Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Kas po Putino (arba operacija „Įpėdinis“)? (6)

Komentarai:

autorius, 2007 03 31 17:48
straipsnyje samoningai nebuvo pateiktos versijos, kuom gali buti putinas po isejimo, nes tai nebuvo straipsnio tikslas (tai yra nurodyta straipsnyje). Yra ersija del saugumo taybos, del visumenines tarybos, del ministro pirmininko, del gazpromo vadovo ir kt.

PMDI, 2007 03 30 15:11
Labai idomus straipsnis. Daug kas isanalizuota, parenkta medziaga. Bet gaila, kad nebuvo pateikta versija apie tai, kad Putinas gali po pasitraukimo likti Saugumo Tarybos pirmininku. Tada jis galetu labai smarkiai itakoti Rusijos politika ir po pasitraukimo. kas bus po Putino visai manau ne taip svarbu, nes vis tiek bus tesiama Putino pradeta politika, aisku naujas prezidentas po metu kitu ja koreaguos savo nuoziura

autorius, 2007 03 29 16:13
Google.com - ivedamas kertinis temos zodis, pvz (priemnik) ir taip surenkma medziaga. Plius prisideda sukaupta patirtis, bei atskiru tinklapiu zinojimas. Bet is principo nieko ypatingo. Rasant straipsni, svarbiausia surasti pati svarbiausia klausima ir i ji atsakyti.

Paulius_A2..., 2007 03 27 17:36
Esu politikos mokslų pirmakursis, mane labai domina iš kur autorius surenka tiek informacijos, kad galėtų sukurti tokį intriguojantį straipsnį. Jeigu tai ne paslaptis labai norėčiau sužinoti bent kelis pagrindinius principus. Ačiū

Autorius, 2007 03 27 11:25
Kokie konkreciai zodziai jus sudomino? Del straipsnio jusu siuloma tema as pagalvosiu

Anonimas, 2007 03 27 09:05
Idomus straipsnis.

Autorius raso: "apskritai Kremliaus interesų grupių suskirstymas tik į dvi stovyklas yra ganėtinai supaprastintas". Butu labai idomu paskaityti straipsni sia tema.

Beje, kodel kai kurie zodziai tekste yra pabraukti? Ar jie turi kazkokia isskirtine prasme?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1015)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (157)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (430)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras