Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Lietuviško paso kryžkelės. Europos pavyzdžiai (16)

Komentarai:

Žygeivis - Pffff, 2013 02 25 17:48
Paaiškinu:

Viskam savas laikas... :)

P.S. O Lietuvoje seniai turime viską, ko reikia... :)

Deja, bet iš tikro gyvename glaudžiai susijusiame globaliame pasaulyje - ir pradėjus tik Lietuvoje nieko gero nebus, nes mus tuoj pat "uždusins".

Apsivalymas turi apimti vienu metu visą Europą - o pradžiai bent jau Centrinę.

Be to yra dar vienas išorinis veiksnys - Rusijos imperija vis dar "gyvuliuoja" ir taip pat, kaip ir Jievrosjuzo komisarai, aktyviai lenda į mūsų reikalus... Todėl visų pirmas būtina ją galutinai likviduoti.

Todėl ir mums tenka laukti, kol vis auganti globali ekonominė ir finansinė krizė galutinai apims visą Europą bei kitus žemynus - ir akivaizdu, kad tos krizės pasekmės negrįžtamai pakeis visą dabartinį pasaulį...

Štai tada ir pradėsime... :)

Pffff...to Zygeivis, 2013 02 25 11:01
Kaip supratau, Jus aklavieteje... tiek daug duomenu apie nusikaltelius, bet niekas nieko neteisia... Kaip ir sakiau, neturit nei resursu nei galiu...

Žygeivis - Pffff (papildymas), 2013 02 23 20:22
Pffff... To Zygeivis, 2013 02 23 16:11
P. S. Sveikinu su Tevynes Gyneju Diena!!! :P
23/02/2013
------------------------------------------

Mano Tėvynė yra Lietuva, o ne Rusija, tuo labiau sovietinė.

P.S. Beje, ir mano draugai Rusijoje šios "šventės" minėjimą laiko nusikaltimu prieš Rusų tautą ir pačią Rusiją, kurią bolševikai ir jų "raudonoji" armija sunaikino.

Žygeivis - pfff, 2013 02 23 20:16
Visų pirma paaiškinsiu, jog puikiai žinau, ką sakau - dirbau kelis metus Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre.

Mano vadovaujama grupė Šiaurės Rytų Lietuvoje "medžiojo" NKVD-MGB-KGB archyvus, KGB agentus-smogikus, Lietuvių partizanų, lenkų AK, kompartijos ir kitokius dokumentus.

Todėl puikiai žinau, jog netgi Lietuvos archyvuose yra daugybė informacijos, kurios bet kurioje normalioje valstybėje užtektų pasodinti už kolaboravimą ne vieną tūkstantį išdavikų ir Lietuvybės priešų.

Bet tam visų pirma būtina išvalyti pačią Lietuvos teisėsaugą nuo visokių rūšių NKVD - MGB - KGB ir GRU etatinių darbuotojų, agentų, informatorių, "patikimų asmenų", "konspiracinių butų laikytojų".

Bet ką čia kalbėti, kada Lietuvos Valstybės saugumo departamentui ilgą laiką vadovavo KGB karininkas-rezervistas, o jo pavaduotoju buvo komjaunimo etatinis veikėjęs, aršiai užsipuldinėjęs Sąjūdį dar ir 1990 m.

Aš jau nekalbu apie sovietinę-komunistinę nomenklatūrą, kuri faktiškai valdo visas svarbiausias valstybės institucijas.

Kaip tik todėl seniai jau "pamirštas" šis galiojantis BK straipsnis:

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas

120 Kolaboravimas

Lietuvos Respublikos pilietis, okupacijos ar aneksijos sąlygomis padėjęs neteisėtos valdžios struktūroms įtvirtinti okupaciją ar aneksiją, slopinti Lietuvos gyventojų pasipriešinimą arba kitaip talkinęs neteisėtai valdžiai veikti prieš Lietuvos Respubliką, baudžiamas laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Pffff... To Zygeivis, 2013 02 23 16:11
Na galiu palinketi sekmes :P Abejoju aisku, kaip cia pilstant is kiauro i tuscia jus cia tuos dokumentus rasit, atseit taip visi i Facebooka sumes tuos duomenis, ir niekas ju nenaikina, ir tie visi bolsevikai dundukai! Mano asmenine nuomone - jei jus prisikastumete iki kokio rimto bolseviko, ar uzliptumete kam ant kojos, vel gi, MANAU, jus tiesiog visus PAKASTU! Kaip buvo su Drasium, kaip buvo su Lietuvos Prezidentu PAKSU (uz jo nugaros buvo ir pinigai, ir gal NET rusai, bet vis tik sutvarke varkseli), taip kad jus neturit nei resursu, nei politinio pagrindo ar uznugario kad atliktumete siuos uzsibreztus tikslus... siaip jus niekam neidomus, nes jokios REALIOS gresmes nomenklaturininkams valdzioje nekeliate....
P. S. Sveikinu su Tevynes Gyneju Diena!!! :P
23/02/2013

Žygeivis - pfff, 2013 02 22 22:31
Dokumentų apie tai, kas dirbo KGB (o taip pat ir GRU) agentais yra begalės - tiek Lietuvos archyvuose, tiek ir kitų valstybių (pvz., Vokietijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, JAV ir kt.).

Tai, kad šių dokumentų net nenorima "pamatyti" - tai jau mūsų bolševikinės-kagėbizuotos "teisėsaugos" sena ir opi problema.

Ją bus galima išspręsti tik iš pradžių labai nuosekliai desovietizavus visą Lietuvos teisėsaugą (nuo policijos ir prokuratūros iki saugumo ir ypač visų teismų) - pvz., taip, kaip tai padarė Saakašvilis Gruzijoje su ten veikusia absoliučiai korumpuota senąja policija.

O dekagėbizaciją būtina atlikti pakeitus praktiškai visus tai šiuo metu liečiančius postsovietinius įstatymus - aiškiai nurodant, kaip yra nustatomas bendradarbiavimo su užsienio valstybių spec. tarnybomis juridinis faktas.

Ir tai padaryti remiantis užsienio pavyzdžiais - pvz., Vokietijos (tiek denacifikuojant Vokietiją po karo, tiek ir dekagėbizuojant po Vokietijų susivienijimo).

Kalbant apie kovą su korupcija ir nepotizmu, tai ir čia būtinas ryžtingas visos teisėsaugos sistemos visų grandžių išvalymas.

Faktų ir įrodymų, "kas yra kas" įvairiose tarnybose sukaupta begalės - tereikės juos "realizuoti", nes dabar visi tie faktai "guli stalčiuose".

Atskira kalba ir su tais, kas yra aršūs ir aktyvūs Lietuvybės priešai - nepriklausomai nuo jų tautybės jie bus teisiami netaikant jokių senaties terminų.

Akivaizdu, kad bausti būtina ne už vienokias ar kitokias eitas pareigas ar, pvz., priklausymą Kompartijos nomenklatūrai (tuo labiau už tai, kad buvo eiliniu kompartijos nariu), o už labai konkrečius nusikaltimus Lietuvybei.

Beje, jokia ne paslaptis, jog mes jau seniai renkame ir sisteminame išsamią informaciją apie tai "kas yra kas" ir kokius būtent padarė nusikaltimus Lietuvybei.

Tai kartu yra ir tiesioginis atviras perspėjimas visiems tiems, kas dar nepadarė tokių nusikaltimų - tam, kad labai rimtai pamąstytų prieš juos darydami...

Tai yra tam tikra prevencijos forma. :)

Papildomai paaiškinu:

Mes - Lietuvių nacionalistai - Lietuvių Tautos sukurtos Valstybės valdžioje būsime jau labai greitai - ir priežastis akivaizdi kiekvienam rimtam ekonomistui ar politologui: pasaulinė geopolitinė ir ekonominė padėtis keičiasi labai sparčiai (pasaulinė krizė vis spartėja ir todėl esamos kosmopolitinės valdžios jau pasmerktos), ir tai garantuoja neišvengiamą mūsų pergalę ne tik Lietuvoje, bet ir daugybėje kitų valstybių.

Lietuvoje šiam tikslui pasiekti mes dar 2008 m. sukūrėme Lietuvių Tautinį Centrą (LTC).

Pffff to Zygeivis, 2013 02 22 15:16
Komentaras - "debolševizacija, dekagėbizacija ir dešūdlenkizacija", man sudaro ispudi, kad kaltinate nuosekliai tik bolsevikus, KGB ir lenkus visose Lietuvos problemose! Tuo tarpu Lietuvos Respublikos teismas irode, kad seime bendradarbiavusiu su KGB nera! Neverta pusti burbulo kad lenkai problemas daro! Atkreipkit demesi jog patys grynakraujai lietuviai engia savo tauta, su lietuviskom pavardem, saknim! Kazkaip pasigendu is jusu Lanzbergio kritikos, savikritikos sau paciam, kritikos Lietuviu tautai, jos veikejams, kurie nesugebejo priimti tinkamu sprendimu lemiamais momentais! Neverta kaltinti KGB ar lenku, patys lietuviai neugebejo ir nesugeba oriai gyventi! Nepatenkintu visada bus, bet kas adbar dedasi, yra tiesiog absurdas... va tuoj dar Eura ives, bus visiskas krachas... Jus daug komentuojate Geopolitikoje, bet nieko doro is jusu komentaru as neisgirdau, kaltinate visus aplinkui, ypac rusus ir lenkus Lietuvos valstybes nesekmese, nors jau kaip 20metu Lietuva nepriklausoma, tiesa situacija tiek ekonomikoje tiek kulturineje savimones plotmeje yra zenkliai pablogejusi. I klausima kaip gelbeti Lietuvos tauta - tas pats atsakymas ir ideja, kai kazkas atsitiks, mes imsim valdzia! Kalbate kaip uzkietejes KGBistas nomenklaturininkas, dalinate pazadus apie svajoniu ateiti! LIETUVA AKLAVIETEJE...

ome > Pfff, 2013 02 21 23:32
Visi tie lietuviu tauta menkinantys epitetai yra iterpti lietuviu tauta siekianciu sunaikinti propagandistu, tai daroma tycia, per ziniasklaidos priemones, tam kad lietuviu tauta jaustusi kuo maziau ori sau, nekestu savo valstybes ir t.t, tai psichologinis karas, siekiant sudebilinti zmones, kuriems po to tik materialus turtai ir terupi, beje tai ne tik Lietuvoje, itariu kad tai globalus projektas.

Žygeivis - Pffffff., 2013 02 21 18:41
Lietuvybė visus pastaruosius 20 metų yra sąmoningai naikinama, o Lietuviai yra tyčia verčiami emigruoti į užsienius.

Ir tai daro ne kažkokios niekam nežinomos "tamsios jėgos", o labai konkretūs ir mums puikiai žinomi asmenys - Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės aršūs priešai bei įvairių užsienio valstybių įtakos agentai, palengva sulindę į Valstybės ir savivaldybių valdžią, žiniasklaidą ir bankus.

Be to, kaip taisyklė, tai yra ne tik Lietuvybės priešai, bet ir aktyvūs vagys bei kyšininkai.

Todėl ir Lietuvybę, ir Lietuvos ekonomiką dabar gali išgelbėti tik labai išsami debolševizacija, dekagėbizacija ir dešūdlenkizacija - visų šių antilietuviškų asmenų nuoseklus pašalinimas iš bet kokių valstybinių tarnybų Lietuvių Tautos sukurtoje Valstybėje.

Ką ir reikės ypač sparčiai atlikti, kai tik dėl kintančių pasaulinių geopolitinių aplinkybių pasikeis vidinė politinė padėtis ir Lietuvių Tautos Valstybėje....

P.S. Ir tai įvyks jau gana greitai. :)

Pffff... to Zygeivis, 2013 02 21 15:01
Oi Zygeivi Zygeivi... vel bandot vartytis is temos... atseit nepapuolu i straipsnio tema, ar kad mano pasas nieko vertas...ar kad kredita kazkas ims mano vardu... o esme mano kometaro buvo tame, kad jei butu GALIMYBE, zmones parduotu savo pilietybe, nes yra sumenkusi LIETUVYBE, patriotizmas ir visi MAUNA is Lietuvos... ir tiesiog JUOKINGA, kai rasote - VYRUTI, mes tuos pinigus, panaudotume LIETUVYBES labui???!!!??? Turit omeny isgrobstytumet, kaip taip buvo simtus kartu, dar viena afera! Nejuokinkit su savo nesamonem ir pazadais, niekas nebetiki LIETUVA daugiau, ka tik ir girdziu - "Lietuva ubagu krastas", kas cia per tautosaka siais laikais? Kur cia tautos didybe? Vat kur esme komentaro, ir sia tema norejau pasigincyti, o ne tai kad aiskintumet man kiek paso knygele kainuoja:P Geriau pasakykit man kaip Lietuviu tauta planuoja islikti, nes niekas apie tai negalvoja, vieni vagia, o pats tik kurstot tarptautine nesantaika kada Kinai Rusiska Sibira planuoja pulti... Siaubas

Žygeivis - Pfffff, 2013 02 20 17:32
Esmę aš supratau puikiai.

Štai tu tikrai nesupratai... :)

Straipsnyje kalbama ne apie tavo ar mano pasą, o apie Lietuvos Valstybės pilietybę ir jos gavimo sąlygas.

Nes pilietybes suteikia tik Valstybės, o ne įvairūs piliečiai gali tas pilietybes pardavinėti.

Na o pasas ar koks kitas dokumentas yra tik pilietybės įgijimo, taip sakant, "daiktinis įrodymas".

Todėl savo pasą tu ir dabar kur nors turguje gali parduoti - už kokius 50 litų. Jei pasiseks, tai gal ir 100 gausi (jei policijai nepakliūsi).

Tik po to tavo vardu kas nors krūvą paskolų pasiims "greituosiuose kredituose" ir kitokių aferų prasuks.

Ir tavo "monkės" biznis tau kainuos tiek, kad ilgai po to spjaudysies... :)Pfffff to Zygeivis, 2013 02 20 14:42
Zygeivi, gerbiamasis, nesupratai esmes berods mano komentaro, arba as tavojo! Ka norejau pasakyti - kad jei butu galimybe parduoti Lietuviska pasa uz 1 mlj Euru, visi parduotu ir mautu i Nica, parduotu Lietuvos Pilieciai! Visi parduotu! (na uz jus Zygeivi nelaiduoju, bet uz 99% Lietuvos gyventoju pasisakau).
P. S. Uzbegu uz akiu gerbiamajam, ir atsakau is karto i JUSU tiketina pastaba, KAD niekas Lietuvisku pasu nepardavinetu nes LIETUVOJE visi patriotai ir i NICA niekas nevaziuotu, o kurtu LIETUVOS ateiti, skubu pabrezti, jog situacija ant tiek jau degradavusi, kad zmonem jau ir MILIJONO nebereikia, visi mauna nebe i NICA o Ispanija braskiu rinkti ar zuvies fabrike dirbti, nes tai daug geriau nei badauti Lietuvoje :P taip kad pagalvokite kur Lietuvos patriotizmas dabar...

Vytenis, 2013 02 19 21:36
Gaila, kad rašant apie Lietuvos pilietybę nėra aptariamas vienas labai svarbus aspektas. Iš pradžių pateiksiu paprastą ir su pilietybe nesusijusį pavyzdį. Kai Lietuvoje buvo pradėti montuoti greičio matuokliai, šalia jų buvo pastatyti ženklai, įspėjantys vairuotoją, kad jis įvažiuoja į greičio matuoklio "stebimą" zoną. Daugelis turbūt niekad nesusimąstė apie šių įspėjančių ženklų svarbą. Lietuvoje šių ženklų statymo mada buvo tiesiog nukopijuota, perimta iš pažangių Europos valstybių. Ženklo pastatymas prieš greičio matuoklį reiškia, kad eismo reguliuotojas visų eismo dalyvių a priori nelaiko potencialiais greičio viršytojais, kad eismo reguliuotojas greičio matuoklį suvokia ne kaip baudimo, ne kaip baudų surinkimo priemonę, o kaip eismo dalyvių saugumo stiprinimo priemonę. Tai yra civilizuotas požiūris. Turėdami omeny šį pavyzdį pagalvokime apie Lietuvos pasą. Jei jūs norite gauti Lietuvos pasą, jūs privalote pasą išduodančioje institucijoje "palikti" savo pirštų antspaudus. Pirštų antspaudai patenka į duomenų bazę, kuri naudojama tiriant nusikaltimus. O tai reiškia, kad Lietuvos valstybė visus piliečius a priori laiko potencialiais nusikaltėliais. Tai yra barbariškas požiūris. Tokiu būdu kuriama policinė valstybė. Kas skaitė Solženicino kūrinius, tas supras, kad toks valstybės požiūris į savo piliečius yra netoleruotinas. Net paso išdavimą sugebėjome paversti sekimo priemone.

Žygeivis - Pffffff., 2013 02 19 20:15
Negi manai, kad Lietuvos Valstybės gautus pinigus visokiems neaiškiems valkatoms vertėtų dalinti, kad jie po to į visokias "nicas" lakstytų... :)

Ne, vyruti, šiuos pinigus mes panaudotume žymiai efektyviau ir naudingiau - Lietuvybės labui....

Pffffff....to Zygeivis, 2013 02 19 15:19
As uz, savo is karto parduociau!!! Milijonas euru! Vejeeeeeeeeeeeeej! Zygeivi, MES UZ, visa LIETUVA parduotu! Jetau kaip gerai uzgyventumem, mautumem visi i kokia NICA Prancuzijoj :))) Liktum pats Zygeivi ir Oligarchai is rytu! Nors paprastiems zmonems nereiketu badu mirti...

Žygeivis, 2013 02 17 22:01
Jei jau siūloma vadovautis merkantiliniais samprotavimais, tai geriausia būtų Lietuvos valstybės pilietybę pardavinėti - pvz., už 1 milijoną eurų (pigiau tikrai neverta).

Neabejoju, kad atsiras visokių oligarchų - ypač rytuose - kurie mielai tiek sumokės. :)

Ir tai būtų žymiai naudingiau biudžetui, nei išlaikyti kokius nors užsieninius sportininkus, užimančius geriausiu atveju "nioliktas" vietas...

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1259)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (305)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (344)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (658)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (172)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras