Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Baltarusija taikdarės vaidmenyje – kuo jai tai naudinga? (6)

Komentarai:

Jogys, 2015 02 06 09:51
Klysti. Vidmos niekas netreme. Nes paziurek koks istikimas Kremlinas. Nenustebintu, kad net padejo broliskom tautom issivalyt nuo kitaip mastanciu "debilu".

arktis, 2015 01 28 23:25
visi tremtiniai yra konservatoriai, tik Vidma elytinis liko komuniaga, matyt gerai Ulan Udėj galvą susitrenkė.

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2015 01 26 07:16
VIDMANTAS TO ANONIMAS
SU ANONIMAIS NEDIKUTUOJU VZAIMNO

KAD ZMOGUS NESIOJA AKINIUS IR JAM PATOGIAU RASYTI DIDELEMIS RAIDEMIS PAS TAVE PROBLEMOS
NE TAS ISVADAS DARAI BROLIUK

Anonimas, 2015 01 25 14:23
I "copy past"neatsakinėju...

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2015 01 25 06:49
VIDMANTAS TO ANONIMAS

1.SUKELTAS DIRBTINAS PILIETINIS KARAS
2.DABAR ZIEMA IR PADETIZMOGUI KURIS NETURI KA VALGYTI IR GERTI KRYKSCIONISKA
3.NEREIKIA DARYTI BARDAKU SVETIMOJE SALYJE NEREIKS IR LABDARU
KA PADARE SU GRAZIAUSIAIS UKRAINOS MIESTAIS GRIUVESIU KRUVA IR KAS PATYS UKRAINIECIAI-DEBILAI

4.AR TU NUTOKI KIEK REIKS PINIGU VISKO TO ATSTATYMUI DURNESNIU UZ UKRAINIECIUS DAR NEMACIAU
PIRMA ZUDO GRIAUNA NAIKINA PASKUI IMA PASKOLA IR VISA GYVENYMA MOKA PALUKANAS

5.NETURI UZ KA ATIDUOTI PALUKANAS PASIIMSIME ANGLIMIS NUSIRYTO UKRAINIECIAI IKI ABORIGENU LYGIO

IR VARDAN KO BUSIMU SKOLU TIKRI MAI-DAUNAI

Anonimas, 2015 01 24 14:55
Jungtinės Tautos (JT) pareikalavo iš Rusijos pateikti humanitarinio krovinio sudėties, kuri buvo skirta Rytų Ukrainai, sąrašą.

Nuo rugpjūčio Rusija į Donbasą pristatė 11 humanitarinės pagalbos konvojų, kuriuos iš viso sudarė apie 14 500 tonų sveriančių humanitarinių krovinių. JT penktadienį kreipėsi į Maskvą ir pareikalavo pateikti sąrašą humanitarinės pagalbos daiktų, skirtų Donbaso žmonėms, ir informacijos, kaip ši parama buvo išdalyta.
-------------------------------------------------------
Matyt"parama"USA gosdepo agentai bus isvoge....:}}}}}

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras