Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Australijos imigracijos politika: distopija bėgantiems nuo konfliktų (5)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 03 22 08:56
VIDMANTAS TO MINDAUGUI

1.KAI PRASIDES LIETUVOJE BEISBOLINE DEMOKRATIJA IR TU PRIVALES SU SEIMA BEGTI NUO TU PASAULINIU TEISINIU BESPREDELSCIKU TU TURESI PABEGELIO STATUSA
TAI REISKIA KAD TU NORMALUS ZMOGUS NEGALI NORMALIAI GYVENTI BEISBOLINEJE VALSTYBEJE

2.TAI NORMALU,KAD TAVE MYLINTIS KAIMYNAS SUPRANTANTIS TAVO BEDAS IR KURIS UZJAUCIA TAVE
LEIS SAVO PASIENIECIAMS ILEISTI TAVE I KITA SALI PAVALGIDINS IR SUTEIKS VAISTU NUO BEISBOLINIO SOKO

3.GAL TU SERGI KAIP SAKO PSIHOLOGAI AUKOS SIMDROMU JO ESME PAPRASTA KUO BANDYTAS DAUGIAU MUSA AUKA,TUO AUKA DAUGIAU MYLI BANDYTA

DABAR TOKIA LIGA SERGA LIETUVA

4.IR NIEKADA NESAKYK NIEKADA KAD TU NEBUSI PABEGELIO,PRASIDES KLIMATO ATSILIMAS KADA BALTIJOS JURA BUS TIES KAUNU PAZIURESIU I KURIA PUSE TU BEGSI

5.LIETUVISKA PATARLE SAKO NESPJAUDYK I SULINI,NES REIKS GERTI

Mindaugas, 2014 03 21 02:35
Idomu kidel kazkuri valstybe privalo priimti pabegelius? Ir dar oabegeliai skundziasi blogom salygom. Tai yra paprasciausi sienos pazeidejai, tad ir elgiamasi su jais kaip su pazeidejais. O tie visi kurie gina ju teises, lai parodo asmenini pavyzdi - kiek pabegeliu jie prieeme.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 03 20 17:26
INFORMACIJA APMASTYMUI KAS DEDASI SALIA AUSTRALIJOS
KAIP PAPRASTOS SALIS KAIP FILIPINAI ATSISAKO TAPETU DOLERIU

Версия для печати Китай и Новая Зеландия начинают прямую конвертацию собственных валютсреда,
19 марта, 2014
- 16:13
Прямая конвертация китайского юаня
и новозеландского доллара
будет возможна
уже со среды.


Об этом во вторник сообщил Народный банк Китая.

Центральный банк будет объявлять ежедневный курс юаня по отношению к новозеландскому доллару примерно в 01.45 по Гринвичу, говорится в заявлении Китайской международной валютной торговой системы, которая контролируется центральным банком.

Вслед за долларом США, японской иеной, австралийским долларом, российским рублем и малазийским ринггитом, новозеландский доллар стал шестой валютой, напрямую конвертируемой в юани.

Это решение избавляет компании и валютных трейдеров от необходимости конвертировать новозеландские доллары в юани с использованием валют третьих стран при осуществлении платежей.

При объявлении этого решения в Пекине присутствовал премьер-министр Новой Зеландии Джон Ки. Он сказал, что прямая валютная конвертация будет содействовать развитию торговли и инвестиций между Китаем и Новой Зеландией, сокращению издержек и упрощению условий ведения бизнеса. Китай является крупнейшим экспортным партнером Новой Зеландии, продолжил Ки.

Китай вынашивает амбициозные планы по превращению юаня в мировую резервную валюту. Возможность прямой конвертации открывает возможность центральному банку Новой Зеландии по размещению части резервов в правительственных облигациях Китая.

VVER, 2014 03 19 20:39
Deja, aš nemanau, kad Australija galėtų priimti daug pabėgėlių. Pagrindinė jų industrija- gamtinių išteklių gavyba, ir žemės tinkamos nėra tiek daug, visa tai nelabai tinkama imigracijai.

Laura Zaliene, 2014 03 19 16:20
Tiesmukiskas, akis atveriantis straipsnis. Justina, su nekantrumu laukiu kitu straipsniu, kaip visada idomiomis ir nedaznai lietuviskoje ziniasklaidoje gvildenamomis temomis.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras