Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Lietuva
 
  Euras, atlyginimai ir kitos baimės (1)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 09 02 20:33
1.JEI SNEKETI TRUMPAI TAI EURAS SURYSTAS SU AUKSU ALTERNATYVA TAPETUI DOLERIUI

2.TIK EURAS DABAR SMAUGIAMAS TODEL KAD PASAULIO
FINASU PIRAMIDES VIRSUNEJE SEDI FALSIVOMONETCYKI
JUOS NEUZILGO PAKEIS MENIALOS KURIE DARO SAVO BIZNI NE IS NETIKRU PINIGU TAPETU DOLERIU O KESDAMI VALIUTAS

3.PRIMINSIU BUS 5 PASAULINES EKONOMINES ZONOS
EVRAZIJOS PINIGAS JANIS SURYSTAS SU AUKSU
ES PINIGAS EURAS SURYSTAS SU AUKSU
AFRIKOS PINIGAS AFRIKOS DINARAS SURYSTAS SU AUKSU
ISLAMO IMPERIJOS ISLAMO IMPERIJOS PINIGAS SURYSTAS SU AUKSU
IR JAV PINIGAS AMERAS SURYSTAS SU AUKSU

VISOS 4 EKONOMINES ZONOS TAM RUOSIASI TIK JAV NIEKO NEDARO JAI REIKIA PRAVESTI USA PINIGU REFORMA TAPETA DOLERI PAKEISTI AMERU
STALINAS RUSIJOJE PINIGU REFORMA ATLIKO 1949 1:10
JAV DABAR TAPETA DOLERI KEISTU I AMERA 100:1 JAV VIDUJE IR 1000:1 UZ USA RYBU

UKISKAI SNEKANT JAV PILIECIU SANTAUPOS SUMAZETU 100 KARTU JEI TAI PADRYTU RESPUBLIKONAI AR DEMOKRATAI JUOS NERINKTU RINKEJAI

UZ USA RYBU 1:1000 VIDMANTAS TUREJO JUODAI DIENAI 1000 DOLERIU GAUS VIENA AMERA IR KAIP JUS GALVOJATE KOKIA VALIUTA GERBS VIDMANTAS DAUGIAUSIA? JANI,AR EURA,AR AFRIKOS DINARA JAU I AMERO PUSE VIDMANTAS TIKRAI NEZIURES VIENA SYKI APGAVO,ANTRA KARTA VIDMANTAS ANT TU PACIU GREBLIU NELIPS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (113)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (47)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (140)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (5)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (12)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras