Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Demokratijos saulėlydis Vengrijoje (10)

Komentarai:

WM, 2013 03 30 18:16
Įsikandot komentatoriai šeimos apibrėžima ir tampot. O kaip studentai, kaip konstitucinio teismo ignoravimas? Jau nekalbant apie spaudos teisių suvaržyma, va čia didieji blogiai, o kaip ta šeima beapibrėš manau visiškai jokio skirtumo...

Manau, 2013 03 29 21:23
Manau, kad vengrai turi visišką teisę savarankiškai priimti tokius įstatymus, kurie jų šaliai šiuo metu yra patys tinkamiausi. Sveikinu vengrų pasirinkimą, nes kaip kurios nuostatos ir mūsų tautai, mūsų lietuviškai ir krikščioniškai moraliai taip pat yra nepaprastai reikalingos ir svarbios.

o, 2013 03 28 18:02
O man atrodo, kad pagrindine esme, del ko protestai is ES elito , tai del to , jog irase, jog seima yra VYRAS IR MOTERIS, kas yra gryna tiesa ir buvo per amzius.
Cia turbut esmine nuostata EuroPasipiktinimo?

ome, 2013 03 28 17:50
Kazkur skaiciau kad zydrieji labai jau linke i sadizma, gal is cia tokia vakaruose neapykanta normaliem zmonem ir siekis betkokia kaina tautas palauzti suliberastizuoti?

Žygeivis, 2013 03 28 15:26
Akivaizdu, kad Vengrija tapo ašaka gerklėje visokiems iškrypėliams, valdantiems Jievrosojuzą.

Prancūzijoje vykstančios šimtatūkstantinės demonstracijos prieš pederastų "santuokas" irgi labai akivaizdžiai rodo, jog Tautos jau bunda, ir tai klaikiai gąsdina Jievrososjuzo "žydrąjį elitą". :)

tarekas, 2013 03 28 11:31
Sveikinimai drąsiai vengrų tautai!!!!!
Sekime jų pavyzdžiu, ginkime tautos vertybes.

Dėdė, 2013 03 27 20:31
Iš tiesų sunku nepritarti tokiems pakeitimams. Iki šiol, beje, tik vienos tautos negalima buvo kritikuoti.

Gediminas Stankevičius, 2013 03 27 14:30
"Visų pirma pakeistoje Konstitucijoje (beje, priimtoje to paties parlamento vos prieš metus) griežtai apibrėžiama šeimos samprata – šeimą sudaro vyras ir moteris bei jų vaikai. Taip pat nuo šiol tik Vengrijos parlamentas gali nuspręsti, kurioms religinėms bendruomenėms suteikti Bažnyčios statusą, o kurioms – ne. " - visiškai pritariu šiems pakeitimams.

O vengrų valdžiai VALIO, kad neleidžia naikinti tautos identiteto. Tikiuosi, neleisime ir mes

SS Mann, 2013 03 27 12:18
tiek daugumos vengrų,
----------------------------------
Kas skaičiavo ?
__________________________________________________________
šeimą sudaro vyras ir moteris bei jų vaikai
-------------------------------------------------
ajajai, koks akibrokštas ...astams :)
________________________________________________________
Taip pat nuo šiol tik Vengrijos parlamentas gali nuspręsti,
-----------------------------------------------
kur yra teisių pažeidimas ?
________________________________________________________
benamiai gali būti baudžiami už miegojimą viešosiose vietose tiek piniginėmis, tiek ir laisvės atėmimo bausmėmis.
------------------------------------------------
Vadinasi valkatavimas ir miegojimas viešose vietose orumo nepažeidžia ?
_______________________________________________________
draudžiama kritika, įžeidžianti vengrų tautą.
---------------------------------------------------
Hm, tai "pilti pamazgas" ant tautos tolygu žodžio laisvei ?

ome, 2013 03 27 10:21
saunuoliai Vengrai kiek pseudodemokratai liberastai nesiputotu!

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1205)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (267)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (322)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (597)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (154)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras