Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Skelbimai
 
  Kvietimas dalyvauti konferencijoje „Pietų Kaukazo konfliktai kaip geopolitinių strategijų įrankiai pozicijų stiprinimui“ (3)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 05 29 21:28
VIDMANTAS TO REIDERIS
1.KA SU SLABAKAIS SNEKETI NET ZURNALISTU ISLAISVINTI NESUGEBA
TENKA KADIROVO PRASYTI TAI BENT JAV PASAULIO POLICININKAS

2,TAIP APIE TOS PACIUS ZURNALISTUS SNEKU NENUSTEBCIAU JAI JAV JIEMS I BAGAZINE IKISTU PAVANDENINI LAIVA
GEDA PRIES VISA PASAULI

3.BET KAIP UKRAINIECIAI NERADO ATOMINIU RADIOAKTYVIU MEDZIAGU KURIUOS JIEMS SUKISO ES IR USA
DABAR PO CIRNOBILIO GAVOSI UKRSINIECIAI MUTSNTSI,DSBSR BUS TRIS KSRTUS MUTANTAI
USA VISAI NEVALDO SITUACIJOS UKRAINOJEReideris to V.Morozas, 2014 05 28 22:36
Negalėjo ar nenorėjo,tai du skirtingi dalykai...:))Čia kalbi apie tuos žurnalistus,pas kuriuos rasti nešiojami
priešlėktuviniai kompleksai?:)))

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 05 28 21:33
1.KAUKAZA USA NEKONTROLIUOJA
KAUKAZA KOINTROLIUOJA
PASAULINE CECENU MAFIJA
PASAULINE AZERBAIZANU MAFIJA
IR PASAULINE ARMENU MAFIJA

2.JAV UZSENIIO REIKALU DEPARTAMENTAS NET NEGALEJO ISLAISVINTI DVIEJU RUSU PAGROBTU UKRAINOJE ZURNALISTU TAI PADARE KADYROVAS

JIS KREIPESI I PASAULINE CECENU MAFIJA
TIE PASKE TIK DU ZODZIUS URAINAI

REIKS TAIP PAT REIKALAI ISISPRES SU KARABACHU IR APLAMAI SU VISU KAUKAZU BE USA IR JU STATITINIU NEREIKIA TAIP SAVE SUREIKSMINTI

JEI USA GRAZINTU ZURNALISTUS IR LAIMETU APKALTA PRIES JANUKOVICIU SAKYCIAU MALACIAI SUGEBA
O DABAR GRIAUTI IR KIRSINTI PILIETINIUS KARUS KIEKVIENAS BIBIN LADENAS GALI
DRAUGAUJAM
AR KARIAUJAM

UKRAINOS POLITIKAI PAGALVOVO IR ATSAKE DRAUGAUJAM
IR ATIDAVE ZURNALISTUS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1014)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (156)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (256)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (429)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (90)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras