Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Užsienio spaudos apžvalgos
 
  D. Britanijos korta ES (1)

Komentarai:

VIDMANTAS MAROZAS UK WISBECH, 2015 03 18 08:47
1.PRIMINSIU ZURNALISTAMS,KAD POLITIKAI ATRAMOS TASKU PASIEME ANTRO PASAULINIO KARO PABAIGA

2.DABAR KAS YVYKO PO ANTRO PASAULINIO A?ATSIRADO DVEJU TYPU VALSTYBES
VALSTYBES NUGALETOJOS
TAI USA-RUZVELTAS
UK-CERCELIS
RUSIJA STALINAS

SIOS TRYS VALSTYBES VISADA TURES JULIJAUS CEZARIAUS STATUSA IR BUS VISDA VIRSESNES VIRS KITU VALSTYBIU

ANRROS RUSIES PO ANTRO PASAULINIO KARO TAPO NUGALETOS VALSTYBES ARBA SENA KARO KALBA VERGAI

3.UK YRA SALIS NUGALETOJA IR TURI ISTORINI SANSA TAPTI VEL UK IMPERIJA
JAI TIK REIKIA PAIMTI ES VALDYMA IR RYZTIS TRUPUTI PAKEITUS UK=ES IMPERIJOS VALDYMA BUTI VIENA IS GALINGIAUSIU PASAULIO VALSTYBIU

4.IR TAM REIKIA NEDAUG
SUKURTI UK=ES IMPERIJOS ,,KREMLIU,, KURI SUDRYTU ES MONARCHU TARYBA VADOVAUKAMA UK KARALIENES IR PLIUS ES RELIGINIS SENODAS TVARKYTU UK=ES IMPERIJOS RELIGINIUS KLAUSYMUS
TOLIAU
UK=ES IMPERIJOS PREZIDENTAS+28 ES PREZIDENTU TARYBA GRYBAUSKAITE CIA TURETU 11 BALSU

UK=ES IMPERIJOS PREMJERAS,O NE KOMISIJOS PIRMININKAS+28 ES SALI PREMJERU TARYBA CIA BUTKEVICIUS TURETU 11 BALSU+60 UK=ES IMPERIJOS MINISTERIJU
5 IS KURIU ATITENKA UK KAIP ANTRO PASAULINIO KARO NUGALETOJAI TAI
UK=ES IMPERIJOS UZSIENIO REIKALU MINISTERIJA
UK=ES IMPERIJOS KARSTO APSAUGOS M-JA
UK=ES IMPERIJOS KARINES PRAMONES MINISTERIJA
UK=ES IMPERIJOS ISORES ZVALGYBOS IR KONTRZVALGYBOS MINISTERIJA
UK=ES IMPERIJOS ISORES PREKYBOS MINISTERIJA

5.UK=ES PARLAMENTAS DVIEJU RUMU
AUKSTIJI UK=ES IMPERIJOS PARLAMENTO RUMAI TAI 28 ES SALIU SEIMU PIRMININKAI IR JU PAVADUOTOJAI+UK LORDU RUMAI UK SALIES NUGALETOJOS ATSTOVAI

IR DABARTINIS ES PARLAMENTAS BUTU UK=ES IMPERIJOS ZEMIEJI RUMAI

6.UK=ES IMPERIJOS KONSTITUCIJA
UK=ES IMPERIJOS KARINE DOKTRINA
UK=ES IMPERIJOS KARIUOMENE

7.APSISPRENDYMAS POLITINIS KOKIA BUS UK=ES IMPERIJA
SOEDINENYJE STSTY EVROPI=JAV ANALOGAS

AR UK=ES IMPERIJA KAIP SSSR TIK KAPITALISTINE
IR PAGRINDINIS POLITINIS SPRENDIMAS
UK=ES IMPERIJA KETVIRTA SAVARANKISKA GEOPOLITINE JEGA PO USA
RUSIJOS
KINIJOS

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (650)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras