Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Islamo pasaulis geopolitinėje erdvėje (3)

Komentarai:

apie 6, 2013 11 09 13:16
arrr? apie 7? gerai būtų kai kuriuos faktus bent kas 10metų atnaujint

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2013 11 08 11:42
1.DIDZIOJOJE GEOPOLITINEJE SACHMATU LENTOJE KOL KAS KAUNASI DU JULIJAI CEZARIAI JAV IR RUSIJA
SALIA STOVI KINAS IR NORI SUZAISTI PASAULINE SACHMATU PARTIJA SU JAV.

2.KA MASTO JAV JULIJUS CEZARIS ISLAMO ATZVILGIU
PAGAL AUKSINIO MILIARDO PROGRAMA ISLAMO NERA
JIS DABAR TIK YRA KAIP PRIEMONE KURI TURI SUNAIKINTI KITUS,O PASKUI BUS SUNAIKINTAS PATS
JAV DEGINA KARANA,SLAPINASI ANT ISLAMO KARIU LAVONU PILNAS TEISINIS BESPRIDELAS ISLAMO ATZVILGIU


3.KA MASTO ISLAMO ATZVILGIU RUSIJOS JULIJUS CEZARIS PAGAL SAVO EVRAZIJOS PROGRAMA SAKO KAD PASAULYJE UZTEKS VIETOS VISISMS NORS IR 10 MLRD GYVENTOJU
ISLAMUI SIULO SUKURTI ISLAMO IMPERIJA


STAI KOKIA ISLAMO ATEITIS
JAV BLOGIO KELIAS-BUTI SUNAIKINTAIS
IR
RUSIJOS GERIO KELIAS-TURETI ISLAMO IMPERIJA

londonas, 2013 11 08 10:25
Mano galva pagrindine ekstremizmo irstava islamo pasaulyje yra saudo arabija, ji diktuoja ekstremistines madas.beda ta, kad visas likusis pasaulis nesyrys nei bomborduoti nei kitaip smarkaiu ytakoti sia valstybe, nes jos zemeje yra pagrindiniai musulmonu sventieji miestai meka ir medina,greiciausiai reikia laukti vidiniu pokyciu sioje valstybeja,vahabizmas eina is sios valstybes,bin ladenas is sios valstybes dauguma teroristu rugsejo vienuoliktos is sios valstybes,Vakaru ziniaskloaidoje apie saudo arabija tyla.....iranas irakas,sirija, egiptas tunisas libija, marokas turkija, o apie sauditu imperija tyla....(ekspertai supras apie ka as, nesakau ,kad neraso, bet tonas temu gausa spaudoje ir panasiai leidzia sakyti ,kad vyrauja tyla).pagrindine priezastis ta kad saudo arabija nuopat antro pasauliniokaro yra artimiausia jav sajungininke islamo pasaulyje,manau tuo viskas pasakyta,Irake demokratija ivedineja.....sauditai sekmingai galvas kapoja gatvese jau simtus metu :) demokratija,saudo arabija finansuoja tiek talibus, cecenu separatistus, dagestanieciu kovotojus ir.t.t nekalban jau apie kovotojus sirijoje:)ira iseitis:skaldyti saudo arabija ir bandyti ten ivedineti demokratija,cia slypi keli pavojai 1.musulmonu pasaulis gali susivienyti( nes kaipminejau saudo arabijoje yra pagrindiniai musulmonu sventieji miestai)2.musulmonu pasaulis gali smarkiai susiskaldyti,ir regijone bus dar didesnis chaosas(nors tikriausiai sis scenarijus gersnis nei pirmas ilgalaikeje perspektyvoje ) aciu uz demesi :)

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras