Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Istorinis Ukrainos momentas – ir kaip jis gali būti praleistas (4)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 03 14 22:22
1.UKRAINAI BUVO DU KELIAI
SUKURTI SEIMA IS MEILES SU RUSIJOS JULIJU CEZARIU
IR SUKURTI SIME BE MEILES IS ISKAICIAVIMO SU JAV JULIJU CEZARIU

2.UKRAINA PASIRINKO JAV JAUNYKI IR JO MENAMUS TURTUS

3.RUGSWJO MENESI LIETUVA BUS VILNIUJE UKRAINOS MERGOS PIRSLIENE IR MOKYS JAUNAJA-UKRAINA KAIP ELGTIS SU JAUNIKLIU KURIAM 200 METU

4.PAANALIZUOKYME KA JAUNUJI=UKRAINA TURETU JEI VESTUVES BUTU IS MEILES
VIETA EVRAZIJOS KREMLUJE IR VALDYTU EVRAZIJA NUO BALTIJOS JUROS IKI VLADIVASTOKO
JEI PAPRASTA KALBA BUTU LYGEVERTIS PARTNERIS

5.KA JI TURES IS VESTUVIU SU ISKAICIAVIMU
PASIENINE VALSTYBE SU KRUVA PROBLEMU IR NUOLAT I JA NUKREIPTOMIS RAKETOMIS
UKRAINOS KARINE PRAMONE GAMINS CIAINIKUS

Jonas, 2013 03 04 07:11
Kiek žinau, Janukovičius slapčia veržiasi į ES, bet tyliai, nes nenori užpykdyti Putino... Be to ES dar negali įsileisti Ukrainos, nes ji neatitinka jos kriterijų. Va ir gaunasi: nei paleista, nei pakabinta... Dar kokius 5 metus...

Mantas, 2013 03 02 14:02
Tikiuosi, kad liks Ukraina nepriklausoma ir nesatelitine valstybe. Labiau Rytų Ukrainai galioja priklauosmybė nuo Rusijos.

ome, 2013 03 01 13:33
Ukrainos dalia buti Rusijos dalimi su sostine Kijeve, ir anksciau ar veliau tai ivyks.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (22)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (43)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (122)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (1)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (9)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras