Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Bulgarija: šalis, kur bėdos po vieną nevaikšto (11)

Komentarai:

Dėdė, 2013 12 12 22:01
Pats bent supranti ką parašei?

To Dėdė, 2013 12 12 20:38
"...nei Lietuvai. Jų vyriausybes aš kartais kritikuoju... Kas jau toks esi, kritike? Gal pasirodytum viešai? Kitu atveju primeni pederastus, kritikuojančius Katalikų bažnyčią. Vieni ir kiti - apgailėtini."

Tai tau, saląga, ES lygu bažnyčia????? :DDDDDDDDD
Nesuprantu, iš kur tokių idiotų prisiveisia? :DDDDDDDDDDDD

Dėdė, 2013 12 12 15:00
...nei Lietuvai. Jų vyriausybes aš kartais kritikuoju... Kas jau toks esi, kritike? Gal pasirodytum viešai? Kitu atveju primeni pederastus, kritikuojančius Katalikų bažnyčią. Vieni ir kiti - apgailėtini.

Šaltis iš Novosibirsko, 2013 12 12 14:52
http://lzinios.lt/lzinios/Gimtasis-krastas/Prie-ruso-man-buvo-geriau
Skiriama "muitų sąjungos" lobistams.

VVER, 2013 12 11 20:31
Mano "išvedžiojimai" nėra priešiški nei Europos Sąjungai, nei Lietuvai. Jų vyriausybes aš kartais kritikuoju. Bet primenu, žodžio laisvė yra garantuojama Lietuvos konstitucijoje, kaip valdžios skaidrumą ir žmonių interesų vykdymą užtikrinantis įrankis. Ir jau tau tas nepatinka, nupezęs komuniaga, tai gal nešdinkis į kokios Kinijos ar Šiaurės Korėjos forumus. Ten galėsi suokt apie "brangiuosius lyderius", kiek tik širdis geidžia, ir visi tau pritars :DDDD

Dėdė, 2013 12 10 19:29
Tavo visi išvedžiojimai priešiški Lietuvai, Europos Sąjungai, bet palankūs putės grobuoniškai politikai. Iš ten ateina informacija kaip Lietuvos valdžia blogai tvarkosi, kaip nuskriausti žmonės ir pan. Nieko tu ten nemąstai, o tik tapšnoji savo raudoną šūdą ir kartoji putės aplinkos skleidžiamas nesąmones. Tai tiek apie dergimą

VVER, 2013 12 09 20:51
Ne, ne dėl to. Sakei, kad aš dergiu Lietuvą, aš paprašiau tą įrodyti citata. Tu neįrodei. Tad dabar sakau, kad būtų gerai atsiprašymas už šmeižimą.

Dėdė, 2013 12 08 16:47
Ar ne tavęs tik atsiprašyt turėčiau?! Tiesiog Bulgarijoj ir Turkijoj esu buvęs per 60 kartų per paskutinius 3 metus.

VVER, 2013 12 07 18:16
To Dėdė:
Tai pateiksi citatą? Jei nežadi to daryti, tai atsiprašymas už šmeižimą irgi neblogas variantas būtų :))

Dėdė, 2013 12 07 15:31
O nieko ten nesidaro toj Turkijoj. Tai turtinga ir draugiška šalis, skirtingai nuo Bulgarijos.

VVER, 2013 12 07 12:33
Dėkui už informatyvų straipsnį :)
Jei jau gan tolokai nuo Sirijos esanti Bulgarija nepatenkinta pabėgėliais, galima tik įsivaizduoti, kas dedasi Turkijoj :/

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1187)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (256)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (315)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (582)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (147)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras