažkaip galėtų pakenkti Rusijos interesams. Pilietinio karo metu rusai galės paremti (ginklais, pinigais) kurią nors iš kariaujančių pusių. Juk rusai jau turi panašios patirties - Čečėnijoje Kremlius remia Kadyrovus, kurie žudo prieš rusus kovojančius čečėnus.

Renata, 2012 06 13 17:25
Pono Denisenkos informacija nėra tiksli. Jau seniai yra žinoma, kad NATO ketina pasilikti Afganistane po 2014 metų, tik reikia nepatingėti paieškoti informacijos:

http://www.presstv.ir/detail/2012/05/20/242106/nato-vows-longer-stay-in-afghanistan-beyond-2014/

http://www.bbc.co.uk/news/uk-18135589

http://blogs.ottawacitizen.com/2012/05/14/nato-wants-canadian-troops-to-stay-in-afghanistan-beyond-2014-harper-open-to-the-idea-according-to-report/

http://www.cbsnews.com/8301-503544_162-57437942-503544/nato-commits-to-afghanistan-beyond-2014/

Taip pat autoriui vertėtų labiau pasidomėti kokį vaidmenį atlieka JAV narkotikų gamyboje ir platinime:

http://rt.com/usa/news/afghanistan-us-drug-trafficking/

http://www.rawa.org/temp/runews/2008/11/24/cia-heroin-still-rule-day-in-afghanistan.html

http://www.examiner.com/article/iran-blames-the-us-for-a-40-fold-increase-drug-trafficking-afghanistan

Reikėtų perrašyti visą straipsnį, o galbūt jis turėjo būti vienpusiškas?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (302)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (51)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (153)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (10)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (15)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras