Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  LGBT Rytų Europoje: pokyčių tikėtis neverta? (10)

Komentarai:

londonas, 2013 06 27 12:18
http://www.lietuviais.lt/straipsnis/Lietuvos-istorija/Lietuva-ir-Rusija-suklastota-istorija.php
skaitom mastom (gejams irgi galima) :)

k, 2013 06 21 01:44
Reiskiu gilia uzuojauta autorei.
Ji nesuvokia ka daro.
Kai ji kada nors ateis i prota - jei bus labai geda sio savo jaunu dienu rasinelio.


TTT to JUK, 2013 06 19 21:36
Homofobiją, kurią aš suprantu kaip fizinį gėjų žalojimą aš nepalaikau ir tokių veiksmų neteisinu. Bet o visas kitas smulkmenas aš priskiriu kitoniškumui. Žmonės visada kreivai žiūri į kitus jei jie yra kažkuo kitokie, o gomoseksualai ir yra kitokie. Aš pvz. kreivai žiūriu į žmogų, kuris į arbatos puodalį įsideda 2 ar 3 šaukštelius cukraus, nes pats geriu be jo. Tai toks požiūris yra ne tik į homoseksualus.
Tokie žmonės, buvo yra ir bus, bet tie visi paradai ta agitacija man asmeniškai nemaloni. Ir iš viso jei kiekvienas savo seksualines tematikas pradėtų viešinti, organizuoti bendraminčių paradus, tai reiškias atėjo laikas Europai išnykti. Reikia turėti mintyje tai, kad perdėtas liberalizmas veda į kolapsą taip pat kaip ir perdėta kontrolė. O Europoje liberalizmas jau sėkmingai pasiekė savo destruktyviąją fazę.
Vakaruose tikrai nėra taip, kad visi jau tokie tolerantiški, tiesiog ten vyrauja liberalumo sindromas - toleruoti viską, o kaip taip veikia tarp žmonių tai manau nėra ten visi tokie homofilai.


JUK to TTT, 2013 06 18 16:10
Pasaulis yra skirtingas ir nereikia galvoti, kad Europos sistema yra ideali ir visi kiti turi ją aklai priimti; tai pagal tave del to turi buti pateisinama homofobija? jei bent kiek teko dometis, homoseksualais dazniausiai gimstama del sutrikusiu hormonu veiklos. Tad kokio velnio zmogus turi buti engiamas nuo pat savo gimimo del to kad toks gime? Kuo jie tokie jum nusideje, ir ka vakarai blogo daro kad juos toleruoja?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 06 15 15:47
VIDMANTAS TO TTT
1.EUROPA SENIAI DEGRADAVO KADA SAVO 500 MLN ZMONIU PAVERTE DARZELINUKAIS BULVONAIS
KURI NEGALI TURETI
ES KONSTITUCIJOS
ES KARINES DOKTRINOS
ES KARIUOMENES
VISI KAS NETINGI I EUROPOS SAJUNGOS ELYTA SLUOSTASI KOJAS KAIP I KOKI NEREIKALINGA SKUDURA

2.EUROPOS ATEITIS
TAI MODERNUS KAPITALIZMAS
KURI SUDARO
KAPITALAS
DARBO IRAMKIAI -FABRIKAI IR KITA
KVALIFIKUOTA DARBO JEGA

TIK TRADICINE SEIMA PAPYLDYS KVALIFIKUOTA DARBO JEGA
NETRADICINES SEIMOS VYRU IR MOTERU
TO NEPADARYS NEBENT NUEIS NALEVO I TRADICINE SEIMA LAIKINAI PARODYDAMI NEISTIKIMYBE SAVO PARTNERIUI

3. MOTERYS PER SAVO GYVENIMA GALI TEORISKAI TURETI 400 VAIKU TOKS JUOS GAMTOS LIMITAS,O TURI VIENA AR DU,O VYRAI PER ORGAZMA ISTUMIA 7 MLN SPERMATOZOIDU PER VIENA KARTA,ESANT NAUJOMS TECHNOLOGIJOMS KAI SPERMA ILGA LAIKA LAIKOMA SPECIALIUOSE REZERVUARUOSE IR TINKAMA DIRBTAM APVAISINIMUI PO DAUGELIO METU,VYRU REIKSME LABAI SUMAZEJA REPRODUKCIJOS PROCESE

TTT. to Gierdė, 2013 06 15 11:44
Nors dažniausiai Rusijos nuomonė ir veiksmai yra man nepriimtini, bet šiuo atveju jie elgiasi protingai. Pasaulis yra skirtingas ir nereikia galvoti, kad Europos sistema yra ideali ir visi kiti turi ją aklai priimti. Kaip ir senovės civilizacijose Europa nuo gero gyvenimo lygio jau nesiai pradėjo išsigimti. Senovės civilizacijoms tai reikšdavo greitesnį arba lėtesnį žlugimą. O kaip bus europai tik laikas parodys. Liūdniasia, kad Lietuva neatsirinkinėja kam pritaria ir kokias naujoves importuoja, nes kad ir kokia būtų respektabili partnerė, visada tarp produktų atsiras pažeistų ar brokuotų...


SS Mann, 2013 06 13 15:47
>>>>> Giedrė, 2013 06 13 09:29

Kada ir kur Lietuvoje matei žygiuojančius neonacius ?
_______________________________________________________
tiems, kurie už toleranciją ir žmogaus teises.
------------------------------------------------------
Tai jau tikrai, kas ne už juos (vištgaidžius) tas homofobas. Labai tolerantiški :)

Giedrė, 2013 06 13 09:29
Manau, Lietuva labai netoli pažengė LGBT teisių klausimu nuo apžvelgiamų valstybių, todėl mums dar anksti lygiuotis į Vakarų valstybes. Kur diskutuojamos ir priimamos homoseksualų santuokos, tai pas mus dar net partnerystė nėra įteisinta. Gėjų paradas irgi vos vieną kartą tebuvo leistas, ir tas pats labai saugomas policijos. Visokiem neonaciams leidžiama žygiuoti, kurie tik neapykantą skleidžia, o ne tiems, kurie už toleranciją ir žmogaus teises. Šiuo metu taip pat stengiamasi Seime įregistruoti įstatymo projektą, leidžiantį diskriminuoti seksualines mažumas. Taigi, pažiūrėkim pirma į save, o tik paskui kaimynus kritikuokim.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 06 13 09:02
YRA DVIEJU RUSIU SEIMOS
1.TRADICINES
IR NETRADICINES

2.TRADICINIU SEIMU RUSIJOJE 95%
1%-NETRADICINES SEIMOS-NELEGALIOS
4%-NEVAISINGOS SEIMOS

3.IS 95% TRADICINIU SEIMU
89% SEIMU TURI TETI IR MAMA
16% TURI TIK MAMA
5% TURI TIK TETI

4.RUSIJA PRIEME DEMOGRAFINE PROGRAMA IKI 2025 METU
KURI VYKS DVIEMS ETAPAIS
PIRMAS 2014-2017 3 METUS
VADINAMAS STABILIZACINIS PERIODAS

ANTRAS 2018-2025 7 METUS
PAGEREJIMO PERIODAS

2006 STATISTIKA
GIMSTAMUMAS ISAUGO 15%
MIRTINGUMAS SUMAZEJO-10%

SU ANTRU VAIKU SEIMU PADAUGEJO-17,5%
SU TRECIU VAIKU SEIMU PADAUGEJO-26,3%
GYVENTOJU GYVENYMO TRUKME PAILGEJO 2,5 METU
RUSIJOS VIDURKIS 69,8 METAI
MOTERU-75,6 METAI
VYRU-64 METAI

60% BERASCIU MOKSLEIVIU KAUKAZE IR CICENIJOJE KUR VYKSTA KARAI
TODEL MASTYKITE KAS IR KUR KALTAS
ABORTU PADARYTA 8 MLN TRYS LIETUVOS


ome, 2013 06 12 18:42
Saunuoliai Rusai, bent ten dar like sveiko proto pries neva vakarietiskas "vertybes".

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1187)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (256)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (315)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (582)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (147)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras