Apie mus     Veikla     Skelbimai     Kontaktai     Norintiems paremti     RSS 
 Lietuva
 Euroatlantinės organizacijos
 Rusija
 Kitos šalys
 Saugumas ir grėsmės
 Energetika
 Užsienio spaudos apžvalgos
 Leidiniai   Rekomenduojame:   Mus remia: 
Kitos šalys
 
  Turkijos „sultonui“ – rinkėjų antausis (6)

Komentarai:

nieko nezinau, 2015 07 14 11:51
cia bent vienas supranta kas cia vyksta? ar siaip beleka prikolinat? yra toks mamyciu klubas, ten karatais rimtesnem temom kalba.


Turk, 2015 07 13 14:32
Beje, pas mus kainos nuo 2008 lygi siol isaugo panasiai:)
Tik algos pasiliko 2008.

Turk, 2015 07 13 14:17
Turite omeny akcizines kainas?
Rukalai-alkoholis?
Sitos kainos isaugo kiek.
Kainos viso kito pernai buvo panasios i 2008.
Maistas, rubai, vaistai.
Vaistai nuo 2 iki 10 kartu pigesni, nei Lietuvoje. Analogai, tik pagaminti Turkijoje pagrinde.
Siemet vel vaziuosiu, ziuresiu kainas atidziau.

Lapuchas, 2015 07 13 14:10
buvau Turkijoje šiemet, jų kainos išaugo 2,5-3 k. va tau ir progresas, ir Erdoganas ir kiti...dėkot reikia Kubiliui už jo naktines reformas...

Turk, 2015 07 13 13:48
Kad nors vienas Lietuvos vadovas padarytu savo saliai tiek, kiek Turkijai padare Erdoganas.
Buvau Turkijoje apie 2008 metus, ju algos i rankas buvo panasios i musu, apie 2000 litais.
Dabar ju algos apie 800-900 Euru i rankas. Musu ten pat, kur buvo.

Reideris, 2015 07 13 09:38
Kitas įdomus faktas yra Rusijos ir Turkijos suartėjimas, tam tikra prasme davęs pradžią ir dujotiekio projektui „Turkų srautas“. Šis dujotiekis pakeistų „Pietų srautą“, kurio tiesimą Rusija sustabdė dėl nesutarimų su Europos Sąjunga, labiausiai – dėl Trečiojo energetikos paketo taikymo šiam projektui.
-------------------------------------------
Sutarties nera iki šiol,ir pagal viska jos nebus{tai ir politiniai Vladimiro Vladimiroviciaus virazai Armenijoje,ir ekonominis tokio projekto is Turkijos puses beprasmiskumas,turku netenkina,net 15proc.bendra nuolaida..:}},tiesa statybos darbai vyksta vienasaliskai is Rusijos puses,tik ar nebus kaip su "Pietu srautu",oficialiai investuota 4milijardai USD,kalbama,kad lobistiniai politikai išmesta dar tiek pat,rezultatu jokiu..Kaip pasake vienas aukstas pareigas einantis Rusijos veikėjas:musu valstybėje dujotiekiu tiesimas yra daug pelningesnis,nei paciu duju pardavimas..:}}


 
 
 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:


Įveskite kodą:  

Redakcija pasilieka teisę išimti neetiškus komentarus.
 
 
Paieška


Iššūkių aplinkai geopolitika (1188)

2017 03 08


Pasaulio ekonomika ir politika išgyvena iššūkių kupinus laikus. Tai – Vakarų šalių santykiai su Rusija, NATO aljanso ateitis, pilietinis karas Sirijoje ir pabėgėlių krizė, auganti populizmo banga bei artėjantis Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos (ES). Šiomis temomis diskutuojama nuolat, tačiau nepelnytai pamirštama aplinkos ir jos apsaugos tvarumo tema.Vokietijos biudžeto perteklius – rekordinėse aukštumose (257)

2017 03 01


Vokietijos biudžeto perteklius 2016 metais pasiekė rekordines aukštumas ir sudarė beveik 24 mlrd. eurų, o tokius rezultatus lėmė geresnis mokesčių surinkimas ir išaugęs užimtumas. Tai – jau treti metai, kai Vokietijos vyriausybės pajamos viršijo išlaidas. Tiesa, padidėjo išlaidos, susijusios su būsto rinka ir pabėgėlių integravimu. Remiantis oficialiais patvirtintais duomenimis, Vokietijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,9 proc., o prie to prisidėjo vartotojų ir vyriausybės išlaidos.Azija siekia stiprinti ryšius su Europa (316)

2017 02 22


Didžiulė nežinomybė, gaubianti Jungtinių Valstijų užsienio, saugumo ir prekybos politikos ateitį, atveria naujus horizontus Europos Sąjungai (ES) bendradarbiaujant su Azija. ES užsienio politikos vadovė Federica Mogherini tiki, kad šiame kontekste Europa gali imtis lyderystės. Vis dėlto kyla klausimas, ar Bendrija įstengtų pasinaudoti tokia galimybe, kai naujojo JAV prezidento Donaldo Trumpo politika tampa vis mažiau nuspėjama.Kinijai reikalinga nauja strategija (583)

2017 02 15


Šaltasis karas baigėsi 1991 metais, kai žlugo Sovietų Sąjunga. Era po Šaltojo karo baigėsi 2016-ųjų lapkritį, kai Donaldas Trumpas laimėjo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Sudėtinga nuspėti, ką pasauliui atneš D. Trumpo valdymas, o dėl šių priežasčių pradeda nerimauti Kinija. Toliau vykstant ekonominei globalizacijai, Kinija plėtoja artimus komercinius ryšius su Vakarų valstybėmis. Tai yra palanku šios šalies ekonomikos augimui ir plėtrai. Be to, minėti ryšiai stiprina Kinijos įtaką užsienyje. Graikija bando žengti nuo taupymo prie atsigavimo (148)

2017 02 08


Atėnų ir jų kreditorių požiūris į Graikijos finansinės pagalbos programą skiriasi, o nežinomybę Europoje kursto artėjantys rinkimai Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Graikijos kreditoriai akcentuoja reformas darbo ir energetikos sektoriuose bei išlaidų apkarpymus. Tikimasi, kad Graikija ir tarptautiniai skolintojai susitarimą gali pasiekti šių metų vasario 20 dieną, kai numatomas euro zonos finansų ministrų susitikimas. Atėnai viliasi grįžti į obligacijų rinkas iki 2017 metų pabaigos. Tiesa, nerimą kelia Graikijos skolos tvarumas.


 

Autorinės teisės: būtina nurodyti www.geopolitika.lt kaip šaltinį perspausdinant ar kitaip naudojantis www.geopolitika.lt medžiaga!

© 2005-2017 Geopolitinių Studijų Centras