Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Ar Europos Sąjunga verta Nobelio taikos premijos? (6)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2012 12 20 07:28
1.NUSISUKO NUO JAV RUSIJOS ELYTAS
PARASE LAISKA OBAMAI DEL EKONOMINIO FINANSINIO NIURBERGO

2.NUSISUKO NUO JAV EUROPOS ELYTAS
PASITICIUODAMAS IS JAV ITEIKE TAIKOS PREMIJA
UZ BARDAKA EUROPOJE KAD KAZKOKIA PLENO BENDROVE
XXI ELEKTRONIKOS AMZIUJE
BE
ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS
TIEK METU PALAIKE TAIKA EUROPOJE
NUSISUKO KINIJOS ELYTAS
NUSISUKO MUSULMONU ELYTAS
NUSISUKO ARABAI PO KADAFIO SUDRASKYMO
MATO KAS SU JAIS BUS
NEBERA KAM JAU NUSISUKTI
LIKO GAL AFRIKOS ABORIGENAI


STAI PRIE KO VEDA NEISMINTINGA POLITIKA
NEMANAU KAD TO NOREJO JAV PRADININKAI
JIE IS JAV PADARE SVAJONIU SALI
DABAR IS JAV DAROMA PRAGARO SALI
KURI BESAIKIAI SPAUSDINA DOLERIUS
LAUZO EKONOMIKOS DESNIUS
XXI ELEKTRONIKOS AMZIUJE EUROPOJE NELEIDZIA TURETI NORMALIOS VALSTYBES
IR KARINE PRASME SUZLUGDE EUROPOS BUFERINE GYNYBOS ZONA

TAI TAIKOS PREMIJA ES TAI JAV ANTI DARBU IVERTINIMAS UZ ATVIRKSTINIUS DARBUS
ARBA LEUDISKAI KAIP NEREIKIA DARYTI

Vytenis to Rimvydas, 2012 12 19 22:01
Kiek suprantu, nemokamą visuomeninį transportą subsidijavo valstybė. Graikijos Vyriausybė skolinosi iš Vokietijos bankų pinigų tam, kad sudarytų galimybę paprastiems graikams visuomeniniu tarnsportu važinėti nemokamai. Juk reikėjo mokėti vairuotojams algas + degalai.

Dėdė, 2012 12 15 21:57
Nuvažiuokit ir pažiūrėkit kaip tie graikai dirba. Ogi, kaip rusai. Taip ir gyvens artimoje ateityje. Keikti Vokietiją, tai jų situacijoje lyg girtuoklis, paėdęs ir prisisiurbęs už dyka bare, keiktų jį pavaišinusį žmogų...

to rimvydas, 2012 12 14 01:14
man labiau patiko graiku pasipiktinimas del subalansuoto biudzeto. Tipo kaip dabar mums isgyvent is tiek pinigu kiek uzdirbam :-):-):-)

kol bus zmones, tol bus karas, 2012 12 13 14:51
Praeityje europieciai primetinejo savo valia Pasaulio, ateityje Pasaulis primetines savo valia europieciams.

Rimvydas, 2012 12 13 09:13
"Graikai jos nekenčia dėl drakoniškų kreditavimo procentų, kurie naudingi Vokietijos bankams, nuolatinio reikalavimo taupyti, išlaidų apkarpymo, subalansuoto biudžeto, nemokamo visuomeninio transporto, kas, graikų nuomone, juos privedė prie bankroto, o Vokietija iš to susikrovė turtus." - nelabai supratau apie ką čia kalbama, ypač dalis apie nemokamą visuomeninį transportą... kur čua tas transportas nemokamas ir ką jis privedė prie bankroto :DDD. Jeigu Graikijoje nemokamas, tai prie ko čia Vokietija, jeigu Vokietijoje (kur jis tikrai mokamas), tai prie ko čia Graikijos bankrotas :DDD. Kažkas čia ne labai susieina... O teikė labai normaliai jau matėme tai, redakcija turbūt užstabdė straipsnio išleidimą.
Klausimas diskutuotinas.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1251)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (650)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras