Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Grėsmių pasirinkimas, arba kaip turi atrodyti Rusijos perginklavimo programos prioritetų sąrašas (56)

Komentarai:

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 16 23:03
Kremliaus klapčiukams visai nebūtina to skelbti :))) Pažiūrėk į janukovičių- irgi ėjo į europą, asociacijas deėjosi, kol paskutinę minutę nusprendė stoti į rf sudėtį :)))))
-------------------------------------------------
Ne skelbti nebutina užtenka priklausyt prorusiškai "regionu partijai"ir tavo politiniai karjerai galas..Susitaikyk pagaliau su tuom ,kad Kijeve prorusiškos valdios slaptos ar atviros artimiausius 30-50metu tikėtis neverta,nebent ta valdžia butu paremta rusu tankais Kijevo gatvėse..:}}

VVER, 2015 06 16 13:43
Kremliaus klapčiukams visai nebūtina to skelbti :))) Pažiūrėk į janukovičių- irgi ėjo į europą, asociacijas deėjosi, kol paskutinę minutę nusprendė stoti į rf sudėtį :)))))

Reideris to WWER, 2015 06 15 22:53
Deja deja, aš nebūčiau toks optimistiškas, juk dar iki šiol ukrainoje nebaudžiamai vaikšto kremliaus klapčiukai iš regionų partijos- kernesas, achmetovas :)))
----------------------------
Po Rusijos vajažų Kryme ir rytų Ukrainoje joks Kremliaus klapčiukas artimiausius 50metų laimėt rinkimų gali nesitikėt,eiliniam ukrainiečiui,net rusų kilmės užteko pusmečio suprast,kad fašistinė banderininkų chuntos valdžia daug geriau nei Putino "rojus"...O jei ne tycia ir laimėtu eilinis Maidanas greit laimėtoja nuneštu i Rusijos giluma paskui Janukovičių ragaut degtinės..:}}

VVER, 2015 06 15 21:03
Deja deja, aš nebūčiau toks optimistiškas, juk dar iki šiol ukrainoje nebaudžiamai vaikšto kremliaus klapčiukai iš regionų partijos- kernesas, achmetovas :)))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 15 20:24
O ko čia viduriuoji su ta rusija, visi žinom kas ten dedasi. Mano klausimas, o ką veikia laisvės ir gerovės šviesulys (ukraina) toje pačioje valtyje? :)))
-----------------------------
Kaip tai ko,gi pats liepiai neziuret i skambias deklaracijas o paziuret i rezultatas...O rezultatai atsirada del kažkokiu priezasciu::
1}Priežastis sukelianti tokia Ukrainos bukle :75metai Rusijos{TSRS} veiklos ir įtakos..Dabar gali prireikt 75metu istaisyt tai kas sutverta"derzavos"..Kas zino,gal po 75metu vakaru{JAV}įtakos Ukraina bus kaip Pietu Koreja,Japonija..
2}Priežastis vel Rusija ir jos veikla rytu Ukrainoje 2014-2015m.
Laisves ir geroves svyturys Ukraina pasiekt labai daug,to ko"mafijine valstybe"Rusija nesugebėjo pasiekt nei per 25metus..Sugebėjo tapt demokratine valstybe{ant kurios tiltu nezudomi Nemcovai:}},o Ukrainiečiu tauta siuo sunkiu periodu tapo nacija i kuria atsidauzes rytu Mordrodas:}}gali nusilaužt savo ragus..Pagaliau Ukraina tapo tuo buferiu kur baigiasi Rusijos įtakos zona o"derzavines imperijos idėja suduzta i dulkes ir pavyzdžiu kitoms užguitoms tautoms rytu Europoje ir "evrazijoje",kad nusikaltėliai Kremliui sprendžia tautos likimma kaip buvo 75 metus o pati tauta..:}}


VVER, 2015 06 15 13:06
O ko čia viduriuoji su ta rusija, visi žinom kas ten dedasi. Mano klausimas, o ką veikia laisvės ir gerovės šviesulys (ukraina) toje pačioje valtyje? :)))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 15 00:12
По итогам первого квартала 2015 года количество россиян с доходами ниже прожиточного минимума достигло 22,9 миллиона. По сравнению с аналогичным периодом 2014-го оно выросло на 3,1 миллиона человек (с 19,8 миллиона). Об этом сообщает Росстат.
---------------------------------------------
Lyginsi su Ukraina???????????:}}}}}}}}}}}}}}}

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 14 18:07
Pasilygink pats su Ukraina:
-----------------------------------------------------
Mirtingumas Rusijoje

Per pastaruosius 20 metų Rusijoje išmirė daugiau kaip 7 mln. rusų. Pagal šį rodiklį Rusija lenkia Braziliją ir Turkiją 50 proc., o Europą – kelis kartus.

Kasmet Rusija pagal gyventojų skaičių praranda po ištisą sritį, lygią Pskovo sričiai, arba po didelį miestą, tokį, kaip Krasnodaras.

Savižudybių, nusinuodijimų, žmogžudysčių ir nelaimingų atsitikimų lygis Rusijoje panašus į mirtingumo lygį Angoloje ir Burundyje.

Pagal vyrų gyvenimo trukmę Rusija užima maždaug 160 vietą pasaulyje, nusileisdama Bangladešui.

Pagal absoliučius skaičius Rusija užima 1 vietą pasaulyje pagal gyventojų skaičiaus mažėjimą.

JTO vertinimais, Rusijos gyventojų skaičius nuo dabartinių 143 mln. žmonių 2025 m. sumažės iki 121-136 mln.
Šeimos krizė

8 iš 10 senukų, gyvenančių senelių namuose, turi giminaičių, išgalinčių juos išlaikyti. Bet jie vis vien išsiųsti į prieglaudas. Giminaičiai jų atsisakė.

Rusijoje 2-5 mln. neprižiūrimų vaikų (per Antrąjį pasaulinį karą neprižiūrimų vaikų buvo 700 tūkst.).

Kinijoje 1,4 mlrd. gyventojų tenka tiktai 200 tūkst. neprižiūrimų vaikų – tai 100 kartų mažiau, nei Rusijoje.

Iš 370 tūkst. vaikų, gyvenančių vaikų namuose, 80 proc. turi gyvus tėvus.

Rusija užima 1 vietą pasaulyje pagal tėvų pamestų vaikų skaičių. Visa tai liudija didelę šeimos vertybių eroziją šalyje.
Nusikaltimai prieš vaikus

Rusijos Federacijos Tyrimo komiteto duomenimis, 2010 m. 100 tūkst, nepilnamečių tapo nusikaltimų aukomis. Iš šio skaičiaus 1700 vaikų vaikų buvo išprievartauti ir nužudyti. Pagal pastarąjį skaičių Rusija aplenkė net Pietų Afriką. Vidutiniškai kasdien Rusijoje nužudomi 4-5 vaikai.

2010 m. Rusijoje buvo padaryta 9500 seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius. Iš jų 2600 išprievartavimų, 3600 neprievartinių lytinių santykių. Per 8 metus Rusijoje lytinių nusikaltimų skaičius išaugo beveik 20 kartų.

Pagal lytinius nusikaltimus Rusiją lenkia tiktai Pietų Afrika.

Narkomanija ir alkoholizmas

Kasmet nuo narkotikų perdozavimo Rusijoje miršta 30 tūkst. žmonių (tai nedidelio Rusijos miesto gyventojų skaičius).
Nuo alkoholio per metus miršta 70 tūkst. žmonių. Palyginimui, per Afganistano karą žuvo 14 tūkst. Rusijos karių.
Susiję straipsniai
Lietuvių emigracijos kelius atspindi interneto statistika
Rumunų ir bulgarų antplūdis Britų salose: baimė ar tikrovė
Rusai į Lietuvą plūsta ir dėl bokalo alaus ar sočių pietų
V.Putino kyšis - kad nepasirodytų filmas apie korupciją olimpiadoje

PSO duomenimis, vienam Rusijos Federacijos gyventojui per metus tenka 15 litrų gryno spirito. Laikoma, jeigu gryno alkoholio kiekis vienam gyventojui didesnis kaip 8 litrai, kyla grėsmė tautos išlikimui.

Korupcija

Kyšių mastas Rusijoje išaugo 10 kartų. Rusų oligarchų tarpusavio bylinėjimaisi Londone jau tapę pasaulinės verslo bendruomenės pajuokos objektu.

Nebaudžiamumas teisinėje sferoje pasiekė tokį lygį, kad prieš kalėjime mirusį Magnitskį buvo iškelta baudžiamoji byla – nuspręsta teisti mirusį žmogų, kuris, suprantama, negali apsiginti. Europoje paskutinis panašus atvejis užfiksuotas XVII a.
Gyventojų tankumas – apgailėtinas

Per pastaruosius 10 metų Sibire išnyko 11 tūkst. kaimų ir 290 miestų.

Vidutinis gyventojų tankumas Sibire ir Tolimuosiuose Rytuose – 2 žmonės 1 kv. kilometre.

Vidutinis gyventojų tankumas centrinėje Rusijos dalyje – 46 žmonės 1 kv. kilometre.

Tuo tarpu vidutinis Kinijos gyventojų tankumas – 140, o Japonijos – 338 žmonės 1 kv. kilometre. Išeina, kad Sibirą ir Kurilus Rusija užkariavo ir stengėsi vystyti kinams ir japonams.

Nors šalis turi didžiulius gamtinius išteklius, 50 proc. jos gyventojų gyvena skurde.

Tai dar - ne riba

Autorius įsitikinęs, kad šie bauginantys skaičiai – dar ne riba. Rusijos visuomenė dar nepasiekė „dugno“, o žmonės dar nepribrendo galimybei pasibaisėti patys savimi. Tačiau kitos išeitis nėra – Rusijai būtina atsipeikėti, kažkas privalo ją supurtyti, kad ji atsibustų ir pasibaisėtų savimi.

Rusijai, A.Končialovskio nuomone, reikalingas lyderis, turintis Petro Pirmojo drąsą, kad pasakytų žmonėms žodžius, kokių jie seniai negirdėjo, karčią tiesą.

„Aš nematau šalies, kuria norėčiau didžiuotis. Aš matau minias nepatenkintų ir suirzusių asmenų ir svetimų žmonių, kurie bijo vienas kito. Aš noriu didžiuotis savo tėvyne, o man dėl jos gėda!“
----------------------------------------------------
A kak tam u chachlov,pagrindinis kalusimas 2014-2015m.Rusijos propogandines purvesklaidos klausimas uzduodamas ivairiomis formomis po 100kartu perdiena..:}}}}}}}}}}}}}}}


Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 14 17:59
O galbūt nežiūrėkim tik į skambias deklaracijas, kuriomis kiekvienas asilas švaistytis gali, ir panagrinėkim rezultatus, juk jau anti metai eina :)))
------------------------------------------
Ka gi neziurekim:
1.Rusija skirtingai nei Ukraina nekariauja{bent jau oficialiai},o valiuta nuvertėjo daugiau nei 20proc.ir tai prie to,kad rublis oficialiai pagrinde padengtas
nafta ir auksu...Tiesa dalis dengiama užsienio valiuta,kuri ekonomistu minimu ir padėjo rubliui nekristi dar labiau..:}}Jei palygintumėme abiejų saliu ekonomikas tarptautiniu ekonominiu poziuriu ir vieta pasaulyje,bei poveikiu aplinkiniams"sąjungininkams" tai rublio kritimas jau seniai viršijo Ukrainos grivnos kritima..:}}
2015m.ekonomistai prognuozuoja tolimesni 20proc.Rusijos rublio kritima,bei didesni nei 4proc.BVP kritima,milziniska nedarbo augima iki 10proc.
Nusikaltimu skaičius Rusijoje ir iki konflikto Ukrainoje buvo milziniskas,aisku skaiciai padailinami,bet esmes tai nekeicia,siuo metu regionuose besiribojanciuose su Ukraina kur siena Ukrainos nekontroliuojama nusikalstamumas isaugo 100proc.gaujos laisvai kerta siena,prekiauja ginklais,narkotikais,ima keliu mokesti,reketuoja verslus ne tik rytu Ukrainoje,bet ir Rusijos puseje sukeldamos milziniska Rusijos saugumo tarnybu nepasitenkinima,kuris isiverze banditu nepaklustanciu Kremliui zudymu:Mozgovojaus atvejis..
Nepaisant Putino svaičiojimu per televizija apie kova su korupcija Rusija pastoviai velkasi saliu pasaulinio korupcijos reitingo gale vis užimdama žemesnes pozicijas,vagia nuo auksciausiu -ministru lygio valdininku iki zemiausiu kelio policininko...:}}
Ir pagaliau užsienio politikoje salis tapo tarptautine atstumtąja,pasiruosusi i savo rengiamas sventes kviestis net S.Korejos liudajeda,mat svesti daugiau su kuo kaip ir nera..:}}
Na o tuo tarpu Ukraina nors ir sunkiai taciau juda i prieki tiek ekonomine tiek politine prasme..Stabilus kursas i vakarus..:}}


VVER, 2015 06 14 13:36
Aišku, kas nepalanku tavo dievukui, iškart tampa propaganda :))

O galbūt nežiūrėkim tik į skambias deklaracijas, kuriomis kiekvienas asilas švaistytis gali, ir panagrinėkim rezultatus, juk jau anti metai eina :)))

Valiuta nuvertėjo 70 procentų

Ekonomikai šiais ir dar kitais metais prognozuojamas minusas (tikiuosi, tarptautinis valiutos fondas- pakankamai neprorusiškas šaltinis? :))))

Nusikaltimų skaičius pasiekė neregėtas aukštumas, mat kalašnikovo automatų prisipirkti gali vos ne kiekviename kioske

Nepaisant deklaruojamo ryžto kovoti su korupcija, ji ne tik nemažėja, bet didėja. Teisingai, visai neseniai VISA sbu antikorupcijos vadovybė buvo atleista iš pareigų :)))))))
http://espreso.tv/news/2015/06/12/nalyvaychenko_zvilnyv_usikh_golovnykh_antykorrupcionerivReideris to WWER, 2015 06 13 23:53
Propaganda ir nedaugiau..:}}Vien juoko verta organizacija Antimaidanas daug ka pasako..:}}Pagal CZV tai rusu spec tarnybų tvarinys..:}}

Reideris to WWER, 2015 06 13 23:53
Propaganda ir nedaugiau..:}}Vien juoko verta organizacija Antimaidanas daug ka pasako..:}}Pagal CZV tai rusu spec tarnybų tvarinys..:}}

VVER, 2015 06 12 00:24
Beja tituskas turejo nebent Janukovicius gi Porosenka priklauso fasistu chuntai..

Klysti :)))
https://pbs.twimg.com/media/CHJllC5UYAAKFWM.jpg

Reideris, 2015 06 11 19:49
Manau teisingiau būtų palyginti porošenko ir janukovičių. Pradėkim:

Abu milijardieriai- oligarchai
Abu kažkuriuo metu priklausė regionų partijai
Abu komanduoja tituškų dalinius :))
-------------------------------------
Tik vienas pasirinko progresa ir vakarus,o kitas Putina ir amžina atsilikima..:}}Mat jis kaip ir dydysis Rusijos vadas labai mego piestuku lauzyma ir vodka,dabar beliko vodka..kiekvienam savo..Beja tituskas turejo nebent Janukovicius gi Porosenka priklauso fasistu chuntai..Tiesa vienintele salis kuria laiko Ukraina chunta yra Rusija,visos kitos salys mano kitaip..tik ka tie fasitai ismano..:}}

VVER, 2015 06 11 18:40
Zaporozes aliminio kombinatas tai du skirtingi dalykai,o ir P.Porosenko ir Derapaska irgi skirtingi,vienas del biznio pasiruose 10000Rusisjos pilieciu po Ukrainos tankais varomais rusiskais varikliais pakist,kitam ir visos gamyklos,kad ir sokolado negaila..:}}

Manau teisingiau būtų palyginti porošenko ir janukovičių. Pradėkim:

Abu milijardieriai- oligarchai
Abu kažkuriuo metu priklausė regionų partijai
Abu komanduoja tituškų dalinius :))

VVER, 2015 06 11 18:39
Kuriu cia kaimynu?:}}Ukraina,Moldova naftos neturi...

Azerbaidžanas? :))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 22:32
Po tiek lentaru straipsnių, taip ir neperpratai rusiškų ypatumų :))
----------------------------
Deja,deja bei tamstele sunkiai suvoki,mat pagrindiniai tamstos RIA novosti straipsneliai tiek yra isplove smeginis,kad nebeatskiri grudu nuo pelu..Vertetu paskaityt Ria novosti ar dar panasu brieda,o po to ta pacia tema atsiverst"Nezavisimaja Gazeta ar ta pacia "lenta.ru"va tada ir suprasi,kad "Rosen" ir Zaporozes aliminio kombinatas tai du skirtingi dalykai,o ir P.Porosenko ir Derapaska irgi skirtingi,vienas del biznio pasiruose 10000Rusisjos pilieciu po Ukrainos tankais varomais rusiskais varikliais pakist,kitam ir visos gamyklos,kad ir sokolado negaila..:}}

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 22:27
Neišeina savo kieme išsikasti naftos, tai su tiek tankų ko nepagrobus kaimyno jau iškastos? :))))
-----------------
Kuriu cia kaimynu?:}}Ukraina,Moldova naftos neturi...O ir jei turėtu amžinai kariaut Rusija negali tarkim skirtingai nei Ukraina kuri tam karui reguliariai gauna finansine parama is vakaru..Rusija tik reikia ziuret,kad kinai ju telkiniu neatimta,o link to viskas ir eina..letai bet užtikrintai..:}}

VVER, 2015 06 10 22:06
Po tiek lentaru straipsnių, taip ir neperpratai rusiškų ypatumų :))

Kam jiems kažką kurti ar investuoti, jei gali paprasčiausiai pasivogti iš kitų valstybių :)))

Neišeina savo kieme išsikasti naftos, tai su tiek tankų ko nepagrobus kaimyno jau iškastos? :))))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 21:28
Manau jau visiems aišku kad putinui visiškai nusišvilpt ant tos sraigtasparnių pramonės. Pagrindiniu jo kyšių šaltiniu buvo ir išlieka naftos pramonė, sankcijų visiškai nepaliesta :)))
---------------------------------------------
Vel paraset eiline nesamone..Sankcijos naftos pramonei taikomos netiesiogiai per nauju technologiju pardavimo draudimus,arba draudima vakaru kompanijoms naudojancioms tas technologijas dirbti Rusijoje ar Rusijos kompaniju valdomose naftos verslovese...Vien del sito draudimo sustojo daugiau nei 20perspektyviu Rusijos naftos gavybos projektu,kurie turejo pakeist pradedancius sekt naftos saltinius Rusijoje..Praktiškai zlugo beveik visi rusu planai isgaut nafta Arktyje...:}}
Netiesiogiai sankcijos taikomos įvairioms naftos kompanijoms ir ju savininkams...Rusijoje nera srities kurios nebutu paveikusios sankcijos..Patys rusai jau pripazysta 100milijardinius bendrus nuostalius,nors is esmes vakarai dar net nepritaike realiai sankcijų...

VVER, 2015 06 10 20:03
Manau jau visiems aišku kad putinui visiškai nusišvilpt ant tos sraigtasparnių pramonės. Pagrindiniu jo kyšių šaltiniu buvo ir išlieka naftos pramonė, sankcijų visiškai nepaliesta :)))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 19:35
Jei dar iki šiol nepastebėjai, šis karas (kaip ir daugelis kitų) yra puiki terpė verslui
----------------------------------------------
Karas Ukrainoje lemia vos ne visos karines juru laivyno pramones,sraigtasparniu pramones,o dabar ir kosmines pramones degradacija ir praradima,vakaru sankciju fone tai gresia visisku krachu armijai ir laivynui vienintelems Rusijos sąjungininkams..Negeresne padetis ir civilinese ukio sakose kuriu daugumas tampriai susiejusios su Ukrainos pramone,gi Ukrainieciai gana lengvai sprendzia sias problemas sudarydami milziniskus kontraktus su Kinija...:}}}

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 19:30
Pirma, kas tas deripaska, viskam vadovauja putinas. Užtenka jam sutrepsėti kojele ir visi deripaskos puls laižyti kerzus kaip nuolankūs šuneliai :)))
-----------------------------
Deja vadovauja ne Putinas o kooperatyvas "Ozero"kurio valdyboje sedi Deripaska..:}}
------------------------------
Jei dar iki šiol nepastebėjai, šis karas (kaip ir daugelis kitų) yra puiki terpė verslui. Štai chocholai pjaunasi tarpusavyje, o rusai jiems parduoda virves vienas kitą pakarti :)))
-------------------------------------------
Chocholai deja tarpusavi nekariauja ir nesipjauna,vyksta vienos valstybes agresija prie kita...Zuva Rusijos piliečiai,valstybe kuri pastaruosius 25metus masiškai įsmirsta{Rusijos statistikos departamento duomenimis 1,2mln.rusu kas met
sumazeja}praranda jaunus piliečius beprasmiškoje kovoje..Kurios laimėt jie negali...Ir Zukovo sukis:narazajut cia nebegalioja,tiesiog mirtingumas tolks didelis,o gimstamumas toks menkas,kad esant tokiomis salygomis atsistatymas ivykt negali...:}}VVER, 2015 06 10 18:21
O ko tu čia dabar viduriuoji?

Pirma, kas tas deripaska, viskam vadovauja putinas. Užtenka jam sutrepsėti kojele ir visi deripaskos puls laižyti kerzus kaip nuolankūs šuneliai :)))

Antra, juk niekas ir nesako kad rusai parduoda iš altruistinių motyvų, visa esmė- pinigai pinigai pinigai :)
Jei dar iki šiol nepastebėjai, šis karas (kaip ir daugelis kitų) yra puiki terpė verslui. Štai chocholai pjaunasi tarpusavyje, o rusai jiems parduoda virves vienas kitą pakarti :)))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 17:41
Ka padarysi Zaparozes aliuminio kombinatas svarbus vienam
is Putino saratniku Derispaskai,tai tau ne"Rosen"saldainiu fabrikas..O juk gali ukro-fasistai sumanyt konfiskuot Zaparozes perla..:}}}Ka tada darysi??
Beje staripsnis 2014m.liepos menesio..Kazin kokia dabar situacija?Neaisku..Ukrainiečiai pilnai traukia bendradarbiavima su rusais tiek laivu,tiek malūnsparniu,tiek kosminėje srityje:
---------------------------------------
http://lenta.ru/articles/2015/06/04/ukr/


VVER, 2015 06 10 17:20
Prašau :)))
http://polytika.ru/info/12756.html

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 10 16:52
Dar daugiau, rusai ne tik dujas ukrainai parduoda, bet ir karinius sunkvežimius, pavarų dėžes tankams :))))
------------------------------------
Taigi but įdomu nuoroda gaut apie tanku pavaru dezes..:}}


VVER, 2015 06 10 13:45
Dar daugiau, rusai ne tik dujas ukrainai parduoda, bet ir karinius sunkvežimius, pavarų dėžes tankams :))))


Reideris to WWER, 2015 06 09 23:24
Deja, rusai jau seniai yra išradę kontrpriemonę- suimti ir įkišti kalėjiman "išdavikų" šeimas :)))))
-----------------------------------------
Tai,kad išdavikai sėdi Kremliui ir Gazpromo valdyboj..Kaip gi taip:
--------------------------------------
Стоимость российского газа для Украины на третий квартал текущего года составит 287 долларов за тысячу кубометров, без учета скидки в 100 долларов. Об этом сообщил заместитель председателя правления «Газпрома» Александр Медведев, передает ТАСС.

В четвертом квартале цена голубого топлива так же без скидки снизится до 262,5 доллара за тысячу кубов. Согласно договоренностям сторон, при цене на газ ниже 330 долларов скидка составляет не 100 долларов, а 30 процентов. Исходя из этого в третьем квартале Украина будет платить за газ около 200 долларов за тысячу кубов, в четвертом — 184 доллара.
-------------------------------------------
Dar karta irodo,kad šiandieninė Rusija supranta tik kumščio jega..Užteko metus pakariaut ir duju kaina nusirito nuo 410doleriu už1000kubometru iki 184USD.Stebėtinas rusu supratingumas..:}}Remia sau fašistine chunta ir nemirksi..:}}


VVER, 2015 06 09 21:09
Deja, rusai jau seniai yra išradę kontrpriemonę- suimti ir įkišti kalėjiman "išdavikų" šeimas :)))))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 09 20:26
Na, žinant kad kito karo veteranai- antro pasaulinio, dauguma gyvena visiškame skurde apie jokius protezus nė nesapnavę, manyčiau kad tamstos komentaras kiek pavėluotas :)))
-------------------------------------
Ka jus veteranai praėjus 70metu po karo vis dar laukia
nemokamu butu...Putinas irgi laukia kol jie ismirs,o belaukdamas dar viena kita propagandini renginy suorganizuoja ,na kaip "besmertni polk"..:}}kurio pagrindine tema:kodel jus is dar ne portretuose..:}}
Tik matai siu karu veteranai ne tokie kaip anu...Tie gali ramiai ir nelaukt..Stai Afganistano karo veteranai labai noriai papildydamo"bratku"gretas Rusijoje.Dabar jau patys "bratkos"kariauja rytu Ukrainoje..:}}


VVER, 2015 06 09 20:20
Su tokiu "protingu"poziuriu kaip pas tamstele,saliai belieka pačiai keliaut i istorijos šiukšlyna...:}}

Na, žinant kad kito karo veteranai- antro pasaulinio, dauguma gyvena visiškame skurde apie jokius protezus nė nesapnavę, manyčiau kad tamstos komentaras kiek pavėluotas :)))


Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 09 19:42
Kvaileli, tai dar nesupratai? :))

Kartoju, kam jiems pirkti protezus, nesvarbu ar rusiškus ar marsietiškus, ar rusijai toks jau brangus tas vidutinis novarusijos didvyris? :)))
Apgynė rodiną nuo fašizmo, tai gali ir keliaut į istorijos šiukšlyną :))))))
----------------------------------------
Su tokiu "protingu"poziuriu kaip pas tamstele,saliai belieka pačiai keliaut i istorijos šiukšlyna...:}}


Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 09 19:32
"Rusu pasaulis vs vakarai:}}}}}}}}}}}}}}}}}}
-----------------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=gtpmY96knkk


VVER, 2015 06 09 17:15
Rusų pasaulis panašėja į al-qaeda :)))))

VVER, 2015 06 09 17:12
O kitomis naujienomis, rusai šiek tiek pakeitė savo taktiką ir pradėjo plačiai naudoti minų karą
https://www.facebook.com/ato.news/posts/1010354928975313

http://www.0629.com.ua/news/850042

Na, specnazo diversantai, atrodo, ir giliame užnugaryje pasidarbavo...
http://www.delfi.lt/news/daily/world/ukrainoje-milziniskas-sprogimas-i-desimciu-metru-auksti-kyla-liepsnos-dega-automobiliai.d?id=68193498
VVER, 2015 06 09 17:00
Kvaileli, tai dar nesupratai? :))

Kartoju, kam jiems pirkti protezus, nesvarbu ar rusiškus ar marsietiškus, ar rusijai toks jau brangus tas vidutinis novarusijos didvyris? :)))
Apgynė rodiną nuo fašizmo, tai gali ir keliaut į istorijos šiukšlyną :))))))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 08 22:25
Kvaileli, o kam putinui pirkti JAV korporacijos"Jonson and Jonson"medicininio padalinio gaminamus protezus, jei jis tuos pinigus gali pasiimti sau? :)))
-----------------------------------
Galbūt todėl "protinguoli",kad Rusijos pramone gamina visiška suda...??????????????????:}}


VVER, 2015 06 08 22:09
Kvaileli, o kam putinui pirkti JAV korporacijos"Jonson and Jonson"medicininio padalinio gaminamus protezus, jei jis tuos pinigus gali pasiimti sau? :)))

Reideris to VVERiukas DDD:, 2015 06 08 21:30
Dabar donbaso civiliai- šachtininkai, traktoristai, gauna daugybę tankų, artilerijos, raketų :)))
-------------------------------------------------
O Donbaso karo veteranams-invalidamasms Rusija vel pirks" JAV korporacijos"Jonson and Jonson"medicininio padalinio gaminamus protezus taip remdama JAV ekonomika????????????:}}}

Reideris, 2015 06 08 18:27
Prasidejo traukuliai:}}}}}}}}}}
-------------------------------------
Объединенная судостроительная корпорация (ОСК) собирается подать в суд на Украину за отказ поставлять газотурбинные двигатели (ГТД). Об этом сообщили в пресс-службе корпорации.

«ОСК намерена требовать от украинской стороны исполнения уже оплаченных контрактов на поставку ГТД в судебном порядке», — говорится в сообщении.

VVER, 2015 06 08 14:52
ir antra ar bent kas žino bent viena Rusijos karinį išradima kuris butų per25metus pritaikytas ir civilinėms reikmėms??????:

Dabar donbaso civiliai- šachtininkai, traktoristai, gauna daugybę tankų, artilerijos, raketų :)))

Reideris, 2015 06 07 22:48
Pagaliau atskiras ir, deja, mažai ištirtas klausimas yra galimas lėšų taupymas perspektyvių mokslinių tyrimų sąskaita.
-----------------------------------
O tai gali but pagrindinė klaida,kuria padarius Rusija per artimiausius 20-30m.taps visiškai priklausoma nuo vakarų...Tiesa didint finansavima moksliniams tyrimams irgi prasmės nėra,Rusijos karinė prokuratura vien per 2015m.sausio-balandžio mėn iškėlė virš 50bylų susiėjusiu su liešu grobstymais kariniuose mokslinių tirimu centruose..:}}}ir antra ar bent kas žino bent viena Rusijos karinį išradima kuris butų per25metus pritaikytas ir civilinėms reikmėms??????:

Reideris, 2015 06 07 22:42
Pasiekti tai siūloma ne tik taupant KJL sąskaita: ataskaita teisingai nurodo galimus taupymo resursus atliekant pirkimus kitoms karinių pajėgų rūšims – pirmiausia karinėms oro pajėgoms (KOP) ir oro gynybai. Pažymėdami didelę aviacinės technikos įsigijimo svarbą, ataskaitos autoriai rekomenduoja sumažinti perkamos ginkluotės tipų skaičių. Pavyzdžiui, KOP gauna net trijų skirtingų tipų kovinius sraigtasparnius – „Ka-52“, „Mi-28H“ ir „Mi-35M“.
--------------------------------------
Ilgainiui sraigtasparniu gamyba tai pat turėtu tapt galvos skausmu rusams,mat ukrainiečiai tiekė bene 90proc.variklių sraigtasparniams,tiesa čia rusai pasielgė gudriau,dar prieš pilna atsiskyma tiekt variklius užsipirkę didžiules partijas"Motor sic"gamina variklių ir kitų sraigtasparnių komponentų...

Reideris, 2015 06 07 22:35
Pirmiausia tai pasakytina apie karinį jūrų laivyną (KJL) kaip ginkluotųjų pajėgų rūšį su ilgiausiu planavimo ir statybos ciklu. Iš esmės laivynui skirta perginklavimo programos dalis ir sulaukė didžiausio ataskaitos dėmesio. Jos autoriai laiko išlaidų karinio jūrų laivyno statybai mažinimą pagrindine VPP-2020 korekcijos kryptimi. Tačiau tokios prieigos argumentai ir siūlomi jos realizacijos žingsniai kelia abejonių.
---------------------------------------------
Koreguoti teks nori,nenori ir nuo ekonomikos salygu tai mažai priklauso...:}}Iš esmės rusai bus priversti koreguoti apie 50procentu savo laivyno perginklavimo ir atnaujinimo planų,mat Ukraina apskritai nutraukė laivams skirtu komponentų tiekima Rusijos karinėms pajėgoms(tarp jų ir variklių tiekimą),taip pastatydama i pavoju bene 20naujų laivų jau pradėtų statyti Rusijoje likimą...Gynybos pramone kuruojantis viceprezidentasD. Rogozinas oficialiai pripažino,kad teks sustabdyt Rusijos jurų laivyno perginklavimo ir atnaujinimo programa bent jau iki 2018m.galo
--------------------------
Россия не может завершить строительство ряда кораблей для нужд ВМФ в связи с приостановкой поставок газотурбинных силовых агрегатов из Украины. Об этом заявил вице-премьер Дмитрий Рогозин, передает ТАСС.
------------------------


Reideris, 2015 06 07 20:53
STAC – viena iš nedaugelio organizacijų rusiškoje nepriklausomos karinės ekspertizės rinkoje, tai verčia skirti jos analizėms ypatingą dėmesį.
------------------------------
Labai abejotina,kad Rusijoje gali veikti nepriklausomai karines paskirties organizacija..:}}Vienaip ar kitaip ji vis tiek bus susijusi su karinėmis ar saugumo struktūromis...

VVER, 2015 06 07 20:21
Na, o dideliu efektyvumu prieš povandeninius laivus pasižymi atominės bombos, nemažai eksperimentų padaryta ta linkme
https://www.youtube.com/watch?v=Y53vDnNPiA4

VVER, 2015 06 07 20:17
Šiaip jau atomų veikimas elektromagnetinėmis bangomis sukelia neblogai žinomą ir ištyrinėtą fotoefektą- elektronų atskyrimą. Tačiau paties branduolio suskaldymas man panašus į pseudomokslą.
Tas pats net su tavo paminėtu pritaikymu- radijo bangos vandeniu sklinda sunkokai :)))

ALELIUJA to VVER, 2015 06 07 15:03
tu visiškai teisus, žinomos grandininės reakcijos gaunamos naudojant kritinės masės metodą, bet būdas pagrįstas rezonanso principu skamba įtikinamai, tipo atitinkamo dažnio ir stiprumo radio bangos gali sukelti nestabilių branduolių skilimą, nors nesu iš mokslininkų bendruomenės dėl to galvos guldyti negaliu ;)

VVER, 2015 06 07 14:22
Rusų prioritetas turėtų būti povandeninio laivyno modernizavimas. Povandeniniai laivai,apginkluoti raketomis su branduoliniu užtaisu,garantuos Rusijos saugumą ilgiems dešimtmečiams.

Deja, rusų prioritetas, kaip matom, yra grobti kitų šalių teritorijas ir rusifikuoti...

VVER, 2015 06 07 14:17
beje sklando gandai kad nuotoliniu būdu atominiame reaktoriuje galima sukelti nevaldomą grandininę reakciją

Kas per nesąmonė? :)))

Atominė reakcija priklauso nuo kritinės masės, dirbtinai padidinamos ar sumažinamos kontroliniais strypais. Net jeigu pavyktų kokiu tai trojos arkliu manipuliuoti valdymo kompiuterius, dauguma reaktorių turi avarinio išjungimo sistemas.

ALELIUJA to Vytenis, 2015 06 07 11:43
povandeninis laivynas kaip strateginis karis vienetas negaranuoja saugumo, kadangi ateities karų technologijo-konsepcijos keičiasi tiesiog akyse. tai puikiai iliustruoja vaizdo įrašai kaip praskrendanti raketa sugeba detonuoti T-72 kovinį arsenalą, kursko tragedija taip pat parodė kad nuo vidinės detonacijos(tyčinės ar per neatsargumą) modernūs rusų laivai neapsaugoti, beje sklando gandai kad nuotoliniu būdu atominiame reaktoriuje galima sukelti nevaldomą grandininę reakciją, taip kad atominis Rusijos arsenalas tai jau nevien ateities rusų galvos skausmas.

Žiūrovas, 2015 06 07 10:49
Opelčensai skuba į pagalbą :)

https://www.youtube.com/watch?v=XKsWMJCuR4g

Vytenis, 2015 06 06 21:28
Rusų prioritetas turėtų būti povandeninio laivyno modernizavimas. Povandeniniai laivai,apginkluoti raketomis su branduoliniu užtaisu,garantuos Rusijos saugumą ilgiems dešimtmečiams.

Vytenis, 2015 06 06 21:27
Rusų prioritetas turėtų būti povandeninio laivyno modernizavimas. Povandeniniai laivai,apginkluoti raketomis su branduoliniu užtaisu,garantuos Rusijos saugumą ilgiems dešimtmečiams.

Reideris, 2015 06 06 01:15
http://glavcom.ua/media/o-00287606-g-00008482.jpg

 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1250)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (299)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (341)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (649)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (167)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras