Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Abenomikos pagrindai (3)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 02 15 02:07
VIDMANTAS TO VVER
1.DVIRATIS ISRASTAS TAI ADAMO SMITO LASIKINE EKONOMIKA KURIA NAUDOJO JAV PRADININKAI IR JAV KLESTEJO IR BUVO SVAJONIU SALIS

2.DABAR PSEUDO EKONOMIKU PATEISINANCIU TAPETU DOLERIU SPAUSDINIMA MILONAI VIENA IS JU JAPONU
TODEL NEBUK JUOKDARIU IR PIRMA PERSKAITYK ADAMA SMITA

VVER, 2014 02 14 14:56
Puikios žinios Japonijai. Gal dar reikėtų labiau remti daugiavaikes šeimas, kad gyventojų skaičius taip nekristų?

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 02 12 09:58
VIDMANTAS TO VISIEMS
1.YRA KLASIKINE ADAMO SMITO EKONOMIKA KURI VEDA PRIE KLESTEJIMO

2.KITOS PSEUDO EKONOMIKOS TIK SUKURTOS PATEISINTI BESAIKI DOLERIU SPAUSDINIMA IR KRIZIU BUTINUMA,KURIU ESANT KLASIKINEI EKONOMIKAI TIKIMYBE GAN MAZA

3.AS JAU BUVAU PATEIKES PAVYZDI SU DVIRACIAIS
KADA LIETUVIS TURI VIENA DVIRATI KURIUO KAINA 300 LT
IR JAV PILIETIS TURI 300 DVIRACIU X 300 DOLCU-TAPETU=90 OOO DOLERIU

JAV PILIETIS UZ LIETUVI PAGAL PSEUDO EKONOMIKA N-KARTU TURTINGESNIS

KYLA ELEMENTARUS KLAUSYMAS KAM JAV PILIECIUI 300 DVIRACIU JEI UZTENKA VIENO

ATSAKYMAS PAPRASTAS JAV KONGRESE SEDI DVIRACIU MAGNATAS KURIO BIZNIS YRA DVIRACIAI IR JIS METU METAIS STUMIA SAVO BIZNI IR JAM NESVARBU KIEK DVIRACIU TURES JAV PILIETIS 1000 AR 1 MLN
SVARBU KAD KLESTI JO DVIRACIU BIZNIS

TAI PSEUDO EKONOMIKOS PROCESAS
KLASIKINE EKONOMIKA SAKO KOKIA YRA PAKLAUSA TOKIA TURI BUTI IR PASIULA

DABAR PAKLAUSOS NERA DVIRACIAMS,O PASIULA DIRBTINA MILIARDINE TAI JAU NE EKONOMIKA,TAI ZALIAVU SVAISTYMAS IR BANKROTAS

SPEKYTE IS TRIJU KARTU
VIENAS VERSLININKAS AUGYNA TRYS VYSTAS IR GAUNA 20 DOLERIU PELNA
KITAS GAMINA 3 DVIRACIUS IR GAUNA 900 DOLERIU PELNA

KADA TIE VERSLININKAI MIRS BADU?

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1328)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (335)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (363)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (760)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (194)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras