Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  V. Landsbergis atsakinėja tiesioginiame eteryje tarptautiniam al Jazeera tinklui, Vilnius, 2014-03-31 (1)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 04 07 19:23
1.AS V.LANSBERGI GERBIU KAIP GERIAUSIA LIETUVOS STRATEGA

O JU LIETUVOJE BUVO TIK DU
LANSBERGIS-ATKURE LT NEPRIKLAUSOMYBE BE BEISBOLO LAZDU INTELEGENTISKAI TAIKIAI TIK SU 13 LAVONU
NORS GREME BUVO 1000 KARTU DIDESNE NEI MAIDANE BUVIO REALUS TANKAI REALI KARIUOMENE

LANSBERGIS TADA PASIELGE TOLEREGISKAI IR ISMINTINGAI UZDRAUDE MUMS NAUDOTI MOLOTOVO KOKTELIUS NES PRIE LT PARLAMENTO BUVO TUKSTANCIAI TAIKIU GYVENTOJU IR AKIMIRKSNIU JIE GALEJO VYRSTI NEGYVA MESA,KA NEPASAKYSI APIE MAIDANA

ANTRAS LT STRATEGAS YRA ADAMKUS ISTOJOME I ES IR NATO

2.DABR NATO IR ES REIKALAS SUSITVARKYTI SAVO MESLO KRUVAS JURIDISKAI MES PADAREME VISKA

ES NEPADARE NIEKO
NERA ES KONSTITUCIJOS
ES KARINES DOKTRINOS
ES KARIUOMENES
MES XXI ELEKTRONIKOS AMZIUJE ESAME 500 MLN APACIU SU KIRVUKAIS

KAS LIECIA NATO VISI SANDORIAI KOL LIETUVA NEBUVO ISTOJUSI I ES BUVO SU NATO JURIDISKI IR BE PRIEKASTU,NES LIETUVA BUVO VIENA SAVARANKISKA LAISVA RESPUBLIKA IR TUREJO TEISE APSISPRESTI KUR EITI

4.DABAR KAIP LIETUVA ISTOJO I ES VISI LIETUVOS DOKUMENTAI SU NATO PASIDARE NETEISETI
SU NATO DABAR SUDARINETI TURI SUTARTYS ES
BET NERA
ES KONSTITUCIJOS
ES KARINES DOKTRINOS
ES KARIUOMENES
ES KARINIAIS KLAUSYMAIS ATSTOVAUJA AGENTURA
DOZILIS XXI ELEKTRONIKOS AMZIUJE,KAZKOS FEODALIZMAS

ES KARIUOMENE TURI ISTOTI I MODERNIA NATO O NE LIETUVA EILINE ES RESPUBLIKA

2% BVP TURI MOKETI ES NATO GAL IR MAZIAU TAI SUSITARYMO TARP ES IR NATO OBJEKTAS,O NE LIETUVA ,LATVIJA,ESTIJA IR T.T

PONAI TIEK PRIPAINIOJO JURIDINEJE ERDVEJE,KAD RUSIJAI LAIBAI LENGVA PANEIGTI JU VISUS NEJURIDINIUS VEIKSMUS

DABAR PATEIKSIU GYVENIMISKA PAVYZDI YRA GAMYKLA ES
IR GAMINA SOVINIUS PATRANKOMS TAME FABRIKE ES YRA CECHAS LIETUVA KURIS GAMINA MEDINES DEZES SUDETI TIEMS SOVINIAMS DABAR PAGAL JUOKDARIU ISVEDZIOJIMUS NATO PATRANKU SVEDINIU UZSAKOVUI TURI MOKETI NE GAMYKLA ES O JUOS CECHAS LIETUVA,LATVIJA,ESTIJA NA JUOKDARIU KOMANDA IR TIEK

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1259)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (306)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (344)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (658)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (172)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras