Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Rusija
 
  Jubiliejus už grotų (2)

Komentarai:

marius, 2013 07 17 19:01
Visi zino grazaus rusisko kapitalizmo ir demokratijos pradzia.. ir privatizacija... kaip buvo paskirstytos didziausios ir svarbiausios (ekonomine prasme) imones... kaip buvo suburtas elitas ir dar Jelceno laiku nebe berezovskio pagalbos padalintas pyragas... visi gave kasni kas mazesni kas didesni nuolankiai linksiojo savo istikimas galveles.. bet va gaidys atejo I vistide ir pasake ........
Berezovskis po sluota(anglija) pabego... vienas atsirado kuris kaip ir visi "vsivo dabilis sami " chodorkovskis. Turtingiausias rusijos zmogus ir pasaulio pagal amziu(tuo metu) ... nusprende paisipisinet.
bet tail nelabai zeide gaidi(putina) tada kad jau galutinai is kantrybes gaidi isvesti nuvaziavo pas respublikonus anatus atlanto... ir pradejo burkuoti su kitais gaidziais... Tapes ne tik nepaklusniu nevaldomu o svarbiausia nenuspejamu kuris galejo parduoti is dalies ar controlini paketa didziausios rusiskos naftos imone amerikos gaidziams buvo tikrai nepriimtina... tad Gaidys pagaidino .....

VIUDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 07 17 13:06
1.CADARKOVSKIS YRA TALENTINGAS VERSLININKAS ISNAUDOJES SUTO-CARO ELCINO TEISINI BESPRIDELA
UZ SIMBOLINE KAINA NUPIRKO SSSR BUVUSIA NAFTOS PRAMONE KURI PRIKLAUSE VISIEMS

NEMOKEJO DAUGELI METU NAUDINGU ISKASENU MOKESCIO TAI YRA NESILAIKE RUSIJOS ISTATYMU

IR SUKAUPES KRUVA NESVARIU PINIGU PASIKESINO I KREMLIAUS VYRUKU VALDZIA,KURIE SAVO LAIKU BUVO ZVALGYBININKAIS

CHADARKOVSKIS LABAI TIKO ELCINO PIJOKO SUTO EPOCHAI
BET PASIDARE NEPRITAMPANTIS PRIE PUTINO TEISINES REFORMOS
KADA SIS PAREIKALAVO
GRAZINTI RUSIJAI MOKESTI UZ NAUDINGAS ISKASENAS
IR GRAZINTI PINIGU SKIRTUMA UZ PUSVELCIUI NUPIRKTA SSSR NAFTOS PRAMONE

PIRMAS ETAPAS BUVO TAIKUS
CHADORKOVSKIS JO NEPASINAUDOJO

TODEL JUBILEJU SVENCIA UZ GROTU UZ TEISINI BESPRIDELA STAI IR VISKAS

VAKARAMS JIS BE PINIGU PASIDARE NEREIKALINGAS KAIP ISCIULPTAS APELSINAS IR PRIES EKONOMINI FINANSINI NIURBERGA JO ATSIKRATYS KAIP LIUDININKO ZINANCIO LABAI DAUG APIE ELCINO EPOCHA KADA PRASIDEJO TAS TEISINIS BESPRIDELAS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1259)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (306)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (344)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (658)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (172)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras