Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Įvykiai Ukrainoje kaip vienas lūžio šiuolaikinėje Baltarusijos istorijoje etapų (13)

Komentarai:

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 02 10 17:21
Matyt emesi UNITA taktikos?
---------------------------------------------------
Anot Ukrainos prezidento, raketomis taikytasi į Ukrainos antiteroristinės operacijos pajėgų štabą, kuris įsikūręs Kramatorsko oro uoste. Čia žuvo du kariai, o 9 buvo sužeisti. Dalis raketų krito ant taikių gyventojų namų ir šalia vienos pradinės mokyklos, todėl nukentėjo ir civiliai gyventojai.

Be to, sprendžiant iš nukritusių raketų, bent dalis jų turėjo kasetinius užtaisus – kiekvienoje raketoje telpa dešimtys mažų sprogmenų, kurios padengia didelę teritoriją. Kasetinių bombų naudojimas prieš civilius objektus gali būti prilyginamas karo nusikaltimams. Tarptautinė organizacija „Human Rights Watch“ kasetinių užtaisų naudojimu kaltino tiek Rusiją bei jos remiamus separatistus, tiek Ukrainą. Abi valstybės nėra prisijungusios prie kasetinių sprogmenų draudimo konvencijos.

Reideris, 2015 02 10 17:18
Antradienio rytą iš Mariupolio pusės rytų kryptimi pajudėjo ukrainiečių pajėgos, daugumą jų sudaro pulko „Azov“ vyrai. Puolimą pradėję ukrainiečiai be didesnių pastangų užėmė kelias aplinkines gyvenvietes, skelbia unian.net.
---------------------------------------------------
Matyt ruosiasi deryboms Minske?:}}Jiems dar nepranese,kad jos neivyks...:}}

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 02 08 23:01
Rimtai? O aš galvojau, kad pagrindinis reikalavimas- magistro diplomas :))
--------------------------------------------------------
Tai gerai,kad dar galvoji..:}}

soc.malorum, 2015 02 08 22:39
Visi cia parinasi del putlerio nepaaiskinamu sumanimu,svaiscioja apie politika,ne velnio nesuprasdami" KA cia dar" cekistas iskres...!Yra apie ka svarstyti,ir rasyneti,siaubas apima kai sarikovai valdzioje,siaubas ....

VVER, 2015 02 06 15:30
Rimtai? O aš galvojau, kad pagrindinis reikalavimas- magistro diplomas :))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 02 05 20:40
Ka Jus sakot..:}}Rodos Ukrainos savanoriu batalionuose pagrindinis įstojimo reikalavimas neturėt kriminalinio teistumo...:}}Ir atvirkštinis žinomas atvejis,kada ukrainiečiu tankistas pasigailėjo teroristu pasauto tanko likusio gyvo ekipazo nario,kuris veliau papasakojo,kad buvo sugautas uz dvieju automobiliu vagyste,ir"slestvini komitet"leido rinktis ikalinimas,ar "savanoriška"tarnyba "istinoj ruskih zemliah"rytu Ukrainoje...:}}
O ko ir noret juk naujasis Krymo pirmininkas Aksionovas irgi teistas uz kriminala...:}}

VVER, 2015 02 05 17:31
Nėra kuo stebėtis. GRU separatistų kontingentą subūrė iš visuomenės "atbrosų". Kandžiams davė ginklų. Tokių negaila pakišti po ukrainiečių tankų ir patrankų ugnimi. Pastebima tendencija,kad Kremlius nevengia susidėti su tipais,pasižyminčiais spalvinga ir egzotiška kriminaline praeitimi.Pavyzdžiui, okupuodami Krymą rusai susidėjo su Aksionovu,kuris anksčiau turėjo problemų su teisėsauga.

Žinoma. Gerai kad Ukraina subūrė savo kariuomenę iš humanistų ir intelektualų :))

Reideris, 2015 02 04 22:11
Krymas šiandien..:}}:
-------------------------------------------------
В оккупированном Крыму c 1 января 2015 года резко и в разы сократили зарплаты бюджетникам. Об этом написал политтехнолог Тарас Березовец на своей странице в Facebook, передает "Обозреватель".

"Информация от моих друзей в Крыму. С 1 января резко сокращена зарплата крымских бюджетников. Зарплата медсестер с 15 тыс рублей уменьшена в 5 (!) раз до 3 тыс, врачей с 25-27 тыс до 9-12 тыс. В общем, Аксёнов за базар ответил", - написал Березовец.
------------------------------------------------

Vytenis to Reideris, 2015 02 03 22:01
Nėra kuo stebėtis. GRU separatistų kontingentą subūrė iš visuomenės "atbrosų". Kandžiams davė ginklų. Tokių negaila pakišti po ukrainiečių tankų ir patrankų ugnimi. Pastebima tendencija,kad Kremlius nevengia susidėti su tipais,pasižyminčiais spalvinga ir egzotiška kriminaline praeitimi.Pavyzdžiui, okupuodami Krymą rusai susidėjo su Aksionovu,kuris anksčiau turėjo problemų su teisėsauga.

Vytenis to VVER, 2015 02 03 21:49
Klysti. Batka gali būti visiškai ramus. Kremlius nėra suinteresuotas jo nuvertimu,nes vadovaujant batkai Baltarusija neįstos nei į ES, nei į NATO, Minske nebus Maidano. Batka yra sugadinęs savo santykius su Vakarais. Jis faktiškai sėdi vienoje valtyje su Putinu ir Putiną tai visiškai tenkina.

Reideris, 2015 02 03 16:00
Tai kas dabar fašistai,pagaliau DNR "didvyriai"parode savo tikraji veida..:}}
----------------------------------------------------
Ukrainos prorusiškų separatistų lyderis pirmadienį pažėrė antisemitinių užgaulių, pareiškęs, kad Kijevo vyriausybei vadovauja apgailėtini žydai.
Pasak A.Zacharčenkos, šalies nacionalistinio judėjimo tėvai „vartytųsi karstuose, jeigu pamatytų, kas vadovauja Ukrainai“.
-------------------------------------------------
O cia kas taigi DNR galva netiesiogiai garbina Bandera...:}}Juk sake tau FSBnikai,neduok interviu ant pachmielo..tai ne svabodna istina ruskaja dusa...:}}
------------------------------------------------------
O kaip ten su Debalcevu,kur melagelis Zacharcenka dar sekmadieni pranese apie katila,o RIA novosti ,RTR planeta is paskos bubeno apie naujaji Debalcevo katila,tai yra ar ne?..:}}

VVER, 2015 02 03 12:42
Aš būčiau atsargesnis su proukruainietiškomis pozicijomis, ims ir apkaltins putka "fašistinėmis nuotaikomis" :)

Paskui dar susikurs kokia novobaltarusija su vadais- rusijos piliečiais- "atostogaujančiais" FSB operatyvininkais :))))

Vytenis, 2015 02 02 22:01
Straipsnio autorius teigia,kad Baltarusijos vadovybė siekia sumažinti savo priklausomybę nuo Rusijos. Jei tai tiesa,kaip reikėtų paaiškinti glaudų Baltarusijos ir Rusijos karinį bendradarbiavimą,Rusijos karinių oro pajėgų dislokavimą Lydos rajone?Manau,kad Lukašenka Ukrainos-Rusijos konflikte užėmė proukrainietišką poziciją tik tam,kad vėliau galėtų išsiderėti iš Kremliaus įvairių ekonominių nuolaidų mainais į prorusišką poziciją.

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1257)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (303)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (343)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (655)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (171)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras