Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Sąjūdis ir nepriklausomybė (11)

Komentarai:

tracy, 2021 02 06 01:36
Ar jums skauda širdi? Nenusiminkite, tegul Dr.Ogala padeda jums susigražinti savo buvusiji “, jis iš tikruju yra tikras ir sažiningas meiles burtu ratukas, jis sugražino mano vyra. Aš esu Tracy Mattingly iš vieningos valstybes, aš labai džiaugiuosi, kad mano vyras grižo po to, kai paliko mane del kitos moters. Mano vyras turejo romana su bendradarbiu, ir aš taip myliu savo vyra, bet jis mane apgaudinejo su savo bendradarbiu, ir ši mergina, manau, mano vyrui naudojo raganas ar juodaja magija, kad jis manes nekestu ir tai buvo toks kritiškas ir neprašomas, aš verkiu visa diena ir nakti, kad Dievas atsiustu man pagalbininka, kuris gražintu mano vyra! Buvau tikrai nusiminusi ir man reikejo pagalbos, todel ieškojau pagalbos internete ir aptikau svetaine, kurioje buvo pasiulyta, kad dr. Ogala gali padeti greitai susigražinti buvusi vaikina. Taigi, pajutau, kad tureciau ji išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasake, ka man daryti, o aš tai padariau, tada jis man padare meiles burta. Po 16 valandu mano vyras tikrai man paskambino ir pasake, kad manes taip ilgisi, o Dieve! Aš buvau tokia laiminga, o šiandien aš vel džiaugiuosi savo vyru ir mes džiaugsmingai gyvename kartu, ir aš dekoju galingam burtu ratukui Dr.Ogala, jis yra toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija cia. jei esate cia ir jusu mylimasis jus atsisako, arba jei jusu vyras persikele pas kita moteri, daugiau neverkite, susisiekite su juo pagalbos dabar. Štai jo kontaktas. Siuskite el. laiška šiuo adresu: drogalad02 @ gmail. „com“ arba „Call / Whats-app“: +2347049668119.

victra, 2020 12 01 23:48
Sveiki visi Tai puikus atsiliepimas, kuriuo turiu pasidalinti. Kaip Dr.Ogala išgelbėjo mane ir mano brolį nuo herpeso ligų, jis sprendžia rimtas problemas ir gydo bet kokias ligas. Daktaras Ogala po daugelio metų bandymo išgydė mane nuo herpeso mažiau nei per savaitę, jis puikus ir tikrai žino, ką daro. Aš rekomendavau visiems. Šis burtų metikas yra labai labai geras. Profesionalus, tikslus, nuoširdus ir labai patyręs. Ačiū už jūsų darbą! Dėkoju savo draugui, kad jis mane informavo. Turiu pasikalbėti su jumis apie savo problemas. Aš nesitikėjau momentinių rezultatų ir buvau pasirengęs laukti kelis mėnesius. Mano nuostabai ir nuostabai, po kelių dienų spenelio pradėjau matyti rezultatus. Mano broliui buvo diagnozuotas herpeso virusas. Jis sutvarkė visus įmanomus būdus, kaip išsigydyti, tačiau viskas pasistengė, kad viskas nutrūktų, tačiau po to, kai mes tarnavome dr. per kurjerių tarnybą jis išsiuntė vaistažoles nuo herpeso viruso ir davė žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip jį pritaikyti, kai mano brolis jį pritaikė, nurodydamas, kad jis per 3 savaites nuo gydymo buvo visiškai išgydytas, mes išties šaunu. Dr. Ogala yra labai rekomenduojamas. Tai tikras dalykas. Išbandykite ir nenusivilsite! REIKIA PAGALBOS? Susisiekite +2347049668119 arba paštu: Drogala02@gmail.com
(1) Diabetas, 2) ŽIV AIDS,
(3) Šlapimo takų infekcija,
(4) B HEPATITAS, 5) IMPOTENCIJA,
(6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ
(7) DIARRHEA, 8) ASTHMA, 9) JEI NORITE VAIKO
(10 JEI NETEKAUJI ILGAI LOVOS ...

Dėdė, 2013 11 05 21:41
Kuo nusidėjo šis tinklapis, kad komentaruose vien pamišėliai ir iškrypėliai?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 11 03 23:35
VIDMANTAS TO LLL
1.IR ESAME APACIAI SU KIRVUKAIS XXI ELEKTRONIKOS AMZIUJE
NETURIME ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS

2.NATO DIENOS SUSKAICIUOTOS NES NATO ATSTOVAUJA 28 VALSTYBES

TOJAU BUS SUKURTA JTO GREITO REAGAVIMO KARIUOMENE KURI ATSTOVAUS 240 VALSTYBIU

IR LAUZYS STUBURUS BANDITELIU SAIKOMS
AR NEZINAI KOKIOS VALSTYBES KARINE DOKTRINA PAREMTA BANDITELIU SAIKU GAUDYMU?
ATSAKYK KAZKAIP PAMIRSAU

KAIP PAS TAVE SU MATEMATIKA
240-28=????

LLL, 2013 11 02 11:20
LAISVES LYGOS,SAJUDZIO DEKA MES LAISVI IR TURIME VALSTYBE
IR GERAS VEDLYS I LAISVE LANSBERGIS,JO DEKA MES NATO,ES TAI MUSU SAUGUMAS

Anonimas, 2013 10 31 08:12
VIDMANTAS TO ZYGEIVIS
1.LIETUVOS VALSTYBE LAIKOSI ANT TRIJU KERTINIU AKMENU
LAISVE
LYGYBE
GEROVE

SUTVIRTINA SIUOS AKMENIUS CEMENTAS ZMONIU DVASIA

2.LIETUVOS SAJUDIS BUVO SIUO DVASINIO CEMENTO GAMYKLA

3.PIRMAS VALSTYBES AKMUO LAISVE APIE KURIA JUS SNEKOTE

100% TUREJOME KAI BUVO PREZIDENTAS BRAZAUSKAS
VISA JUODA DARBA PADARE LANSBERGIS O PREZIDENTU ISRINKO KOMUNISTA BRAZAUSKA CIA APIE LIETUVIU NUOSEKLUMA IR LOGIKA

40% LT NEPREKLAUSOMYBES LIKO ISTOJUS I EUROPOS SAJUNGA IR NATO
60% LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBES PARDAVEME UZ DU BUTELIUS ALAUS IR SKALBIMO MILTELIU DEZUTE
KITAS LIETUVISKAS FENOMENAS

DABAR BUS ES KONSTITUCIJA TURESIME
10% NEPRIKLAUSOMYBES

TAI TO REIKALAVO SAJUDIS IS SSSR PIRMAME ETAPE

DEL EUROPOS SAJUNGOS AS SNEKETI APLAMAI NELINKES
NES
NERA ES KONSTITUCIJOS
ES KARIUOMENES
ES KARINES DOKTRINOS

NORINT TARKIME JAV BUTI LYGEVERCIAIS SU EUROPOS SAJUNGA
REIKIA PANAIKINTI JAV KONSTITUCIJA
ISVAIKYTI JAV KARIUOMENE
SUNAIKINTI JAV KARINE DOKTRINA

Žygeivis, 2013 10 29 20:37
politinė takoskyra tarp tikrųjų tautininkų ir jais apsimetinėjusių bei atvirų “jiervrofilų” darosi vis aiškesnė.

Akivaizdu ir tai, kad tiesiog gyvybiškai būtina sukurti naują Tautos Sąjūdį – Lietuvybės Gynėjų, kadangi senasis istorinis LPS, sėkmingai iškovojęs Lietuvai Nepriklausomybę nuo Sovietų imperijos, jau visiškai akivaizdžiai pasidalino į dvi labai aiškias ir griežtai priešingas savo strateginiais tikslais dalis – tautininkus ir “jievrofilus”.

“Jievrofilai” irgi jau labai aiškiai atskleidė savo tikruosius tikslus, kodėl jie tada parėmė Lietuvos Nepriklausomybę nuo SSSR imperijos – jie kažkada kovojo už Lietuvos Nepriklausomybę tik tam, kad ją po to kuo brangiau parduotų Jievrosojuzui – žinoma, patys tame “procese” didžiai praturtėdami “bekilnojant” svetimą žemę, miškus ir vandenis, “prichvatizuodami” gamyklas, įmones ir institutus (o tiksliau – tik jų pastatus ir po jais esančią brangią žemę) už beverčius “investicinius čekius”.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 10 27 21:52
VEL VAKARAI PATYRE FIASKO
NEBETURI SIRIJOJE OPOZICIJOS
KAI REIKIA NUSPRESTI SIRIJOS KLAUSIMUS TAIKIU BUDU DEMOKRATISKAI PER RINKIMUS NESE KUDASI I KRUMUS
SKAITYKITE IR MASTYKITE

От участия в «Женеве-2»
отказались 19 оппозиционных групп

27 октября 2013, 12:15
Как минимум 19 исламистских оппозиционных групп Сирии отказались от участия в мирных переговорах «Женева-2» по урегулированию сирийского конфликта.


«Мы заявляем, что конференция «Женева-2» не является и не будет когда-либо являться выбором нашего народа или наших революционных требований», – цитирует Agence France-Presse слова Ахмада Исса аль-Шейха, главы бригады «Сакюр аль-Шам», которая входит в состав Свободной сирийской армии. Бригада, по заявлениям самих оппозиционеров, насчитывает порядка 9 тысяч человек, передает РИА «Новости».


Саудовская Аравия пригрозила отвернуться от США
НАТО поразил системный кризис«19 групп сирийской оппозиции, не способной действовать без поддержки извне, «отвергли» проведение «Женевы-2». То есть ее срыва хотят их спонсоры», – написал в своем микроблоге в Twitter глава международного комитета Госдумы Алексей Пушков, комментируя это сообщение.

По данным американских СМИ, госсекретарь США Джон Керри, продвигающий идею мирной конференции, столкнулся с оппозицией из числа собственных советников. Противники Керри в Госдепе опасаются, что сирийская оппозиция будет бойкотировать конференцию и что это приведет к публичному фиаско США.

В конце прошлой недели генсек Лиги арабских государств (ЛАГ) Набиль аль-Араби сообщил, что «Женева-2» состоится 23 ноября. Однако эта дата пока не подтверждена. Инициаторами конференции стали Россия и США. Впервые эта идея была озвучена в мае, но сроки сдвигались несколько раз. Ряд оппозиционных лидеров и объединений в Сирии отказываются участвовать в конференции, пока президент Башар Асад не пообещает передать власть переходному правительству и уйти в отставку.

На этой неделе лидер Национальной коалиции сирийской

оппозиции и революционных сил Ахмад Джабар заявил, что целью конференции должно стать отстранение от власти Асада, который подобные предложения отвергает.


TAI BENT OPOZICIJA BANDITELIU SAIKOS,KURIOS NESUGEBA VALDYTI VALSTYBES IR BIJO NES DAUGIAU NEGU KALASNIKOVAS NEZUNO

IR TAIP DABAR GEOPOLITIKOJE IR BUS STRATEGU NERASTA VIEN TAKTIKAI-MEGEJAI NORINTIS ISOKTI AUKSCIAU BAMBOS

Lachudra, 2013 10 27 18:20
retai rašau į portalus, bet šįkart pritarčiau vienam iš "baltosios lazdelės" komentatorių - MAROZUI IŠ UK (atleiskit, rašysiu mažosiomis):

VL iš tikrųjų buvo ir yra didžiausias mūsų nepriklausomybės strategas, vedlys, galva, nors daug kas jo vaidmenį norėtų sumemnkinti (pradedant ekskomunistais). Žinoma, jis turi trūkumų... Dėl Adamkaus - reikia ginčytis. Jis smarkiai skiriasi nuo VL
savo vidine kultūra, pakantumu, tėviškumu (štai jis - TĖVELIS), nors - likimo ironija - vaikų neturėjo. Kartais jis erzindavo newryžtingumu, delsimu, mindžikavimu. Bet abu jie - Lietuvos ir tautos korifėjai. Lenkiu prieš juos savo pliką galvą, iš štiš visoke kritikai, prisiriję už ES išmokas ir ją keikiantys...

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 10 26 23:22
NE ANOMIMAS
O VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH

O TEVELIS V.LANSBERGIS BUVO IR BUS LIETUVOS STRATEGAS KURIS ATVEDE LIETUVA I NEPRIKLAUSOMYBE
ADAMKUS KITAS STRATEGAS APTVERE LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBES NAMA NATO TVORA IR UZRASE ES SALIU KADASTRE

DABAR LIETUVOJE STRATEGU NERASTA VIEN MEGEJAI-TAKTIKAI

Anonimas, 2013 10 26 23:19
1.TAIP SAJUDIS BUVO JEGA
2.BUVO BALTIJOS KELIAS
3.TAUTOS ATGYMIMAS PRISIMENU GYNEME LT SEIMA SENUTE UZ SAVO PASKUTINES KAPEIKAS NUPIRKO BULVIU IR ATNESE MUMS I LT SEIMA PUODA KARSTU CEPELINU
VALGYKYK SUNELIAI SAKO JUS GYNATE TEVYNE

4.TAIP MES GYNEME LIETUVA
KURIAME LT KONSTITUCIJA
LT KARIUOMENE
LT KARINE DOKTRINA
KURIAME LT CIVILINE GYNYBA IR 911 TARNYBA
TAI BUVO PATYS IDOMIAUSI IR UZSIDEGYMO METAI
DIRBOME VISI NESKAICIAVOME NEI LAIKO NEGAILEJOME NEI JEGU

KAIP REIKEJO PRIPAZINTI MUSU DARBO VAISIU LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBE JAV SU DIDZIAUSIA KARIUOMENE NERE I KRUMUS,MES VISI SOKE BUVOME
KEIKEME JAV TUSTANCIAZODZIAIS KEIKSMAZODZIAIS
MES PO TANKAIS JIE I KRUMUS

5.DABAR IKISO MUS UZ DU BUTELIUS ALAUS IR SKALBIMO MILTELIU PAKELI
I KAZKOKIA VALSTYBE PARODIJA
EUROPOS SAJUNGA NETURI ES KONSTITUCIJOS
ES KARINES DOKTRINOS
ES KARIUOMENES
LAIKO MUS 500 MLN ES GYVENTOJU BULVONAIS APACIAIS SU KIRVUKAIS

NE TAM MES LINDOME PO TANKAIS KAD MATITUMEM POLITINE PARNOGRAFIJA
MES KOVOJAME UZ RIMTUS VAKARUS IR NOORMALIA USA

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (800)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (99)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (203)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (128)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (59)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras