Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Moldovai tenka susirūpinti (3)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 04 29 01:31
VIDMANTAS TO KEISTA
1.VISU PIRMA KAIP PAS TAVE SU MATEMATIKA
2.ATSTUMAS NUO KUBOS IKI USA 99 MYLIOS
3.RAKETU GREITIS 5 MAXSAI YRA IR 10 MAXSU RAKETOS
4.TOKIU RAKETU PRAKTISKAI NUMUSTI NEIMANOMA
5.TAI PAIMK KALKULIATORIU IR PASKAICIUOK
KAS YRA KUBA

MATAI KENEDIS BUKESNIS UZ TAVE BUVO TODEL MARSIECIAI IR NUSOVE SKIRI SKIRTUMA
TARP KARYBU KRIZES-1
IR
KARYBU KRYZES DU

kiesza, 2014 04 28 23:47
O tai kam rusams belstis į tą kubą dislokuoti raketų, kai jie ir taip turėdami balistines raketas iš betkurios rusijos vietos galėtų skraidinti branduolines galvutes į bet kurį pasaulio tašką. Kuba būvį svarbi prieš 50 metų...

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 04 26 22:44
1.DEL MOLDOVOS IR KITU SOCIALISTINIU SALIU PAPASAKOSIU KORTU ZAIDYMO PAVYZDZIU

YRA LABAI IDOMI RUSISKAS ZAIDYMAS KORTOMIS,,DURNIUS,,
TAI TAME ZAIDIME ZAIDZIA N ZAIDEJU TAME TARPE UKRAINA,MOLDOVA IR KITOS IR TIK DVI SALIS JAV IR RUSIJA TURI KOZIRNAS KORTAS
RUSIJA TURI KOZIRIUS NUO TUZO IKI VALETO
USA TURI KOZERIUS NUO 10 IKI 6 VISOS KITOS PASAULIO SALIS NEKOZIRNOS KORTOS

2.DABAR JAV PANAUDOJO TRYS KOZIRNAS KORTA UKRAINAI,MOLDOVAI,GRUZIJAI LIKO TAI KOZIRTNOS KORTOS 10,9,8 IR DAR DVI KOZIRNAS KORTAS 6 IR 7
PANAUDOS BALTIJOS SALIMS IR USA LIEKA BE KOZIRIU

RUSIJA PANAUDOJO KOZIRNA VALETA IR GAVO KRYMA,PAS RUSIJA DAR LIKO 3 KOZIRNOS KORTOS
DAMA,KARALIUS,TUZAS

DAMA TAI EVRAZIJA
KARALIUS TAI BRIKS PASAULINIS BANKAS IR BRIKS TVF

IR KOZIRNAS TUZAS BRIKS KARINIS
PRIEMIMAS KUBOS I BRIKS KARINI
BRIKS 5 STR KUBOS UZPOLYMAS VISO BRIKS UZPOLYMAS
BRIKS RAKETOS KUBOJE 99 MYLIOS NUO JAV
IR VISOS SOCIALISTINES SALIS TAME TARPE MOLDOVA,LIETUVA,UKRAINA IR KITOS ZASELIA GRIZTA NAMO

KAIP JUMS TOKS KORTU ZAIDYMAS IR KAIP GALVOJATE KAS JI LAIMES?
V DURAKA IGRAT TOZE NADO UMET

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1251)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (300)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (650)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras