Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Brazilija ir Rusija: bendradarbiavimas stiprėja (5)

Komentarai:

Kaunas, 2014 10 21 12:37
Reideriui:

Is 13 pagrindiniu importo is Brazilijos i Rusija produkcijos rusiu grudu nera isvis.
Numeris vienas - jautiena, po to cukrus, tabakas etc.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 10 13 08:02
VIDMANTAS TO REIDERIS

1.PRIMINSIU DLIA OSOBO TUPYX
KAS YRA BRIKS
BRAZILIJA=B
RUSIJA=R
INDIJA=I
KINIJA-K

TAI ALTERNATYVA PASAULINEI FINASU SISTEMAI
SU BRIKS PASAULINIU BANKU
IR BRIKS TVF RIMTAS PASAULINIO IR TVF KONKURENTAS
O JUS CIA PASAKOS PASAKOJATE ....
NEMATYDAMI ESMES....

as, 2014 10 10 17:57
"As Brazilian farmers harvest their 2011 wheat crop, their frustration over low prices continues to mount due to difficulties in finding buyers for their grain. For the second year in a row, the wheat millers in Brazil prefer to buy cheaper wheat from Russia, Ukraine, or Kazakhstan rather than paying higher prices for Brazilian wheat, which is of lower quality compared to the imports. "

http://www.soybeansandcorn.com/news/Oct28_11-Braziian-Wheat-Millers-Prefer-to-Impot%20Wheat

Šnypšt, 2014 10 10 13:45
Nelabai suprantu, tai kad Rusija pati eksportuoja kviečius. Kur Brazilijos eksporto sudėtį radai?

Reideris, 2014 10 09 22:41
Pagrindinis Brazilijos eksportas i Rusija - kviečiai...
Kažkas ne taip su ta valstybe,jei valstybe turėdama tokius plotus dirbamos žemes turi importuot grudus...Nesenei Vovocka pasigyrė,kad Rusija šiemet gavo fantastiška grūdiniu kulturu derliu...:}}Tik kur jis dingo?Ir ar apskritai jis bent buvo?:}}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras