Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Artėja Turkmėnistano metas (5)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 09 30 20:36
VIDMANTAS TO VISIEMS
1.PASAULYJE YRA TRYS GALINGOS CIVILIZACIJOS TAI

USA+ES CIVILIZACIJA APIE KURIA JUS SNEKATE
RYTU CIVILIZACIJA KURIA VALDO KINAI

IR PROVOSLAVU CIVILIZACIJA KURIA VALDO EVRAZIJA KONKRECIAI PUTINAS

2.TAI USA+ES CIVILIZACIJOS DUJOS NIEKAM NEIDOMIOS
NES PROVOSLAVU CIVILIZACIJA DUJU UZTEKS 80 METU

RYTU CIVILIZACIJA TAIP PAT DUJU TURI 80 METU

USA DUJU UZTEKS 50 METU O ES 30 METU

KAIP MATOME PROBLEMA GLUDI PACIOJE ES+USA CIVILIZACIJOJE

CIA KAIP SU VAGIU KURIS PAVOGE IR GARSIAUSISIA REKIA LAIKYTI VAGI

DAR VIENA PROBLEMA TURI USA+ES CIVILIZACIJA KONKRECIAI USA NETUREDAMA NAFTOS JI DOLERI PRIRISO PRIE NAFTOS PAARE NAFTOS DOLERI

JEI NAFTOS BARELIO KAINA TARKIME KRYS MAZIAU KAIP 90 DOLERIAI UZ BARELI

RYTU CIVILIZACIJA
IR PROVOSLAVU CIVILIZACIJA NUKENTES BET NEZYMIAI

USA+ES CIVILIZACIJA GRESIA KATASTROFA EKONOMINIS BANKROTAS KRACHAS

JAV PROTINGI KARYSKIAI VYRAI TURI APIE TAI SUSIMASTYTI CIVILIOKAMS TAI DZIN JIE PATEKO I AKLAVIETE IR NETURI SPRENDYMO KAIP IS JUOS ISEITI

Reideris, 2014 09 27 15:32
Ir kuom gi tos dujos JAV vilioja?Po skalūniniu duju revoliucijos pati JAV tapo duju eksportuotoja,JAV visiskai nereikalingos Turkmėnistano dujos,jau greičiau
JAV geriau,kad ju nebutu,nes vienu konkurentu sumazetu..:}}Cia jau greičiau ruseliam padai svyla,dėl Kinijos įtakos šiai valstybei...

Česlovelis, 2014 09 27 15:16
Labai vilioja Jav režima tos dujos, netrugdo nei tai ,kad tai autoritarine valstybe. Norisi labai:) tik trugdo, Rusija, ir Kinija.

lietuvis, 2014 09 24 22:15
idomu, kiek jav pinigeliu nukrinta uz tai?

Marius, 2014 09 24 14:42
Idomus straipsnis. Noretusi daugiau straipsniu apie centrines Azijos regiona:))

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras