Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Gerk, kūmai, bet proto nepragerk! (6)

Komentarai:

VVER, 2013 10 20 13:21
Dėkui, puikus straipsnis :)

Reideris to VVER, 2013 10 20 02:24
Pamąstymui :
Puikus straipsnis"Lietuvos ryte""Maskvos smūgiai Rytų partnerių neįbaugino"...

VVER, 2013 10 19 21:34
Pamastymui:
http://en.ria.ru/russia/20131019/184247380/EU-Ukraine-Deals-Final-Goal-is-Ousting-Yanukovych--Russian-MP.html

VVER, 2013 10 17 18:37
Jei Ukraina pasirašys ES asociacijos susitarimą, neabejotinai patirs labai daug žalos, kas tikrai kelia nerimą....

Reideris to Jogys, 2013 10 17 17:59
Užmiršai"cezarius"...

Jogys, 2013 10 17 17:46
Vargšai ukrainiečiai, kur jie eina... Taigi ES jie bus xolopai, teks jiems paklusti piktajam Briuseliui, vykdyti jo reikalavimus, įsivesti visokius ISO, vykdyti visokias korupcijos mažinimo priemones, dar pareikalaus vykdyti visokius žmonių teisių reikalavimus ir už viską numes tapeto dolerio pusbroli eurą...
O galėjo eiti į Kremliu, tai galėtų jaustis tikrais bojarinais Kremliuje. Galėtų nieko nekeisti – vogti kaip vogė, gerti kaip gėrė ir dar be muitų galėtų gauti daugiau pigios arielkos, o kad arielkai liktų daugiau pinigų – nafta ir dujos papigės. Na bent kol Kremliaus carui bus gera nuotaika.
Ai ir dar pamiršau paminėti, kad už arielką galėtų atsiskaitinėti auksiniais elektroniniais rubliais ir vietos užtektų visiems. O prasidėjus su ES, tai jie atlėks kaip apačiai su kirvukais be konstitucijos ir išnaikins visą Ukrainos narodą (bus baisiau už golodomorą), nes JAV yra nurodžiusi palikti tik vieną auksinį milijardą ir ukrainiečių ten nėra, greičiausiai (šiuo klausimu reikia pasitikslinti su vienu ekspertu iš UK).

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (374)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (54)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (159)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (14)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (18)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras