Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Sirija: kas už ką? (4)

Komentarai:

autorius to vytenis, 2013 07 06 12:03
Россия не собирается закрывать посольство в Дамаске и базу технической поддержки судов в Тартусе. Об этом заявил сегодня глава МИД РФ Сергей Лавров по итогам переговоров с марокканским коллегой Саадом ад-Дином аль-Османи, сообщает ИТАР ТАСС.

Министр отметил, что подобные сообщения являются слухами. "Это "Гардиан" написала? Неужели "Аль-Джазира" опоздала? Это все слухи из разряда спекуляций и провокаций, которые призваны подготовить почву для усилий по смене режима (в Сирии), - подчеркнул министр.

"Наше посольство работает в обычном режиме, что касается выполнения функций дипмиссии, то она работает в напряженных, опасных условиях. Это получает высокую оценку российского руководства", - подчеркнул С.Лавров.

"Люди работают профессионально, с полной самоотдачей, не считаясь с личным временем. Информация поступает регулярная, предельно четкая, с выводами, предложениями и с оценками перспектив развития ситуации".

Лавров, касаясь базы технической поддержки судов ВМФ России в Тартусе, подчеркнул, что никакой речи об эвакуации пункта, как и его персонала, не идет. "Там нет военнослужащих, причем нет очень давно. Работающие в Тартусе гражданские лица делают все, чтобы пункт функционировал", - сообщил министр.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 07 05 22:31
1.GYVENIME KAS VYKSTA SUSIVEDA I TRYS DALIKUS
PRIEZASTYS
VEIKSMAS
PASEKME

PRIEZASTYS KODEL SIRIJA PAPUOLE I JAV NEMALONE

PIRMA PRIEZASTYS IR PAGRINDINE
SIRIJOS PREZIDENTAS KARTU SU KADAFIU
NUREJO SUKURTI BENDRA AFRIKOS BANKA IR BENDRA AFRIKOS PINIGA IR ATSISAKYTI NUO TAPETU-DOLERU

ZMONES JAV KURIE VALDO PINIGU SPAUSDINIMO MASINA PER TEISMINI BESPRIDELA BE SUDA I SLEDSTVIJA SUDRASKE KADAFI
DABAR SIRIJOS PREZIDENTO EILE

ANTRA PRIEZASTYS SIRIJA YRA RUSU GYNKLU PIRKRJA
TAI REISKIA PADEDA VYSTYTIS RUSIJOS KARINEI PRAMONEI,O JAV KARINE PRAMONE MERDI JAI REIKALINGAS BET KOKS KARAS

SIRIJOJE JAV NUSAUNA TRYS ZUIKIUS
1.ATGAVINA SAVO JAV KARINE PRAMONE
2.PASISAVINA SIRIJOS NAFTA
3.DUODA PER GALVA SAVO KONKURENTUI RUSIJAI GYNKLU PARDVEJUI

4,PASTATO SAVO MARIONETE PREZIDENTA KURIS BUTU MAUGLIO FILMO SARCHANO SAKALAS

5 IKURIA JAV BAZES IR BANDO TRAMDYTI KYLANTI JUODA KONTINENTA AFRIKA

O TOLIAU EINA PASAKOS KAIP BU SU HUSEINU
CHEMINIS GYNKLAS,IR KITA SCENARIJUS TAS PATS

KINIJA IR RUSIJA SPJOVE I JAV IR I EUROPA KURI
YRA 500 MLN APACIU SU KRRVUKAIS MINIA IR PERMETE VISUS SAVO PAJEGUMUS I AZIJA
RUSAI KURS EVRAZIJA PO TO PATI EUROPA ATBEGS ANT KELIU,KINAI DARO KINU ANAKONDOS KYLPA APLINK RUSIJA
NAIKINDAMI NATO REIKSME,VISUS PRIESLEKTUVINIUS SKYDUS EUROPOJE,JEI BUS IKI GALO PADARYTA KINIJOS ANAKONDOS KILPA APLINK RUSIJA

ATO ,PRIESLEKTUVINE GYNYBA EUROPOJE BUS EILINIS NIEKAM NEREIKALINGAS MOKESCIU MOKETOJU PINIGU SVAISTYMAS,BESTUBURE NATO IR EUROPS PRIESLEKTUVINE GYNYBA PASIDARO BEVERCIAI EILINIS BLEFAS

Vytenis to Volovoj, 2013 07 05 22:06
"Antra, Sirija yra vienas iš nedaugelio Rusijos forpostų regione (ką jau kalbėti apie laivyno bazę Tartuso uoste)"
----------
Kremlius neseniai paskelbė, kad saugumo sumetimais evakavo personalą iš laivyno bazės Tartuso uoste. Taip kad apie šitą bazę jau neverta kalbėti. Mušta korta.

besmegenis, 2013 07 05 17:43
rusija labai suinteresuota kad kataras dujuteki nusiteistu per sirija i europa, ir kad jav turetu kuo maziau problemu kreiptu demesi ne tik i kinija, bet surastu ir "artimajam uzusieniui" rusijos tam tarpe ir r. europai

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (921)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (224)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (297)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras