Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Jubiliejų metai (4)

Komentarai:

Ta-aip, 2013 08 27 12:58
"zakonno" padovanoti viešbutį meilužei, išparceliuoti prekybos ir žvejybos laivyną, pragerti su Ulmaniu jūrų sieną su Latvija. "Vsio zakonno"

to a.a., 2013 08 23 21:06
Dėl bendrinio žodžio: sąjūdis - taip, bendrinis, bet Sąjūdis - jau ne. Jaučiate skirtumą?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 08 23 13:43
1.TAIP SAJUDIS
BALTIJOS KELIAS
LR SEIMO GYNIMAS YRA DVASINIO LIETUVOS PRISIKELIMO LAIKOTARPIS

PAMENU GYNEME LT SEIMA TEVELIS LANSBERGIS DAVE TAIP VADINAMAS MIRTININKU ALGAS KAD GYMINAICIAI NORMALIAI PALAIDOTU

PRISIMENU SENA MOTERISKE KURI SURINKO PASKUTINES KAPEIKAS NUPIRKO BULVIU IR MESOS PADARE KELIUS CEPELINUS IR KARSTUS ATNESE JUOS MAZAME INDELYJE
I LT SEMA EIDAMA PESCIOMIS ILGA KELIA PER VILNIU
NES GATVES BUVO UZBLOKUOTOS AKMENIMIS IR BETONINEMIS BARIKADOMIS,ATNESTOMIS ARMATUROS TINKLAIS IS GRETA ESANCIU STATYBU

SAKO VALGYKIT SUNELIAI , JUS GYNATE LIETUVA


PRAEJO 25 METAI ISTORIJOJE TAI NULIS,O ASMENINIAME GYVENIME DAUG

ISTOJOME I ES IR NATO

DABAR KURIAME ES KONSTITUCIJA
ES KARIUOMENE
ES KARINE DOKRINA
ES ZVALGYBA IR KONTRZVALGYBA

KAS PASIKEITE NUO TU LAIKU LABAI DAUG
MANO PLAUKAI PALYKO BALTI-BALTI
VAIKAI ISILAKSTE KAS KUR
VIENAS GYVENA JAV
DUKRA-UK
KRIKSTO DUKRA-VOKIETIJOJE
KITA KRIKSTO DUKRA SVEICARIJOJE

NEZINIA KO VISKAS BAIGTUSI JEI PAVYKTU MASKVOS PUCIAS
DABAR GYVENU EUROPOS SAJUNGOJE
KURI NETURI
ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS

PARADOKSAI XXI AMZIAUS,NET JAV PIRMTAKIAI APIE TAI NESVAJOJO
KIEK DAR DAUG DARBU REIKIA NUVEIKTI

a.a, 2013 08 23 13:14
Sąjūdis yra bendrinis žodis, Sąjūdis yra tarsi tautinis tautos žodis, negali nei viena organizacija jo savintis vardan savęa, nes Sąjūdis yra vardan LIETUVOS.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (800)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (99)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (203)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (128)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (59)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras