Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  (Nesu)laukiant susitarimo dėl Irano branduolinės programos (7)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 07 03 19:40
VIDMANTAS TO SKAITYTOJAS
1.JUS TAMSTA DISKUTUOKYTE,O NE S ... MALKYTE

2.DISKUSIJA YRA NAUDINGA ABIEMS PUSEMS
PRODO JU BUKUMA ARBA TEISUMA

30:4 FUTBOLO TERMENOLOGIJA EVRAZIJOS NAUDAI ZAIDYMAS I VIENUS VARTUS

3.MIEGA JAV LETARGO MIEGU PRAMEGUOS ISLAMA SAVO VALSTYBES VIDUJE IR JTO GREITO REAGAVIMO KARIUOMENE

Skaitytojas, 2014 07 03 19:14
Pastebėjimas: kuo mažiau atsakinėji Vidmantui, tuo mažiau užteršti straipsnio komentarai.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 07 03 15:32
VIDMANTAS TO REIDERIS
1.IR TU MAN PROFESIONALIAM LAKUNUI AISKINI APIE AVIACIJA NET JUOKAS IMA

2.RASK MAN SKRAIDANTI ZAPOROZIETI RUSIJOJE UZ 2 MLRD DOLERIU O JAV F-35 SKRAIDANTIS TRAKTORIUS
JAU IR SKRAIDYTI ZMONISKAI IR SAUDYTI NEMOKA

3.RUSIJOS STRATEGINIS LEKTUVAS BUVO KELIS KARTUS PRISIARTINES PRIE JAV LEKTUVNESIO PARODYDAMAS KAD KARO METU JIS JAU BUTU DUGNE

4.JAV LETUVAI NETINKAMI KARIAUTI SU RIMTOMIS KARIUOMENEMIS NES VIRS BRANGI METALO LAUZO KRUVA,SU PAUASAIS GAL?????

7.TU NET NENORI SUPRASTI,KAD JAV PRARADO SAVO PRANASUMA ORE IR JUROJE,BANDO SAVO PRANASUMA PATEISINTI ZEMEJE APJUNGDAMA VOKIETIJOS IR PRANCUZIJOS TANKU GAMYKLAS IR TAI IS BUTINUMO,KAD BUTU VIENAS STANDARTAS,O TAI GAMINS SOVINIUS TANKAMS KURIE NEILIS I PABUKLO VAMZDI

KOSMOSE JAV VEL BETVARKE NEGALI ISIVERSTI BE RUSU KOSMINIU VARIKLIU,TEISINGAI RAGOZINAS SAKE REIKS LEISTI PALYDOVUS RAGATKES PAGALBA

TU SUPRASK KAD MES NENUSITEIKE PRIES JAV ,MES NUSITEIKE PRIES TAI KAIP JAV VISKA DARO
AKMENS AMZIUJE GERIAU DARYDAVO,O DABAR XXI ELEKTRONIKOS AMZIUS POPUASU MAZEJA ,O JAV VISA PASAULI PAPUASAIS LAIKO

Reideris to V.Morozas, 2014 07 02 21:39
Pilnai degraduoja tik Rusijos kariuomene,ypač TSRS laikais
jos turetas mokslinis potencialas...Geriausius specialistus didesnėmis algomis pervilioja net gi kinai...

Reideris to V.Morozas, 2014 07 02 21:34
Kiek gali meluot:JAV turi 7300branduoliniu galv.,tuo tarpu Kinija vos 200vnt..."Taikingoji" Rusija vel lydere -
8000vnt.duomenys iš "SIPRI"...Net gi sudėjus visus"supuvusiu"vakaru arsenalus tie prilygti Rusijai nera pajėgus...JAV kartu su UK pastoviai modernizuoja savo branduolines galvutes,tiek ju pristatymo priemones"Trident"raketas...Bombonešiu "B-52" yra atsisakoma tikslingai,kadangi jie nebetenka prasmes...
Ateityje juos keis bepilociai aparatai,kurie šiuo metu yra tobulinami sioje srityje Rusija atsilieka apie 25-30metu,Kinija dar daugiau...ir naujos kartos ypatingo tikslumo "Trident"raketos...koreguojamos tu paciu bepilociu ir palydovines sistemos ...

vVIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 07 02 12:25
1.NENUSTEBSIU,KAD IRANAS ALENKS JAV BRANDOLINIU GYNKLU GAMYBOJE STAI JUMS ELEMENTARI STATISTIKA

JAV ORO PAJEGOS KURIUOS GALI GABENTI BRANDOLINI GYNKLA SUMAZEJO 80%
LIKO 68 TRANTAI B-52 KURI PASKUTINI PAGAMINO 26-10-1962 2014-1962=52 METU SENUMO IR TIE TRANTAI SU BRANDOLINIU GYNKLU SKRAIDYS DAR IKI 2040 METU,
O SIAUBE SKRENDA SENAS TRANTAS VISRS JAV SU BRANDOLINE BOMBA IR LAUK KOL JIS NUKRYS ANT JAV PILIECIU GALVOS

2.JAV PASKUTINI BRANDOLINI UZTAISA PAGAMINO 1991
2014-1991=PRIES 23 METUS
TURI BRANDOLINIU GALVUCIU 350 KINAI 6000 BRANDOLINIU GALVUCIU
IDOMU KAS LAIMES KARA KINAI AR JAV?

3.PASKUTINIS ATOMINIS BANDYMAS JAV BUVO 1990 METAIS
KIEK JU BUVO INDIJOJE IR KOREJOJE IR IRANE SPRESKYTE PATYS

4.PAGAL PLANA USA 2000 TUREJO TURETI 230 STRATEGINIUS BOMBONESIUS
130-B-2
IR 100 B-1-A

TOKIA PATI SITUACIJA LAIVYNE IR SAUSUMOJE SU MINITMEN-3

17 KARININKU NUSALINTA NEMOKA PALEISTI RAKETU

JAV KARIUOMENE PILNAI DIGRADUOJA

SS Mann, 2014 07 02 12:02
(Nesu)laukiant susitarimo dėl Irano branduolinės programos

du kraštutiniai variantai yra arba branduolinis Iranas, arba, labiau tikėtina, kariniai veiksmai prieš Irano urano sodrinimo objektus.
--------------------------------------------------
Retorinis klausimas - kuo branduolinis Iranas blogiau už branduolinį Izraelį ? O kas dėl karinių veiksmų, tai jau nuo 2007m. (jei neklystu) ši tema eskaluojama bet veiksmų nesiimama. Kodėl tai turėtų pasikeisti ?
____________________________________________________
nepavykus susitarti ir tęsiant sankcijas Iranui, jo režimas, neatlaikęs ekonominių sankcijų keliamo spaudimo, vienašališkai nutraukia branduolinės programos vykdymą ir taip patenkina Vakarų reikalavimus.
----------------------------------------------------
Vėlgi reikėtu atkreipti dėmesį, kad ne visos šalys suinteresuotos jog Iranas nusileistų Vakarams, o tai gali reikšti kad ateityje sankcijų režimas gali sušvelnėti iki tokio lygio, kuris žlugdančio poveikio Irano ekonomikai neturėtų. Taip pat verta pažymėti, kad Iranas šiitiška valstybė, o šiizme itin vertinamas pasiaukojimas.
___________________________________________________

P.S. Taip pat džiugina faktas, kad geopolitika.lt yra politikos apžvalgininkas gebantis analizuoti ir prognozuoti būsimą įvykį.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras