Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Minskas vis labiau verčiamas plaukti Kremliaus politikos farvateriu (6)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 11 10 07:02
VIDMANTAS TO REIDERIS
1.KUBA YRA SMILKINIS ANT USA GALVOS IR JEI SI SMILKINI PAZEISTI USA GALAS

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 11 10 07:01
VIDMANTAS TO REIDERIS
1.KUBA YRA SMILKINIS ANT USA GALVOS IR JEI SI SMILKINI PAZEISTI USA GALAS

Reideris, 2014 11 10 05:28
Rusai patys skęsta ir dar kaimynus dugnan traukia...Beja Kuba nepasakys Putinui ne..Nesenei Vova uz 30milijardu USD
nusipirko vieta senatvėje"laisvės saloje"...;}}

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 11 09 22:03
VIDMANTAS TO NUOP
1.PRIRASIAI GALU GALIBES IR VISOKIU NESAMONIU
2.PUTINAS NEGALI BUTI CARU
TESINGAI ROMANOVAI ISZUDYTI TIESIOGINIAI RUSIJOS CARAICIAI,TODERL SU TIESIOGINIU CARU TESTINUMU PROBLEMOS

3.NEUZMIESK KAD NUO 1-01-2015 PRADEDA VEIKTI EVRAZIJA PIRMAS EVRAZIJOS PREZIDENTAS BUS NAZARBAJEVAS JIS BUS AUKSTESNIS UZ PUTINA
RASAI NIEKUS NIEKO NESUVOKDAMAS GEOPOLITIKOJE

noup, 2014 11 09 07:53
Rusija NVS salis laiko ne " draugais " , o " kolonijomis " , " vergais " , kurias gali naudoti savo zaidime del Ukrainos . Astrejant zaidimui ir jo pasekmems - radikaleja poziuris .
Dalis ekonomines nastos bus perkelta ant " draugu " . Taciau ka gali jie pasakyti ? Rusija geresniais laikais reme siais valstybes , teike paskolas , tai pat jas kontroliuoja politiskai ir kariniu poziuriu . Ar turi jie pasirinkima ? Vakarams jie netinkami , o apart Putino - niekas jiems nepades .
NVS yra kaip caru draugija , kurioje caru caras yra Putinas . Menkesnis caras turi sutikti - kitaip bus ismestas , o pas paprastus vakariecius jis negali kreiptis , neprarades caro titulo . Ka daryti , jei yra tikimybe , kad valdiniai caro titula prarade gali taves nepripazinti vertu gyventi valstybeje ? Emigracija ? bet kur vykti ? pasauli liko caru - taciau daugumas caru savo sauguma matuoja per santykiu prizme su vakarais - neerzink ir galesi buti provincijos valdytojas . Kuba , Venuseula , Arabu salis - supras istikusiai beda , bet mandagiai pasakys , kad neturi deja vietos .
Stalino rulete . Politiniai " draugai " buvo susaistyti bendrais nusikaltimais - kitu zmoniu nerasyta kraujo priesaka .
Putinas - islikimo priesaika . Nenori buti nuverstas , atsidurti kalejme , arba net pakartas - klausyk . Jei nori rizikuok - perspektyvos ne kokios .


VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2014 11 07 21:02
1.LABAI JAU VAKARAI IR JAV NORI SUKIRSINTI BATKA SU VVP DEJA TAI TUSCIAS LAIKO GAISINIMAS

2.AS JAU RASIAU JAV NAUDOJSI ILIUZINE KALEDOSKOPINE POLITIKA
PASUKAI KALEIDOSKOPA -JAV POLITIKA
VIENA ILIUZIJA-TARPTAUTINIS TERORIZMAS ARBA ATIMTA IS KONTRZVALGYBOS DUONA

PASUKI KALEIDOSKOPA SU TRYM VEIDRODELIAIS STIKLIUKAI VIDUJE DUODA KITA ILIUZIJA
STRASILKA EBOLA VIETOJE TO,KAD TEISTI TUOS KURIE PALEIDO EBOLA IS LABARATORIJU

PASUKI KALEIDOSKOPA TRECIA ILIUZIJA BEIZBOLINE DEMOKRATIJA UKRAINOJE

LUKASENKO SU PUTINU ZAIDZIA EVRAZIJOS LEGO PAVEIKSLO ZAIDYME KUR KIEKVIENS LEGO GABALELIS TURI SAVO VIETA
IR JAV LEGO GELTONA GABALELI KURIS PRIKLAUSO SAULEI NORI SUKIRSINTI LEGO VGABALELI KURIS KITOS SPALVOS IR PRIKLAUSO VANDENIUI

IS SONO ZIURINT TIKRI JUOKDARIAI
GERIAU PAKESTU SAVO ILIUZINE KALEIDOSKOPINE POLITIKA

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (919)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (128)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (223)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (295)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (79)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras